DAJ CYNK

Numery Plusa można zarejestrować w salonach Neonetu

08.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3822

Ważne 5

3

Sieć Plus poinformowała w komunikacie o możliwości rejestrowania numerów na kartę również w salonach sieci Neonet.

Sieć Plus poinformowała w komunikacie o możliwości rejestrowania numerów na kartę również w salonach sieci Neonet.

Jak wylicza Plus, daje to już łącznie 3370 punktów sprzedaży, w których klienci mogą zarejestrować swoje numery, chroniąc się tym samym przed ryzykiem ich zablokowania.

By zarejestrować swój numer prepaid wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport), bądź kartę stałego pobytu. Swój numer zarejestrować mogą też osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają dokument tożsamości. Poza dokumentem tożsamości należy mieć przy sobie numer karty SIM, który można sprawdzić wysyłając bezpłatny SMS o treści KARTA na numer 80105.

Dane użytkowników rejestrujących numer w Neonecie trafiają bezpośrednio na serwery Plusa, z zachowaniem regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych.

Obecnie numery na kartę sieci Plus można zarejestrować w 1300 salonów Plusa lub Cyfrowego Polsatu, 270 sklepach sieci Neonet oraz w 1800 kioskach Ruchu.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
44. ~Serek
0

2016-08-11 22:03:16

Dzisiaj zarejestrowałem przy okazji w Neonecie. Trwało to może 5 minut. 500+ na koncie jest i 50 Gb neta, którego na pewno dobrze spożytkuje :)

Odpowiedz

43. ~Karwin
0

2016-08-10 19:43:11

Kolejna sieć handlowa przyłącza się do akcji Plusa związanych z rejestracją kart prepaid, tak więc jest możliwość praktycznie w każdej miejscowości.

Odpowiedz

42. ~
0

2016-08-10 10:47:28

#40: To już nie będzie konieczne...

Odpowiedz

41. ~Marek
0

2016-08-09 22:01:57

Jak ktoś się boi o prywatność, to przecież plus umożliwia rejestrację telefonicznie. I wygodnie, i bezpiecznie, bo bezpośrednio.

Odpowiedz

40. wlo
0

2016-08-09 17:13:10

36 - zamiast się mazać, weź skieruj sprawę do organów ścigania... Śmieszny jesteś.

Odpowiedz

39. ~jeden
0

2016-08-09 14:02:59

Ciekawe ile bedzie kradziezy tozsamosci po rejestracji numerow u Pani Zosii na kasie, ludzie, ktorzy nie powinni miec dostepu do danych osobowych nagle taki dostep uzyskuja. Gdzies czytalem, ze podobno handluja juz zarejestrowanymi numerami, zaloze sie ze dane do tych rejestracji brane sa od uzytkownikow, ktorzy przyjda swoje numery zarejestrowac. Tylko czekac az bedzie wysyp jakichs chwilowek. Ludzie chroncie swoje dane, bo w dzisiejszych czasach mozna na takim niedbalstwie duzo stracic...

Odpowiedz

38. ~c
0

2016-08-09 11:35:08

Czekam na Rejestrację u Listonosza. Codziennie bywa na Osiedlu :)

Odpowiedz

37. ~fan WLO
1

2016-08-09 09:47:25

Kolejny raz głos WLO to glos rozsądku w bezdennych odmętach telekomunikacyjnego bagna. I to mi się podoba

Odpowiedz

36. ~
0

2016-08-09 09:45:59

Serwis Telepolis pisze dumnie, że " zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego". Nie przeszkadza mu jednak, że zarejestrowana od lat osoba raz za razem dopuszcza się obraźliwych komentarzy na tle narodowościowym, które mogłyby być podciągnięte pod art. 256 i 257 kodeksu karnego. Ktoś z serwisu się wypowie czy jak zwykle temat zostanie przemilczany?

Odpowiedz

35. wlo
-1

2016-08-09 09:35:55

32 - po raz kolejny stwierdzam fakt ;-)

Odpowiedz

34. wlo
-1

2016-08-09 09:34:44

26 - jeśli wrobiono, to czego się ci ludzie mają bać? Przestępstwo popełnili jakieś?

Odpowiedz

33. wlo
-1

2016-08-09 09:33:43

25 - ja jestem starym człowiekiem, bezkrytycznie wyrażam swoje opinie... Nie boję się, bo mi może ktoś zrobić, jeśli prawa nie złamałem? Nigdy nie miałem najmniejszych problemów z tego tytułu, ze komuś dane udostępniam. Nie, że byle komu... Ale firmom czy instytucjom, z którymi zawieram umowy czy jestem zobowiązany do przedstawienia danych.Dochodzę do wniosku, ze boją się nieuczciwi. I dobrze, ze się boją ;-) Bo tacy powinni w pierdlu albo na przymusowych robotach publicznych spędzać czas a nie na wolności ;-)

Odpowiedz

32. ~
0

2016-08-09 08:55:35

#12: Po raz kolejny siejesz nienawiść człowieku! Kiedy wreszcie hejterzy zaczną ponosić konsekwencje swoich nienawistnych wypowiedzi? Dlaczego po raz kolejny admin przepuszcza zionące nienawiścią komentarze? Kiedy wreszcie się skończy to wszechobecne chamstwo w wypowiedziach tego człowieka?

Odpowiedz