DAJ CYNK

OnePlus - 300 tys. dolarów za lokowanie produktu w serialu

10.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4431

Ważne 2

2

OnePlus, chiński producent elektroniki, ujawnił, że za ulokowanie swojego smartfonu w serialu House of Cards zapłacił 2 mln juanów (300 tys. dolarów).

OnePlus, chiński producent elektroniki, ujawnił, że za ulokowanie swojego smartfonu w serialu House of Cards zapłacił 2 mln juanów (300 tys. dolarów).

Product placement modeli OnePlus One, OnePlus 2 oraz OnePlus X zaczęły pojawiać się w czwartym sezonie serialu, zastępując w tej roli produkty koncernu Samsung.

OnePlus nie jest jedynym producentem elektroniki pochodzącym z Chin, który promuje się poprzez lokowanie produktów w amerykańskich filmach, serialach i programach telewizyjnych. Wcześniej koncern Oppo został partnerem programu America's Next Top Model, a Vivo Electronics umieścił smartfon X5 Pro w w hollywoodzkim filmie Marsjanin.

Źródło tekstu: press

Komentarze
Zaloguj się
11. ~
0

2016-03-10 15:09:26

@10 co za prostak xD

Odpowiedz

-1

2016-03-10 13:45:01

ze w którym momencie tam jest ten swinski szajs ?? jak na moje oko tam srajfony i szajsung, sladowe ilosci lumi /''/''wystepuja/''/''

Odpowiedz

9. ~derpr
0

2016-03-10 13:06:07

Obejrzałem i widziałem wszędzie szajsungi, ajfony i mikromiętkie, oneplusa pewnie wziąłem za jednego z szajsungów, bo wyglądają podobnie. Za to placement agar.io był obrzydliwie ostentacyjny.

Odpowiedz

0

2016-03-10 12:55:07

@5 no są rzeczywiście, ale jakoś absolutnie nie rzuciły mi sie w oczy podczas oglądania :)

Odpowiedz

0

2016-03-10 12:53:19

Hmmm. W poprzednich sezonach to wydaje mi się że był Microsoft i chyba Apple się pojawiał. Ale mogę się mylić.

Odpowiedz

6. ~
0

2016-03-10 12:25:23

są to są,normalne zjawisko, reklama kasa itp

Odpowiedz

5. vonski
0

2016-03-10 11:46:38

@3: w 4 sezonie są OnePlusy. Jest nawet pełno screenów na necie.

Odpowiedz

0

2016-03-10 10:39:39

Ja z tym serialem kojarzę produkty Apple.

Odpowiedz

0

2016-03-10 10:27:57

W weekend obejrzałem cały sezon i nic oprócz samsungów, apple i blackberry nie zauważyłem.

Odpowiedz

2. ~hi hi
-2

2016-03-10 10:25:51

Treść wiadomości 1dlatego stac Go na prowadzenie TELEPOLIS

Odpowiedz

1. ~Hotelarz
0

2016-03-10 10:20:36

Virgin Mobile też lokuje w programie Witek nadaje.

Odpowiedz