DAJ CYNK

Odświeżona oferta CDMA sieci Orange

07.03.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7568

Ważne 0

0

Orange odświeżył swoje oferty Freedom Pro i Internet dla Firm Pro, bazujące na łączności CDMA. W cennikach pojawił się dodatkowy wariant abonamentu z limitem 10 GB.

Orange odświeżył swoje oferty Freedom Pro i Internet dla Firm Pro, bazujące na łączności CDMA. W cennikach pojawił się dodatkowy wariant abonamentu z limitem 10 GB.

Pierwsze informacje na temat nowej oferty Orange bazującej na sieci CDMA przedstawiliśmy w tej wiadomości. W zeszłym tygodniu nie znaliśmy ostatecznego terminu startu oferty, a ta dostępna jest od dziś, czyli od 7. marca.

Opcja Abonament Aktywacja
Orange Freedom Pro 3 GB 49 zł 19 zł
Orange Freedom Pro 10 GB 119 zł 39 zł
Internet dla Firm Pro 3 GB 49,2 zł 18,45 zł
Internet dla Firm Pro 10 GB 109,47 zł 18,45 zł

Klienci mają możliwość przetestowania usługi przez miesiąc za darmo, jednak wyższa jest wtedy opłata aktywacyjna, która wynosi 57 zł netto w ofertach dla firm oraz 69 zł brutto dla klientów indywidualnych wybierających opcję z limitem 3 GB lub 90 zł przy opcji z 10 GB.

Na klientów czekają także dodatkowe pakiety danych pozwalające na jednorazowe lub stałe zwiększanie miesięcznego limitu transferu danych. Pakiety jednorazowe w ofercie Orange Freedom Pro:
pakiet 0,5 GB - aktywacja: 10 zł z VAT
pakiet 1 GB - aktywacja: 15 zł z VAT
pakiet 2 GB - aktywacja: 20 zł z VAT
Pakiety jednorazowe oraz automatycznie odnawialne (do wyboru) w ofercie Internet dla Firm:
pakiet  1 GB - aktywacja lub abonament: 9 zł + VAT
pakiet  3 GB - aktywacja lub abonament: 21 zł + VAT

Ponadto, klienci indywidualni kupujący usługę otrzymają w promocji comiesięczne pakiety złotówek, o wartości do 30 zł, a klienci biznesowi pakiety minut o wielkości do 120 minut. W obu przypadkach, otrzymane środki można wykorzystać na usługi w Orange i połączenia z numerami stacjonarnymi.

W zasięgu usług CDMA w Orange znajduje się blisko 95% populacji kraju (ponad 86% powierzchni Polski).

Źródło tekstu: Grupa TP

Komentarze
Zaloguj się
50. ~karol79
0

2011-03-11 16:19:28

Nordisk bez zobowiązań a w Regulaminie Promocji: 3. W przypadku wypowiedzenia Umowy przez Nordisk z winy Abonenta, Abonent zobowiązany będzie do uiszczenia na rzecz Nordisk opłaty w wysokości odpowiadającej wartości przyznanych Promocją rabatów. Udzielone w ramach Promocji rabaty wynoszą: § 279,00 zł brutto, tj. wraz z podatkiem od towarów i usług VAT dla opłaty aktywacyjnej oraz opłaty za modem. § 105,00 zł brutto, tj. wraz z podatkiem od towarów i usług VAT dla opłaty abonamentowej za każdy miesiąc korzystania z usługi od chwili zawarcia umowy do dnia jej wypowiedzenia.

Odpowiedz

49. ~rabo
0

2011-03-10 12:02:35

przepis:JAK WKURZYC KONSULTANA ORANGE FREEDOM PRO: Klient: Prosze pana bylem w takiej miescowosci i nie dzialalo,a zasieg cma jest.... Konsultant: Niestety to ma dzialac tylko w pana lokalizacji(adresie instalacji)przykro mi Klient: No to swietnie sie sklada bo wlasnie tu mi nie dziala,a w poprzednim zgloszeniu odpisalisicie ze ma nie wystarczajace zasoby sieci...

