DAJ CYNK

Nowy telefon Nokia 6670

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1393

Nokia poinformowała o wprowadzeniu nowego modelu do swojej oferty smartfonów fotograficznych - Nokia 6670.

Firma Nokia poinformowała o wprowadzeniu nowego modelu do swojej oferty smartfonów fotograficznych. Telefon Nokia 6670 z rozbudowanymi funkcjami biurowymi i cyfrowym aparatem fotograficznym o rozdzielczości 1 megapiksela (1152 X 864 pikseli) to doskonała propozycja dla nowoczesnych mobilnych profesjonalistów, poszukujących niezawodnego narzędzia, które ułatwia organizację życia zawodowego i prywatnego. Telefon Nokia 6670 ma pojawić się w sklepach na początku października 2004 w dwóch wersjach: GSM 900/1800/1900 na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji oraz GSM 850/1800/1900 na rynkach amerykańskich. Jego cena w sprzedaży detalicznej będzie prawdopodobnie wynosić około 500 EUR.

Poręczny i elegancki w klasycznym stylu telefon Nokia 6670 umożliwia trójzakresową, skuteczną i niezawodną komunikację oraz robienie i przeglądanie wysokiej jakości zdjęć. Wykorzystując platformę smartfonów Series 60, umożliwia wyświetlanie załączników wiadomości pocztowych, wygodne i skuteczne porządkowanie informacji osobistych, przeglądanie stron internetowych i plików PDF oraz szybsze wprowadzanie danych przy użyciu Bezprzewodowej klawiatury Nokia.

Telefon Nokia 6670 ma wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i 65 536 kolorach oraz funkcję czterokrotnego powiększania cyfrowego zdjęć i nagrań, a ponadto umożliwia wygodne robienie, drukowanie, przechowywanie i wysyłanie megapikselowych zdjęć i nagrań wideo. Za pomocą nowej aplikacji do edycji fotografii można zdjęcia udoskonalić bezpośrednio w telefonie, przycinając je, dodając obramowanie lub tekst albo stosując automatyczną korekcję.

Telefon Nokia 6670 udostępnia rozbudowane zabezpieczenia. Jest to pierwszy telefon Series 60, w którym działa oprogramowanie antywirusowe opracowane przez firmę F-Secure. Z innych funkcji zabezpieczeń można wymienić aplikację Nokia Mobile VPN czy szyfrowanie SSL do aplikacji sieciowych.

Nokia 6670 znacząco poszerza możliwości osób pracujących w podróży oraz umożliwia korzystanie z innowacyjnych akcesoriów firmy Nokia, takich jak składana bezprzewodowa klawiatura Nokia, dzięki której można łatwo pisać wiadomości. Telefon Nokia 6670 działa też z nowym bezprzewodowym modułem GPS, który zaprezentowano również wczoraj. Za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia Bluetooth niewielki i przenośny odbiornik GPS umożliwia korzystanie z różnych aplikacji i usług określających położenie użytkownika lub wskazujących drogę do wybranego celu.

Wśród innych zaprezentowanych wczoraj akcesoriów Nokia działających z telefonem Nokia 6670 jest lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy HS-11W umożliwiający wygodne prowadzenie rozmów oraz nowa kamera obserwacyjna Nokia – bezprzewodowe i niewielkie urządzenie monitorujące do użytku domowego, które przesyła wiadomości tekstowe, wysokiej jakości zdjęcia, a nawet nagrania wideo z dźwiękiem z obserwowanego miejsca do kompatybilnego telefonu komórkowego.Zobacz: Dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6670 w katalogu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Nokia

Przewiń w dół do następnego wpisu