DAJ CYNK

Od dziś iPhone 4 w Play

20.08.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 14631

Ważne 0

0

Od dziś Play rozpoczyna sprzedaż telefonu Apple iPhone 4 w ofercie Telefon na życzenie. Znamy już jego ceny. Tanio nie będzie, bo w najdroższej taryfie będzie on kosztował prawie 2 tys. zł.

Od dziś Play rozpoczyna sprzedaż telefonu Apple iPhone 4 w ofercie Telefon na życzenie. Znamy już jego ceny. Tanio nie będzie, bo w najdroższej taryfie będzie on kosztował prawie 2 tys. zł.

Oto cennik telefonu w poszczególnych taryfach w Play:



Przypomnijmy, że Play, podobnie jak Plus, telefony iPhone 4 ma spoza oficjalnego kanału dystrybucji. Dziś Plus w komunikacie prasowym informował, że iPhone 4 jest już w Polsce wyłącznie w sieci Plus i że jego sprzedaż rusza od początku przyszłego tygodnia. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Era i Orange będą miały iPhone’a 4 z oficjalnego kanału dystrybucyjnego. Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że przynajmniej jeden z tych operatorów rozpocznie w poniedziałek, 23. sierpnia, zaopatrywanie swoich salonów w pierwsze egzemplarze smartfona. Oficjalnego startu sprzedaży należy oczekiwać w piątek, 27. sierpnia.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
123. mk5891
0

2010-08-30 12:52:10

Cena iP4 w Play żenada, jak i cała ta sieć to jest jedna wielka porażka.

Odpowiedz

122. ~arrow
0

2010-08-27 22:27:19

a co to jest iphone 4 ?? zgodzę się z przed mówcą dobry HTC i bije to badziewie na głowę

Odpowiedz

121. ~Syntetyczny
0

2010-08-27 15:14:10

Ej ale o co wam chodzi ?? Play nie jest autoryzowanym sprzedawcą tego telefonu, więc ceny jego są sromotne ale przecież na iP świat się nie kończy. Dajcie jakiegoś dobrego HTC w jakiejś dobrej cenie poza Play i nie mówie tu o Wildfire (bo dla mnie to porażka) ?! Htc bije iP na głowę i nei rozumiem nad czym tu się spuszczac ??!! @119`tuszek - przeliczyłem i różnica jest w tysiącach ;/

Odpowiedz

119. ~tuszek
0

2010-08-26 09:59:57

Rzucacie się na ceny telefonów jak i tak wiadomo,że wszystko zależy od wybranego abonamentu. Wolę kupić w Play, a i tak po dwoch latach zostaje pare stówek w kieszeni ze względu na najlepsze abonamenty. Orangutan i cholERA odbiję sobie w najdrożych abonamentach. Przeliczajcie wszystko w całej skali podpisania umowy. :)

Odpowiedz

118. ~BII
0

2010-08-25 10:09:46

przepraszam 989 zł ;-)

Odpowiedz

117. ~BII
0

2010-08-25 10:05:26

Hehe w Erze można kupić IP4 w abo za 139zł można mieć za 900zł na 2 lata hehe i to dla wszystkich :D

Odpowiedz

116. ~maciek
0

2010-08-24 17:55:25

@110 może rzeczywiście oficjalni sprzedawcy iPhone''a w Polsce, dadzą coś lepszego od Play''a. Np.taki Orange może pozwolić sobie na niższe ceny, w końcu bierze telefonu bezpośrednio od producenta, a nie rzeszy pośredników, tak jak wspomniałeś zresztą.No, ale zobaczymy, co tam ciekawego wymyślą z nim.

Odpowiedz

115. keq
0

2010-08-23 13:05:05

no niezle ceny tych telefonow. Za te kwote mialbym juz uzywany samochod w gazie :D poza tym na allegro widzialem juz te telefony po 2,5k

Odpowiedz

114. uzer
0

2010-08-23 08:15:48

109@ Mało znasz fanów marki Apple znajdą się w Plusie i Play skłonni zapłacić takie pieniądze za ten produkt.

Odpowiedz

113. ~
0

2010-08-23 08:14:22

Przynajmniej ceny nie tak z kosmosu jak w Plusie.

Odpowiedz

112. uzer
0

2010-08-23 08:13:42

105@ Indywidualna osoba to nie firma i nie pójdzie stać w kolejce do salonu Apple tylko kupuje u dystrybutorów, hurtownkiów Apple zagranicą.

Odpowiedz

111. uzer
0

2010-08-23 08:11:48

Benek, Play z Plusem wprowadzili iPhone 4 pierwsi i w internecie pisze o tym każdy portal :-). Iphone 4 zbiera cięgi od komentujących głównie za ceny, dla Polaków jest za drogi. W Plusie ceny czwórki są jeszcze nawet wyższe w abonamencie więc nie musisz się tak bardzo szokować cenami z playa. Ceny iPhone 4 w Orange już widziałem nie jest "źle" o ile ktoś ma ochotę wyda 1500 zł i płacić 100 zł miesięcznie abonamentu.

Odpowiedz

110. pablo_79
0

2010-08-22 22:51:46

@109, będzie można porównywać cenniki, kiedy Era i Orange zaprezentują ofertę, ale skoro mają Iphony bezpośrednio od Appla, cenniki będą niższe. Iphone 4 niby dostępny w Play, ale cena czyni go niedostępnym.

Odpowiedz

109. ~Benek
0

2010-08-22 22:18:02

To fakt, Play nie chciał być gorszy od innych graczy na rynku. Ale z takimi cenami to wiecie co, wstyd. Ceny są tak wysokie że szkoda nawet zdzierać klawisze na klawiaturze na to. Abonamenty do tego telefonu też bezsensu. To nie to co Era i Orange daję. Oj Play się popisał, popisał się. Najśmieszniejsze że jeszcze komunikują wszem i wobec że oni jako pierwsi go wprowadzili. Ja bym się po prostu wstydził takiej oferty na ich miejscu.

Odpowiedz

108. ~kiks
0

2010-08-22 18:58:15

Pogięło ich, tel. kosztujący 2 tysiaki to już jest przesada, ale ponad 4 tysiące za takie g..no? Kto to kupi ???

Odpowiedz