DAJ CYNK

Option QUAD za 1 zł w iPlus 49

21.12.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1307

Ważne 0

0

Od 27. do 31. grudnia w ofercie iPlus 49 dostępna będzie karta Option QUAD UMTS/GPRS za 1 zł.

Od 27. do 31. grudnia w ofercie iPlus 49 dostępna będzie karta Option QUAD UMTS/GPRS za 1 zł.

Oferta dostępna jest tylko dla klientów biznesowych.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~
0

2005-12-21 23:24:24

jermasa: caly tlum soho ma sporo kasy do wydania przed koncem roku. I ja wyda: na te oferte....

Odpowiedz

11. D@rio
0

2005-12-21 19:05:31

nie wiedziałem że wybierając w smartphonie do połączeń przeglądarke ''Opera'' to ona łączy się przez właśne proxy. No no no, no prosze. Ale oni tam mają posunięty daleko marketing ;) ...

Odpowiedz

10. D@rio
0

2005-12-21 19:03:20

Szalony: skąd Ty klikasz? Łoryndż? :)

Odpowiedz

9. ~
0

2005-12-21 18:09:13

To ja Szalony :) panie Witku :-) kiedy na m.telepolis języki znikną ? :)

Odpowiedz

8. ~
0

2005-12-21 18:00:25

Tylko te dwa lata mnie martwią :/ ale mam taka cichą nadzieję że jak w Łodzi umts plusa ruszy pełną parą to w 2006r. rozszerzy się na sąsiednie miasta :-)

Odpowiedz

7. ~
0

2005-12-21 17:48:49

Mi Plus właśnie dał odpowiedz na moje pytanie odnośnie dodania edge na konkretnej lokalizacji i niestety nie planują dodania edge ale na pocieszenie napisali mi że w ciągu 2 lat napewno postawią w Aleksandrowie Łódzkim umts :)

Odpowiedz

6. D@rio
0

2005-12-21 17:48:12

Dokładnie. Ja też mam iPlus''a i jeśli chodzi o sam transfer połączenia to jest różnie. Są momenty kie mam 70kb/s a są kiedy mam i 170kb/s. Wiele czynników się na to składa. Jednak uważam samą usługe jako bardzo dobrą nie tylko cenowo ale i technologicznie (bo ma w sobie WAP/GPRS/EDGE/UMTS) i niezawodnie bo jeszcze nie zdarzyło mi się aby połączenie było zerwane czy były jakieś problemy z Nim...

Odpowiedz

5. ~SirM
0

2005-12-21 16:28:48

mikor: nie mozna osadzac oferty na podstawie uzywania transmisji w jednej lokalizacji.

Odpowiedz

4. milkor
0

2005-12-21 15:18:18

mam tego całego iPlusa jeszcze z samego początku wprowadzenia go do sprzedaży... do laptopa może i się nadaje, lecz do PC nie za bardzo! mam z nim częste problemy techniczne:/ a prędkość poł.jaką osiąga w rzeczywistości, daleko odbiega od tej z reklam, a nadajnik plusa mam pół km od domu...

Odpowiedz

3. ~jermasa
0

2005-12-21 15:16:53

tak pomyślane by najwięksi desperaci sie zdecydowali. Taka ściema, że niby plus miał modem umts po złotówce. Któa firma dokonuje zakupu między swiętami a nowym rokiem?

Odpowiedz

2. ~
0

2005-12-21 14:00:58

To naprawde bardzo dobra oferta. PlusGSM widze atakuje:) Ciesze sie. Swietnej klasy modem za 1zl. Oby tak dalej:) Rowniez warta uwagi jest promocja MaxProfit! iPlus SmartPhones gdzie Nokia 6680 w Max´ie100 jest za 49zl. :) Pozdrawiam! D@rio.

Odpowiedz

1. Alienus
0

2005-12-21 13:41:32

Szkoda że tylko dla biznesowych :-/ Ale to kolejny krok naprzód tej oferty i dobrze wróży na przyszłość :-) Pewnie już niebawem indywidualni też podobną oferte dostaną... Coś mi się wydaję że w nadchodzącym roku sobie sprawię podobny zestawik :-)

Odpowiedz