DAJ CYNK

Open'er Festival 2018 w liczbach

12.07.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4844

Ważne 3

1

Operator pomarańczowej sieci podsumował tegoroczny Open'er Festival Powered by Orange od strony korzystania z usług komórkowych.



Operator pomarańczowej sieci podsumował tegoroczny Open'er Festival Powered by Orange od strony korzystania z usług komórkowych.

Podczas Open'er Festival Powered by Orange 2018 klienci pomarańczowej sieci przesłali 12 TB danych. Jest to równowartość 400 tys. godzin streamowania muzyki lub 7,5 mln zdjęć przesłanych przez sieć mobilną. Najwięcej danych przesłano około godziny 2 w nocy z 6 na 7 lipca - ponad 449 GB. W tym czasie trwał koncert duetu Taconafide. Najwięcej rozmów klienci Orange wykonali między koncertami M? i Davida Byrne'a. W ciągu godziny łącznie wszystkie rozmowy trwały 244 godziny. W trakcie całego festiwalu fani muzyki korzystający z sieci Orange Polska rozmawiali ponad 355256 minut. Najwięcej klientów równocześnie korzystało z sieci czwartego dnia festiwalu, przed rozpoczęciem koncertu Bruno Marsa.


W czasie festiwalu działała Orange strefa, w której bawiło się 60 tys. osób. Mogły one w przerwach pomiędzy koncertami skorzystać z różnorodnych atrakcji: potańczyć przy muzyce serwowanej na żywo przez DJ'a, zrobić sobie tatuaż techniką body marbling, zagrać na mach-machine, czy też przekazać do recyklingu stare telefony. Zebrano ich tym razem 800 sztuk. Można też było bezpłatnie naładować telefon w 200 punktach Orange Energii. Nowością była usługa na bazie Internetu Rzeczy, umożliwiająca ładowanie tysiąca telefonów komórkowych. Z tej usługi skorzystało 600 osób, które wypożyczyły powerbanki z funkcją szybkiego ładowania.



Zobacz: Open'er 2018 - relacja z festiwalu i strefy Orange
Zobacz: 30 GB Internetu w Orange z okazji trzech festiwali muzycznych

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
17. ~
-1

2018-07-13 09:50:31

Jest nowa promocja na darmowy Net na 3 dni Wyślijcie kod WAKACJE na numer 364 do 15 lipca ! 3 GB czekają na użytkowników Orange na kartę

Odpowiedz

16. spotify
1

2018-07-12 15:42:14

@12 To naprawdę fajna rzecz była i za nieduże pieniądze. Jedno co mnie zaskoczyło na Openerze - ilość Iphonów. Średnio co 2-3 osoba miała ten telefon. Szok!!!

Odpowiedz

15. piotrzet
0

2018-07-12 15:36:47

14. Mieli kiedyś też największy wybór urządzeń do LTE teraz to samo co inni a nawet mniej.

Odpowiedz

14. spotify
1

2018-07-12 15:29:25

@10 Tmobile jeszcze zyska. Jak zejdzie z wspólnych pasm Orange z Playem na barkach, to jeszcze bardziej TMobile przyśpieszy. Trzeba tylko czekać na podział pasm w całej Polsce. Jak chwalę sieci to akurat nikt nie widzi ;) Play ma najlepszą konfigurację LTE z wszystkich sieci. To jest ich jedyna zaleta.

Odpowiedz

13. ~Orange
-1

2018-07-12 15:24:11

Mają ludzie rację - po co by mieli sobie żałować minut i gigabajtów....Pamiętaj jednak by zajrzeć jeszcze na bloga AliveBetter, skąd dowiesz się, w jaki sposób zdobyć tysiące prawdziwych obserwujących na Instagramie oraz z którego VPN-a warto obecnie korzystać!Pozdrawiam!

Odpowiedz

12. ~Korzin
2

2018-07-12 15:17:04

Jestem na wielu festiwalach muzycznych, ale o za co trzeba pochwalić Orange to możliwość ladowania telefonow, w szczegoonosci wypożyczalnia power ankow - dla mnie sztos

Odpowiedz

11. piotrzet
2

2018-07-12 15:14:28

10. Z tym T-Mobile to już słyszę od kilku miesięcy, że ma paść, a tu dalej działa no cóż... Co do Play jest lepiej niż było ale zasięgiem jeszcze im daleko do O czy T. I niestety ale ostatnio oferta abonamentowa to najsłabsze co może być.

Odpowiedz

10. iphoneski
-2

2018-07-12 15:09:37

@spotify rzadko widać, że coś chwalisz. Najczęściej wszystkim się obrywa - Orange zapchane, play proteza sieci, plus skansen, t-mobile jeszcze działa ale to kwestia czasu.

Odpowiedz

9. spotify
1

2018-07-12 14:21:56

@8 A dlaczego mam kłamać bo jaśnie pan iphoneski sobie tak życzy? Jeśli jakaś sieć ma moje uznanie i jest za co chwalić to chwalę. Na forum robiłem to nie raz, nawet na temat Play. Jest ta sieć mocno obciążona i nie da się tego ukryć. Podobnie Orange. Głownie młodzież te sieci okupuje. Praw fizyki nie oszukasz. Obydwie sieci zdychały z czego Play bardziej na Openerze. Takie są realia

Odpowiedz

0

2018-07-12 12:45:51

@spotify Szok to będzie jak kiedyś napiszesz o tych sieciach coś pozytywnego, na pozytywny komentarz o fioletowych nie mam co liczyć, ale może chociaż pomarańczowi dostaną.

Odpowiedz

7. spotify
2

2018-07-12 12:09:23

@3 Na Taco była sama gimbaza.

Odpowiedz

6. spotify
-1

2018-07-12 12:04:56

@2 Was to dziwi? Zawsze w największych skupiskach ludzi padają sieci Play i Orange. Szok jest wtedy jak działają

Odpowiedz

0

2018-07-12 11:40:53

Jakbym miał znowu słuchać Tamagotchi to też bym w tym czasie wolał w necie posiedzieć ;)

Odpowiedz

0

2018-07-12 11:37:46

@3 nie, wtedy średnia wieku widowni spadła o jakieś 10 lat ;)

Odpowiedz