Odpowiedz

48. ~rabo
0

2011-03-10 11:56:25

To jest wielka tajeminica orange freedom pro,ze z jednej strony,jest to zasieg w mozliwe dobrych warunkach a z drugiej strony masz adres intalacji,w ktorym siec orange gwarantuje ci dzialanie.De facto jest to usluga stacjonarna, a nie mobilna,jak pojedziesz do sasiedniej wsi i ci nie zadziala to nie mozesz miec do nikogo pretensji,bo ma dzialac tylko u ciebie.Tylko ze jak nie dziala u ciebie to tez nic zrobisz bo dziala zaleznie od natezenia sieci,pozlozenia terenu... A jak ci padnie to orange i odpisze: kup se pan antene za wlasne pieniadze. Czyli: jak dziala to fajna opcja dla kogos kto nie moze mec innego neta,ale jak NIE DZIALA to trzeba isc do kosciola i sie pomodlic

Odpowiedz

47. ~ciekawy
0

2011-03-10 08:31:12

@46 a możesz opisać jak to zrobiłeś? jakieś dokładniejsze info.

Odpowiedz

46. krikkernl
0

2011-03-09 07:47:59

#41 modemy cma Orange nie mają simloków lecz działają na pasmie 450mhz anordisck 420mhz. a pro po ja mam kartę sim od Multimo 7gb za 55zł lecz jest to karta orange, wiec zaożyłem konto na ich stronie i co sie okazało że co miesiąc mam aż 14gb transferu i to mi całkowicie wystarcza i to w miescie a nie na prowincji ze średnia prędkością od 800kbs do nawet 2mbs

Odpowiedz

45. ~
0

2011-03-08 20:25:50

41@ aż trudno w to uwierzyć, 10gb za 25zł i z tego co widzę umowa bezterminowa? jak dla mnie rewelacja. Ciekawe czy modemy cdma w orange mają simloki?

Odpowiedz

44. ~
0

2011-03-08 20:23:13

43@ a czy nordisk i iplus to nie będzie jedna oferta? podobno nordisk należy do plusa więc trochę dziwne żeby miały być 2 oferty cdma. 38@ gdybym miał możliwość założenia neo nie zastanawiał bym się ani minuty ale dziady z tpsa nie chcą mi założyć telefonu a bez telefonu jak wiadomo nici z internetu kablowego.

Odpowiedz

43. ~
0

2011-03-08 18:57:33

@42= będzie jeszcze oferta Plusa CDMA http://media2.pl/telekomunikacja/75735-iplus:-zmiany-w-ofercie,- wkrotce-cdma.html Wtedy będą 3 oferty do wyboru Nordisk, Plus i Orange.

Odpowiedz

42. ~Olsztyn
0

2011-03-08 16:10:55

@41. No naprawdę niezła oferta. Orange to przy tym drożyzna. Moim zdaniem ta zagrywka Centertela z 10GB za 119 zł jest chwilowa, na miesiąc, może dwa. Pojawi się konkurencja i zejdą z ceny, zawsze tak było.

Odpowiedz

41. ~CIA
0

2011-03-08 13:42:31

No faktycznie skoro NORDISK daje 10gb za 25zł to tylko korzystać . Umowe mam do maja. http://www.nordiskpolska.pl/pdf/Promocji_supernowa_B.pdf

Odpowiedz

40. ~artug
0

2011-03-08 09:57:06

@38 Możliwości lokalizacyjne to jedno (jak napisał PingNoMore), druga sprawa to to, że neostarada jest "mniej" mobilna. Nie zabardzo można to porównywać.

Odpowiedz

0

2011-03-08 09:42:49

@38 ciekawe co w sytacji kiedy miszkasz na jakimś zadupiu gdzie nie masz możliwości podłączenia internetu po kablu. Wtedy zostaje albo raczej tylko CDMA.

Odpowiedz

38. stalewiak
0

2011-03-08 08:33:22

Juz lepiej wziasc neostrade 1Mb/s i zawsze pewne 1 Mb.s !!! ja płace 44zł eh wynalazki z limitami *** i tyle!

Odpowiedz

37. prezes
0

2011-03-08 00:11:02

a po 24 już działa bardziej przyjemnie :) http://www.speedtest.net/result/1189470697.png

Odpowiedz

36. prezes
0

2011-03-07 23:34:56

aktualnie u mnie działa CDMA ORANGE tak: http://www.speedtest.net/result/1189422619.png ale po 24 przyspieszyć powinno :) hehe jakoś daje rade, ale używam tego netu jako dodatkowego, poza domem.

Odpowiedz