DAJ CYNK

Od dziś "PiszMów Dobowy" w 36.6

21.05.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 138012

Ważne 0

0

Od 21 maja Polkomtel wprowadził nową taryfę w ofercie 36.6 - PiszMów Dobowy, która pozwala na wykonywanie bezpłatnych połączeń i wysyłanie darmowych SMS-ów pod numery działające w sieci 36.6.

Od 21 maja Polkomtel wprowadził nową taryfę w ofercie 36.6 - PiszMów Dobowy, która pozwala na wykonywanie bezpłatnych połączeń i wysyłanie darmowych SMS-ów pod numery działające w sieci 36.6.

Taryfę PiszMów Dobowy można bezpłatnie uruchomić kodem *147*36#. W ramach tej oferty użytkownik zapłaci (0,29 zł) tylko za pierwsze połączenie z numerem w 36.6 danego dnia, a każde kolejne, do końca dnia, będzie darmowe. Identycznie będzie z SMS-ami (koszt 0,09 zł). Zarówno w wypadku rozmów, jak i SMS-ów, nie ma limitów.

Zobacz: regulamin promocyjnej usługi "PiszMów Dobowy"
Zobacz: cennik taryfy "PiszMów Dobowy"

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
229. ~julitka
0

2016-03-10 14:58:45

czy dziś można nabyć 36i6? ktoś, kto wg nie ma numeru w plusie lub np. jest jakiś sposób na to, żeby przejść na 36i6 z taryfy /''plus na kartę bez limitu/''?

Odpowiedz

228. ~uchol
0

2014-04-20 21:05:43

mi od dawien dawna mam to załączone i wszystko jest git wiec dziwi mnie to co niektórzy tu pisza????

Odpowiedz

227. ~thomas
0

2014-01-06 18:13:39

dziala to tylko i wylacznie z osoba ktora ma aktywowany pisz i mow dobowy po za innymi pakietami normalnie jak w plusie za kazdego eska i minute wali . nie wiem czy idzie to aktywowac w mix plusie trzeba sprawdzic

Odpowiedz

226. ~Maria
0

2013-05-20 22:13:23

Czy osoba mając siec 36i6 moze "piszmówdobowy" z osobą z sieci Plus Mix?

Odpowiedz

225. ~grochu19
0

2012-07-26 22:19:27

ja z taryfy piszmowdobowy niechcacy zmienilem na plus na katre i niewiem jak to teraz odwrocic . pomozcie bardzo bym prosil :(

Odpowiedz

224. ~klaudynka
0

2012-07-04 19:38:18

Bądź naszym gościem w Plusie na Kartę i w ofercie 36.6 płać mniej za rozmowy. Z myślą o Tobie, podane jak na talerzu – 29 groszy minutę rozmowy do wszystkich dużych sieci. Pozwól nam o Ciebie zadbać! Jak to działa? Płacisz tylko 29 groszy za minutę rozmowy do wszystkich dużych sieci (Plus, Orange, Era; także sieci stacjonarne) Jak z tego skorzystać? Nic nie musisz robić, żeby tak mieć. Wystarczy, że korzystasz z Taryfy PiszMówDobowy TO PRAWDA?????????

Odpowiedz

223. ~..
0

2012-07-02 00:27:03

ja jakoś mam ten "Pisz Mów dobowy" i dzisiaj straciłam na tym 30zł mimo ze pisalam caly czas do 36i6 i za kazdego esa mi zabieralo 20gr ..;/;/ to jest jedno wielkie *** ..! ;/

Odpowiedz

221. ~eda
0

2012-06-18 07:54:38

jak zmienic plus na36 6

Odpowiedz

220. ~hahahaha
0

2012-06-02 17:39:51

mega głaby z was :D jak was czytam to sie tak uśmialem ze szok :D. 219 jak chcesz wlaczyc esyfloresy jak masz taryfe simplus? hahaha, jak ma wam dzialac pisz mow dobowy jak nie wysylacie esow do 36i6 tylko gdzie popadnie ? buhahahahahahahahhahaha :D

Odpowiedz

219. ~ja
0

2012-05-23 13:48:59

to jest oszustwo. ja miałam z 36i6 włączyłam to i normalnie mi kasę z konta zabierało, wyłączyłam to kodem *147*10# i nie mogę teraz załadować pakietu esyfloresy...

Odpowiedz

217. ~
0

2012-04-23 20:45:59

na sms kupcie se pakiet za 5zl a rozmowy beda takie jak pisze wtaryfie

Odpowiedz

216. ~asd
0

2012-04-21 11:06:29

czy komus kto jest w 36i6 udalo sie wylczyc ten piszmow dobowy ??

Odpowiedz