DAJ CYNK

Oficjalny salon Xiaomi zostanie otwarty także w Warszawie

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3514

Firma ABC Data, oficjalny dystrybutor urządzeń Xiaomi w Polsce, 12 maja otworzy pierwszy salon Mi Store w Warszawie.Firma ABC Data, oficjalny dystrybutor urządzeń Xiaomi w Polsce, 12 maja otworzy pierwszy salon Mi Store w Warszawie.

Od czerwca 2017 roku w Warszawie działa wyspa Mi Zone, pełniąca rolę nie tylko sklepu, ale też showroomu urządzeń Xiaomi. Dzięki niej zaistnieliśmy w świadomości szerszego grona odbiorców - również tych, którzy na co dzień nie interesują się nowymi technologiami. Teraz nadeszła pora, aby zrobić krok naprzód. Otwierając salon Mi Store udostępnimy polskim fanom Xiaomi szeroką gamę smartfonów Mi i Redmi, a także rozwiązań ekosystemowych, a wszystko to w znacznie bardziej komfortowych warunkach niż dotychczas - powiedział Łukasz Łyżwa, Xiaomi Business Unit Director w ABC Data.

Warszawski Mi Store będzie zlokalizowany na parterze centrum handlowego Arkadia, gdzie zajmie powierzchnię 102 metrów kwadratowych. Sklep będzie czynny w godzinach 10-22 od poniedziałku do soboty oraz w niedziele nieobjęte zakazem handlu.

Zobacz: 24 marca otwarcie pierwszego w Polsce salonu Xiaomi
Zobacz: Pierwszy w Polsce punkt sprzedaży Xiaomi

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: ABC Data

Przewiń w dół do następnego wpisu