DAJ CYNK

Obniżki w zestawach Tak Tak

14.05.2008

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4550

Ważne 0

0

Era w ofercie Tak Tak obniża ceny pięciu zestawów z telefonem.

Era w ofercie Tak Tak obniża ceny pięciu zestawów z telefonem.

Od dziś obniżono ceny zestawów z telefonem: Sagem my220X, Samsung SGH-C140, Alcatel OT-E801, LG KG130 oraz SonyEricsson K510i.

Zobacz: szczegóły promocji Tak Tak.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~stefek
0

2008-05-16 12:37:42

kupiłem sagema dziadkom, okazali się pojętnymi uczniami i po kilku godzinach nauczyli się nawet pisania smsów :) im taki telefon w zupełności wystarczy, a ja będę mógł doładowac im konto częściej na zaoszczędzonej kasie, zatem nie mogę narzekac

Odpowiedz

18. wlo
0

2008-05-15 15:01:09

Bo po cholerę dyskusja o simlockach itp? Przecież jak ktoś liczy się z każdym groszem, to kupuje telefon w promocji, jak najtaniej i w sieci, gdzie nie będzie musiał wydawać te 20 zł na zdjęcie simlocka... chyba, nie?

Odpowiedz

17. wlo
0

2008-05-15 14:59:52

~jojo - jak najbardziej wziąłem to pod uwagę ;-) I nadal się dziwię.

Odpowiedz

16. wlo
0

2008-05-15 14:58:15

11. - a to, że 1,40 zł to o prawie 200% więcej ;-) A wydać 300% zamiast 100% to jest duuuża różnica ;-)

Odpowiedz

15. ~daniel
0

2008-05-15 13:47:33

zgadzam się, komentując warto myślec trochę szerej niż o własnych potrzebach i mozliwościach. Skoro można w porównaniu z innymi opami zaoszczędzic na telefonie nawet 100 złotych, to się zyskuję pieniądze na pół roku korzystania, dla ludzi zarabiających 1000 złotych, to kolosalna oszczędnośc

Odpowiedz

14. ~jojo
0

2008-05-15 10:56:22

wlo akurat w tym segmencie cenowym i segmencie telefonów te 20 zł można jeszcze zaoszczędzić na doładowanie i miesiąc spokoju do kolejnego doładowania. Te telefony kupują też ludzie dla których każdy grosz się liczy. Nie biznesmeni w garniturkach. Zaraz pewnie wlo mi odpowie: wiem, nie musisz mnie pouczać..." I Ty się mu dziwisz wlo...? ;-)

Odpowiedz

13. ~xxx
0

2008-05-15 10:46:57

TT ma za to lepsze promocje, a kolejnośc działań Ery jest chyba łatwa do przewidzenia - Nowy abo, teraz Nowy Mix, potem Nowy TT, promocyjne ceny zestawu sa do połowy lipca, obstawiam że wtedy bedzie nowe TT

Odpowiedz

12. ~
0

2008-05-15 10:40:28

Ciekawe kiedy Era obudzi się z Tak Takiem i wprowadzi jakieś nowe stawki i pakiety bezterminowe, bo obecnie to simplus i orange mają lepsze oferty.

Odpowiedz

11. ~
0

2008-05-15 09:35:34

wło: co to jest niur na zszywki?:)

Odpowiedz

10. ~
0

2008-05-15 09:28:33

niezła ta oferta nawet

Odpowiedz

9. ~norbi
0

2008-05-15 09:27:47

@ 3 - dobrze piszesz, ten Alcatel to w Orange POP jest za 229 pln, czyli droższy o równe 130 złotych. tak trzeba porównywac ceny, a nie z wolnym rynkiem bo to inna bajka. Pamiętajcie, że ludzie kupują telefony aby dzwonic, a nie je kolekcjonowac, nie każdy musi miec telefon bez simlocka :)

Odpowiedz

8. wlo
0

2008-05-15 08:18:08

No tak - mam znajomego, który kupuje zszywki do niura po 80 gr za paczkę a ja po 2,20... Twierdzi, że trzykrotnie przepłacać nie będzie ;-) No ma rację... poniekąd ;-D

Odpowiedz

7. ~m
0

2008-05-15 08:17:54

Jesli uszkodzenie nie powstało z powodu zdjecia simlocka to gwarancja jest jak najbardziej.

Odpowiedz

6. wlo
0

2008-05-15 08:16:48

I po cholerę dyskutować o różnicy 20 zł? To majątek? 1208 w sklepie kosztuje 148 szłotych - z gwarancją Nokia Poland, bez blokady... Naprawdę macie takie problemy?

Odpowiedz