DAJ CYNK

NTT DoCoMo chce wejść do Europy

11.09.2009

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2052

Ważne 0

0

Japoński operator NTT DoCoMo rozgląda się za możliwością wejścia i ekspansji w Europie. W tym celu zaproponował zakup niemieckiego dystrybutora treści mobilnych, firmy Net Mobile.

Japoński operator NTT DoCoMo rozgląda się za możliwością wejścia i ekspansji w Europie. W tym celu zaproponował zakup niemieckiego dystrybutora treści mobilnych, firmy Net Mobile.

NTT DoCoMo zaproponował skup akcji niemieckiej spółki po 6,35 euro za sztukę, czyli po cenie o 34,2% wyższej, niż na zamknięciu wczorajszej giełdy. Biorąc pod uwagę liczbę akcji będących w obiegu na 6,55 mln sztuk (stan na 31. marca), cała spółka została wyceniona na 41,6 mln euro.

Zarząd niemieckiej spółki wyraził zainteresowanie transakcją ustanawiając minimalną ilość zakupionych jednorazowo akcji na 75% ogółu. Uzależnił też swoją zgodę od braku sprzeciwu do tej transakcji przez jakikolwiek organ regulujący rynek.

Źródło tekstu: Reuters, wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~
0

2009-09-14 14:11:44

12- pomysł na biznes...??? najlepsze oferty i promocje znikają

Odpowiedz

23. ~
0

2009-09-12 14:59:26

22- do zabawy to ty masz telefon i Pegasusa ! Ja jak narazie używam prywatnie Orange Go i Heyah, a służbowo Plusa i co Ty na to dzieciaku ? Scooby

Odpowiedz

22. ~WiateR
0

2009-09-12 14:06:06

To nie play podniósł MTR, tylko jako operator wkraczający na rynek ma prawo do większych stawek, aby miał jak się utrzymać na rynku. 13 - a Ty wiesz może, że jeden operator może mieć kilka ofert? A poza tym niektórzy mają osobno telefon służbowy a osobno prywatny a nie tak jak Ty oba do zabawy...

Odpowiedz

21. ~wilku
0

2009-09-12 13:42:50

tez jestem przeciw ale co zrobic nie ja rzadze tym bajzlem polskim, ale pod tym wgledem patriota jestem.

Odpowiedz

20. ~krokodyl314
0

2009-09-12 13:26:46

Ja tylko mowie ze polska to chory kraj bo sami sie godzimy na rozprzedawanie polski zagranicznym firmom.

Odpowiedz

19. ~
0

2009-09-12 12:46:25

do 18 - vodafone plusa , a tak nawiasem mowiac masz jakas rzecz w domu z napisem made in poland ? Jedyna jaka znalazlem to buty z napisem "wyprodukowano w polsce"

Odpowiedz

18. ~krokodyl314
0

2009-09-12 11:18:11

pomyslcie ze idea zostala wykupiona przez Orange plus chce wykupic vodafone, ere T-Mobile. I myslicie ze to jest w porzątku ?

Odpowiedz

17. Mordrag
0

2009-09-12 09:40:38

SS: To play podniósł mtr do siebie i co ty na to powiesz ?

Odpowiedz

16. ~
0

2009-09-12 08:43:32

W P4 dopoki jest Bang Jensen nie jest na handel..ta expansja Dalekiego Wschodu dopiero sie zaczyna.za5lat beda mieli w rekach znaczne strategiczne firmy.mirekb

Odpowiedz

15. ~spectrum
0

2009-09-12 07:32:54

Szkoda ze do polski nie wejda zarobili by potrojnie, w niemczech sa tansze rozmowy i internet niz w polsce.

Odpowiedz

14. ~get
0

2009-09-12 04:16:19

@3 - dlaczego ?

Odpowiedz