DAJ CYNK

Oglądając w niedzielę Play Live Show na YouTube możemy wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2845

Podczas tegorocznego Finału WOŚP operator fioletowej sieci zorganizuje specjalny Play Live Show, w trakcie którego będą prowadzone licytacje charytatywne oraz wywiady z gwiazdami polskiego YouTube’a. Im więcej osób obejrzy ten program, tym więcej środków Play przekaże fundacji.

Play Live Show wystartuje w najbliższą niedzielę, 13 stycznia 2019 roku, o godzinie 14:00. Program potrwa do godziny 19.00 i będzie można go oglądać na stronie www.playdlawosp.pl oraz na kanale sieci Play w serwisie YouTube. Podczas transmisji można spodziewać się różnych atrakcji. Prowadzący i zaproszeni goście będą zaskakiwać, śmieszyć i rozgrzewać emocje aż do samego Finału WOŚP. W programie wezmą udział ulubieni idole z telewizji oraz Internetu, na których czeka wiele niespodziewanych pytań, wywiadów oraz rozmów.

Gwiazdy Play Live Show

Ważnym punktem programu będą aukcje na rzecz fundacji WOŚP. Część zaproszonych gości specjalnie na tę okazję przygotuje prywatne przedmioty i przekaże je do licytacji. Lista rzeczy, które będzie można wylicytować, zostanie opublikowana na stronie www.playdlawosp.pl, natomiast niektóre z nich pozostanie niespodzianką - wybrani influencerzy przygotują specjalny Mystery Box z tajemniczą zawartością.

Na scenie Play Live Show pojawią się gwiazdy telewizji i Internetu, na co dzień współpracujące z Play. Swoją obecność w programie potwierdzili już Szczesliva, Szafeczka, Martin Stankiewicz, Człowiek Warga, Red Lipstick Monster, Łukasz Jakóbiak, Paulina z Mówiąc Inaczej, Szparagi, Ajgor Ignacy, UNB, Piotr Ogiński z Kocham Gotować, LGS, 10 Minut Spokoju, Wujaszek Liestyle, Naruciak, Sitr0x, Manoyek, Ciocia Liestyle, MKRR, Nervarien, Leh, Izak, Gimper, Mandzio, Jcob, Blowek, Karolek, Kaiko i Disowskyy. Wspierać imprezę z daleka będą Rezi i Paulina Lisie Piekło.

Mystery Box

Play Live Show będzie można oglądać również z widowni. Wejściówkę można wygrać w konkursie organizowanym przez sieć Play. Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu pytania dla wybranego idola. Najciekawsze  propozycje zostaną wykorzystane przez prowadzących. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest bycie aktywnym użytkownikiem aplikacji Play24. Udział w konkursie można zgłaszać na stronie www.playdlawosp.pl.

Play i będzie również obecny przy głównej scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Fioletowa strefa zorganizowana przez operatora to przede wszystkim największy w Polsce diabelski młyn, z którego będzie można zobaczyć, jak zgromadzeni na Placu Defilad grają i pomagają Orkiestrze. Oprócz tego na odwiedzających czekają spotkania z gwiazdami i influencerami oraz liczne konkursy i gadżety.

Zobacz: Mastercard po raz kolejny wesprze fundację WOŚP. Wolontariusze skorzystają z eSkarbonki, trwa też licytacja Rolls-Royce'a z 1975 roku
Zobacz: Netflix za darmo w Play - od jutra rusza nowa promocja
Zobacz: Play zmienia umowy kredytowe i zwiększa elastyczność finansowania rozbudowy własnej sieci

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu