DAJ CYNK

"o!" - program lojalnościowy dla klientów TP

20.01.2007

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 19761

Ważne 0

0

22. stycznia Telekomunikacja Polska uruchomi program lojalnościowy dla swoich klientów. Do programu może przystąpić każdy klient TP, jednak punkty mogą zbierać obecnie tylko klienci, którzy korzystają z usługi neostrada tp i neostrada plus.

22. stycznia Telekomunikacja Polska uruchomi program lojalnościowy dla swoich klientów. Do programu może przystąpić każdy klient TP, jednak punkty mogą zbierać obecnie tylko klienci, którzy korzystają z usługi neostrada tp i neostrada plus.

Uczestnicy programu o! za korzystanie z usługi neostrada tp bądź neostrada plus otrzymują punkty, które mogą wymieniać na nagrody: usługi TP i nagrody rzeczowe (gadżety i akcesoria). W programie o! mogą uczestniczyć tylko klienci indywidualni. Nie wiadomo też kiedy punkty naliczane będą także za inne opłacane usługi TP.

Nagrody programu o!:
usługi TP: rabat 50% na plan VoIP tp zawsze za darmo czy abonament za videostradę tp wraz z podpisaniem umowy na usługę,
nagrody rzeczowe: akcesoria i gadżety takie, jak np. kubek, podkładka pod mysz, plecak na laptopa, kamera internetowa, odtwarzacz mp4, Bluetooth, itp.

W celu dokonania rejestracji w programie o! należy:
wypełnić elektroniczną deklarację zgłoszeniową na stronie www.program-o.pl,
dokonać aktywacji swojego konta w TP na stronie www.tp.pl podając swój numer ID otrzymany w czasie rejestracji na stronie www.program-o.pl.

Zamówić nagrody lub sprawdzić liczbę punktów zgromadzonych na koncie można:
logując się na stronie programu www.program-o.pl,
u konsultanta pod numerem 0 801 440 440.

Punkty w programie są naliczanie za abonament neostrady tp bądź neostrady plus. Możliwymi powodami nienaliczenia punktów w programie o! są:
nieterminowe opłacenie rachunku (za abonament neostrady tp),
nieopłacenie całości rachunku.

Szczegóły dotyczące programu będą dostępne na stronie www.program-o.pl.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
118. ~Marek
0

2007-01-27 22:29:55

pawel0010: Możesz opisać gdzie to jest u Ciebie? po logowaniu mam dwie zakładki (Konto w TP, obsługa online) w 1 w zasadzie nic nie ma, 2 drugiej menu/lista po lewej (płatnosci i rozliczenia itd w sumie 7 pozycji) ??

Odpowiedz

117. ~Aleksander
0

2007-01-27 22:03:18

Znacznie poważniejszy problem, to planowana zmiana numeracji telefonów komórkowych. Przy tym pomyśle UKE wszystkie dziwactwa TeleKompromitacji SA bledną... Jeśli nie chcesz bezsensownych zmian, wpisz swój protest na prywatnym bloogu Pani Anny Streżyńskiej http://skocz.pl/niechcemyzmiany

Odpowiedz

116. pawel0010
0

2007-01-27 18:34:59

ID które dostaliście na https://www.program-o.pl/ należy wpisać w www.tp.pl w koncie TP w zakładce program "o!" w następnej zakładce po lewo rejestracja.

Odpowiedz

115. Marketing
0

2007-01-27 01:33:11

114 otwierasz sklep z kubkami ? :D:D

Odpowiedz

114. ~kostek
0

2007-01-27 00:01:48

ja chromole ich promocję na neostradę i zwiewam do neti, za każdy miesiąc mam ~25zł oszczędności przy dwukrotnie szybszym łączu, za taką różnicę mogę sobie ich kubków nakupić na pęczki...

Odpowiedz

113. ~harry
0

2007-01-25 21:04:34

ludzie a zakupy za darmo? tp bonus 200-300-400zł + 50 przy zamówieniu NEO przez internet to też kabaret??? Macie samochody jest program Vitay na Orlenie żeby dostać płyn zimowy (jaki tani 24 zł 4L) zatankuj za 950zł, wymieniać dalej ich katalog.. oni też są filantropami tak jak NETIA, TELE i DIALOG :=)

Odpowiedz

112. ~Marek
0

2007-01-25 20:49:29

_O_ rety kabarety :) Zarejestrowalem sie na stronie programu O, mam to ID. Ale z cholere nie wiem gdzie to ID wpisac w koncie TP :) Wesoło mi

Odpowiedz

111. ~SATAN
0

2007-01-24 16:02:57

Co wy chcecie ?? W końcu to program lojalnościowy. Tylko lojalny klient po 10 latach dostanie kubek :D:D:D A to się nazywa lojalność.

Odpowiedz

110. ~ptok
0

2007-01-23 13:17:18

@andy. Drgnęło??? To się nazywa falstart.

Odpowiedz

109. ~andy
0

2007-01-23 13:03:03

Program na dzień dzisiejszy wygląda nieciekawie, ale to dopiero start i jak zauważacie Tp jest tylko partnerem. Wygląda na to, że dołączą do niego inne firmy, no i co za tym idzie premiowane będą inne usługi.A tak na marginesie to i tak coś drgneło.

Odpowiedz

108. ~michal
0

2007-01-23 10:45:18

hello world!

Odpowiedz

107. ~krzycho123
0

2007-01-23 10:02:02

Zeby dostać pendrive''a 1GB musze na nich wydać 3900zł!!! (100pkt za przystąpienie do programu i 1pkt za każdą wydaną złotówkę). A kubek dostanę za 500 zł :)

Odpowiedz

106. ~ptok
0

2007-01-22 23:14:15

@AndrzejTP. GratulujĘ programu lojalnoSciowego w Twojej firmie. Gadżety są bomba. Chyba sobie zamówiE neostradę, ale mam problem. Żeby dostaĆ podkładke pod mysz to chyba musze wziąć abo na dwa lata. ŻENADA!!!!!!!!!!

Odpowiedz

105. ~wiedzący
0

2007-01-22 22:51:57

Program ma już nową nazwę, a Telepolis jeszcze o tym nie pisze? Nowa nazwa super programu telekompromitacji francuskiej wyciągającej kasę z Polski to "pOrażka!" Program ten to kolejna klapa po genialnych osiągnięciach w rodzaju horrendalny haracz za neostradę lub stawki połączeń na komórki. Panie prezesie telepsów - przypominam, że interconnect spadł do poziomu 0,44 zł i naprawdę nie ma powodu aby mieć najbardziej złodziejską stawkę na rynku.

Odpowiedz

104. Atlan
0

2007-01-22 22:43:31

Powinni policzyć punkty z ostatnich 5 lat. Wtedy możnaby o jakichkolwiek nagrodach mówić. A co do nagród: Plecak za 8100 zł(pkt). Tego nikt nie przebije. Żeby to jakiś markowy chociaż był, a tu gorsze niż ze stadionu. Brawa dla TP. Chciałbym prezesa z takim plecaczkiem widzieć hehehe.

Odpowiedz