DAJ CYNK

Optimus Pad "skopie tyłek" iPadowi?

11.02.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3760

Ważne 0

0

Trwa walka o rynek tabletów. Pogroziła Apple'owi palcem Motorola, teraz grozi LG. Producenci nie silą się na wielkie metafory, oficjalnie prezentując swoje tablety jako "iPad-killerów".

Trwa walka o rynek tabletów. Pogroziła Apple'owi palcem Motorola, teraz grozi LG. Producenci nie silą się na wielkie metafory, oficjalnie prezentując swoje tablety jako "iPad-killerów".

LG przygotował swoją reklamę trójwymiarowego tabletu Optimus Pad inspirując się popularnym filmem Transformers. Optimus Prime (aka Pad) skopał tyłek MegaTronowi (aka iPad).



Wcześniej pisaliśmy o antyjabłkowej reklamie Motoroli Xoom. W swoim spocie Motorola prezentuje tablet Xoom jako sprzeciw względem jabłkowego totalitaryzmu.



Źródło tekstu: LG, wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~Sfinks
0

2011-02-15 19:44:18

Zaden z tych produktow nie bedzie hitem na skale ipada bo juz po reklamach widac ze pozycjonuja sie na innego klienta niz lansiarski-modnis ktory pogina z ipadlem albo innym podgnilym jabluszkiem .

Odpowiedz

20. ~tello
0

2011-02-14 19:02:57

Już samo to, że iPad jako wzorzec odniesienia jest dowodem na spóźnione prężenie muskułów. Czy ktoś do dzisiaj wymyślił praktyczniejsze urządzenie wskazujące niż applowska myszka? Co najwyżej uduskonalono ją dokładając do niej więcej przycisków. Nie mam nic applowskiego (oprócz myszki ;-) ) ale cenię przełomowe dokonania tej Firmy. Poszczekiwania wielkich-spóźnionych rozszmieszają mnie.

Odpowiedz

19. ~Octopus
0

2011-02-13 13:16:11

Słowo Optimus - wywodzi się z łaciny .Oznacza bonus , dodatek do głównej nagrody , uzupełnienie głównej nagrody. Swift zaś śpieszący się ,szybki. Czytanie w obecnym czasie to wyzwanie ?

Odpowiedz

18. inthend
0

2011-02-12 23:41:47

@17, z tego właśnie powodu w Polsce i bodajże Meksyku sprzedawany będzie pewnie jako Swift Pad.. tylko co na to np. Suzuki? :)

Odpowiedz

17. ~
0

2011-02-11 21:39:50

Optimus Pad? Czy użycie tej nazwy kwalifikuje się docelowo na odszkodowanie dla Romana Kluski?

Odpowiedz

16. ~
0

2011-02-11 18:02:14

@15 , na powaznie myslisz, ze wszyscy mieszkancy ziemi potrzebuja samochodow wyscigowych, samolotow i, ze nie ma takich ktorym wystarczy porzadny samochod osobowy, motor, albo rower? Rozumiesz te analogie? Na powaznie myslisz, ze wiekszosci ludzi potrzeba wiecej niz 10 czy 15 programow? Nawet zakladajac, ze produkty innych firm aspiruja, jakby to byl wogole jakis niedoscigly punkt odniesienia:), do iPada i mierza w ta sama grupe docelowa, porownania sklepow innych producentow do AppStore, szczegolnie tego HP , BB czy MS to takie nonsensy jakby ktos przy zdrowych zmyslach dziwil sie, ze male dziecko nie rodzi sie majac metr osiemdziesiat wzrostu. Zreszta nawet gdyby juz mieli po 100 tysiecy programow, to i tak pisaliby, ze polowa to smieci (bo 10 tysiecy, ba, nawet tysiac porzadnych programow to pewnie malo:). A jeslibyby i te 100 tysiecy bylo oporgramowaniem najwyzszej klasy to .... i tak by to nic nie zmienilo. Przeciez nic nas nie przekona, ze biale jest biale a czarne jest czarne cytujac klasyka. Problem w dyskusji z uzytkownikami produktow Apple jest w tym, ze trudno , ba, w zasadzie niemozliwe jest rozmawiac rzeczowo z kims piszacym na murze "Steve zondzi , Apple hooligans". Przerazajace.

Odpowiedz

0

2011-02-11 17:07:57

Kiedy wreszcie zrozumieją, że siła iPada nie leży w hardware i mocy a w sofcie i wsparciu appStore...

Odpowiedz

14. ~
0

2011-02-11 16:23:05

a ja z tytułu myslałem, że chodzi o polskiego Optimusa...

Odpowiedz

13. vonski
0

2011-02-11 15:10:46

@8: wiem, dlatego właśnie o tym piszę. Nosiłem się przez jakiś czas z planami zakupu Palma Pre2, ale to co znalazłem w ich markecie (nie wspomnę o dodatkowych problemach w Polsce) skutecznie mnie z tego pomysłu wyleczył.

Odpowiedz

12. ~
0

2011-02-11 15:01:57

Może nie wiecie ale to Google naciskalo na producentów aby wstrzymali się z tabletami aż do wypuszczenia pierwszej wersji Androida dostosowanej do tabletow czyli Android 3. Wszyscy posłuchał oprócz Samsunga który wypuscil swojego Galaxy Tab. Teraz za to inni producenci rusza do walki o rynek. Będzie ciekawie. rcicho

Odpowiedz

11. ~mf
0

2011-02-11 14:40:08

prawdziwy tablet jest tylko jeden... reszta to nieudolne podroby. tym bardziej smiesza mnie reklamy o "jablkowym totalitaryzmie", pffff

Odpowiedz

10. ~huh
-1

2011-02-11 12:50:25

roczny ipad przegral z smiesznym andkiem :?? mom iz iad ma rok i tak bije androidowe shity ;)

Odpowiedz

9. ~rain86
0

2011-02-11 12:09:26

@8pewnie, że nie jest i dobrze się stało, że webOS powraca z dłuższego snu;) bo to naprawdę ciekawy system i myślę, że sprawdzi się lepiej na tabletach aniżeli "sławiony" android

Odpowiedz

8. seidhe
0

2011-02-11 11:47:42

@6 - a wiesz ile i jakich aplikacji dostepnych jest na webos? ja wlasnie szukam informacji na ten temat... i wyglada na to, ze moze niema rewelacji ale tragicznie tez nie jest :)

Odpowiedz

7. ~haha hihi
0

2011-02-11 11:11:58

ile to już było tych iphone i ipade kilerów? wszystkie poległy z jednego, może dwóch prozaicznych powodów, system Apple jest nie do pobicia, no i dbałość o szczegóły połączone z prostotą też. Życzę powodzenia, jednak dzisiaj Apple rozdaje karty i wyznacza kierunek rozwoju ciągle podnosząc poprzeczkę, inni nieudolnie kopiują lub próbują zdeskredytować firmę która w Polsce oficjalnie działa od 4 lat.

Odpowiedz