DAJ CYNK

Obniżka cen telefonów w Orange

30.12.2009

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6005

Ważne 0

0

Od 4. stycznia 2010 r. Orange obniża ceny telefonów w ofertach Orange abonament, mix oraz ofertach dla biznesu.

Od 4. stycznia 2010 r. Orange obniża ceny telefonów w ofertach Orange abonament, mix oraz ofertach dla biznesu.

Znaczne obniżki dotyczą telefonów m.in.: Samsung S3650, Samsung S7220, Samsung S8300, Nokia 5130 XpressMusic, Nokia 5800, LG KP501, LG KU990i i LG BL20.

Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 30.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~Kosa
0

2010-01-11 18:18:53

Lol mają ceny z kosmosu to obniżają, ja bym nigdy nie kupił od nich telefonu. Nie dość że ceny mają najwyższe - czasem na allegro (nówki na gwarancji)taniej dostaniecie, to jeszcze pobrendowane niemiłosiernie i nie mówię tu o obudowie... Lepiej brać usługi a telefon na allegro lub w prepeydzie w orange kupić.. ale w Angli (przez znajomych jak kto nie ma to allegro)Korporacyjki zdzierają na nas bezlitośnie. Naszą ofertę na zachodzie by wyśmiali i spuścili w kanał... Pozdro all

Odpowiedz

24. ~
0

2010-01-02 07:44:33

Mysle ze to dopiero poczatki obnizek cen telefonow w Orange. Z koncem grudnia zostal definitywnie usmiercony Profit ktory w Propozycji w polaczeniu z rabatem pozwalal naprawde obnizyc atrakcyjnie cene telefonu.Teraz jedyna mozliwoscia pozostanie rabat,ktory jak na razie jest zawieszony,ale co ciekawe tylko dla klientow indywidualnych,w biznesie rabaty nadal sa dostepne.

Odpowiedz

23. ~patawian
0

2010-01-01 20:37:13

do 19. W Polzce jest tak że jak sie pisze tak sie muwi a nie jak w angjelzkim inaczej sie pisze a inaczej sie muwi tak mie uczyły nałuczyciele w szkole

Odpowiedz

22. ~
0

2010-01-01 18:19:54

od dzisiaj na Populacji.pl można aktywowac pakiety: POPzona , MultiPOP , POPGadane i Ty I Trzy za 4zł:)

Odpowiedz

21. ~Miguel
0

2009-12-31 20:21:25

Może ktoś ma najnowszy cennik telefonów dla starych taryf Meritum i Meritum Bis (mam taką korporacyjną starą taryfę :-) i pewne ograniczenia przy wymianie telefonu)? Ostatni cennik jaki miałem dla tych taryf pochodził z października. Bardzo liczę na wiedzę forumowiczów :-)

Odpowiedz

20. jojo
0

2009-12-31 17:47:37

Ludki napisze Wam teraz szczerze - przestańta wreszcie p......ć o tej lipskiej jakości rozmów w sieci Play. Jakość jest dokładnie taka sama jak w pozostałych sieciach - RÓŻNA. Z życzeniami Szczęśliwego Nowego Roku!. ;-)

Odpowiedz

19. ~bambo
0

2009-12-31 14:01:23

ej, patafianie, a słownika mowy ojczystej to byś może nie wolał od tej N900? Jest dużo tańszy :-D

Odpowiedz

18. ~patafian
0

2009-12-31 12:33:06

Dlatego se wezne prepajda z orangu bo moja żona ma i se chfali ale fona se kupie w e-sklepie nikt ze mnie idyjoty nie bendzie robił. Tylko mnie powieccie jak jest z internetem na prepajda czy sie opłaci bo kópuje se Nokia N900 i chce se czytać forum na internecie i mejle wysyłać aha no i navigacje tesz chce mnieć i no i mapy gógla tesz

Odpowiedz

17. tetris
0

2009-12-31 09:04:53

@14. dokładnie, tak naprawdę głównym zadaniem każdego z opów nie jest sprzedaż słuchawek tylko usług gsm, a co do tego prepaida to prawda, orange nie ma złej oferty.

Odpowiedz

16. ~ktoś
0

2009-12-31 08:55:35

"9" - Corby w abo 25 zł za 1 zł - czyli przez 2 lata wpłacasz 600 zł - czyli operatorowi zostałoby 150 zł.. Czy Ty dzieciaku najwny myślisz, że operator to Caritas? Operator musi zarabiać - czy Ty myślisz, że usługi są świadczone za darmo, że karta sim, że system bilingowy, że, pracownicy, że.... Szkoda gadać: jest wolny rynek - kto chce niech kupuje, kto nie chce nie kupuje... Prawda jest taka, że Orange ma najszerszą ofertę (+DSL i rewelacyjne CDMA) i w bardzo wielu aspektach najlepszą.... ....

Odpowiedz

14. ~BARTEK
0

2009-12-31 07:34:02

bo telefony kupuje sie w sklepach;p a orange wcvale zla siecia nie jest;p jak wam sie nie podoba do idzcie do play i podziwiajcie wielkie pakiety ktore dzialaja tylko w macierzystej sieci - NIE w roamingu krajowym plusa i badziewna jakosc rozmow;p a orange na karte jest aktualnie jak dla mnie najtanszy:D

Odpowiedz

13. ~b
0

2009-12-31 02:13:44

11,12. Ciemny lud to kupi jak mawiał pisowski klasyk... Samsung S7220 w abo 55zł gdy w abo 40zł można go mieć za złotówkę... pozdrawiamy jeleni z orandż. Era zaproponowała mi kiepskie warunki, ale widać są gorsi...

Odpowiedz

12. ~patfian
0

2009-12-30 23:44:53

Np. E75 można już łyknąć za 1100 zeta, a w Orange za 1849. He he he, i wielga mi łazka w abo za 25 zeta za E75 1549 wołajom. I jeszczek muwiom, że obniszka. He he he.

Odpowiedz

11. ~patafian
0

2009-12-30 23:41:20

Rozśmnieszyły mie te ceny. W e-sklepach jest dużo taniej, i to po starych cenach i bez abonamentu. He he he osłów to se szukejta gdzie indziej.

Odpowiedz

10. ~n
0

2009-12-30 23:29:33

9 no wiesz kolego zaskoczeni będą wszyscy gdy w PTK przewidzą zwiększoną sprzedaż w grudniu i np w 2010 r nie zabraknie im środków finansowych na zatrzymanie klientów. Zawsze w drugiej połowie grudnia kończy się temu operatorowi budżet na dosłownie wszystko i tak to trawa od kilku lat. Najlepiej jako klient omijaj salon w tym okresie a jako pracownik zaplanuj urlop. Obraz prowadzonej polityki jest widoczny po wynikach z pierwszej pozycji spadli do ostatniej w przychodach i ilości abonentów.

Odpowiedz