DAJ CYNK

Nowy telefon i modem w Play

28.03.2009

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10467

Ważne 0

0

Od 28. marca do oferty Play zostanie wprowadzony nowy telefon Samsunga oraz nowy modem Huawei.

Od 28. marca do oferty Play zostanie wprowadzony nowy telefon Samsunga oraz nowy modem Huawei.

Nowym modelem w ofercie jest Samsung S8300, a ceny zamieszczone są w tabelce.



W ofercie pojawi się też nowy modem Huawei E156G. Zmianie uległą również cena modeli E220 oraz E160, które przy umowie na 18 m-c kosztują 1 zł.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
34. ~Felix
0

2009-03-31 09:11:11

@27 - chyba twoje oczy za bardzo już zasłonił ten iPhone, skoro widzisz w tym Samsungu Windowsa. 16 mln kolorów i Windows - buhahahaha.

Odpowiedz

33. radosz5
0

2009-03-30 11:36:29

Wczoraj kupiem doadowanie do PLEYA na Orlenie. Wysaem sms z PLAY ONLINE i cisza. Czy moze mi to ktos wytlumaczyc - to normale w pleyu? To moje 2 doladowanie wiec nie jestem kumaty w te klocki. Tym bardziej dziwne bo jak logowalem sie do pley 24 to sms chodzily bez problemu. HELP!!!!

Odpowiedz

32. ~:))
0

2009-03-30 10:51:19

do 31 - przykro ale muszę cię rozczarować - to NIE wina poczty. Po pierwsze od pewnego czasu to jakaś inna firma dostarcza faktury Ery (mają doklejoną blachę), po drugie nie zwalajcie wszystkiego na pocztę, bo ja od dawien dawna dostaję z tego samego miasta wyciąg z banku (czyli droga ta sama), przesyłany pocztą (czyli firma do niedawna ta sama), ale o dziwo :)) z banku wyciąg dochodzi na 10-5 dni PRZED terminem - czyli JAK SIĘ CHCE to można, także przez pocztę!!! Bo to zależy od MOMENTU wysyłania faktury - wyciąg 3 (druk) wysyłany albo 3 albo 4 (drukują obie daty), w ERZE wyciąg z 8 - druk 10, wysyłka...15? (nie podają dat) - A do tego - to jest dopiero osiągnięcie informatyków ERY - płatność może przypadać na NIEDZIELĘ! Bo drukują datę a nie datę uzależnioną od dnia tygodnia... Więc proszę NIKOGO nie usprawiedliwiajcie pocztą - poczta to syf, ale inne firmy to jeszcze większy syf.....

Odpowiedz

31. ~heman
0

2009-03-30 10:23:36

@ 30 - liczy się data wystawienia, potem to poczta się tym zajmuję. Zresztą inni operatorzy też mają problemy , i to chyba poczta je generuję

Odpowiedz

30. ~:))
0

2009-03-30 10:19:53

ja w Erze mam NIESTETY stacjonarną, ale kończy mi się za parę dni :))) Niemniej przysyłanie faktur PO TERMINIE PŁATNOŚCI jest doprawdy skandaliczne, ale to pewnie według standardów jakości ISO ERY... :))) Dodam także, że stacjonarne Ery mają zablokowaną możliwość sprawdzenia czegokolwiek w internecie na stronie konta (nie ma sms, które są niezbędne do logowania) - głupszej firmy od ERY nie spotkałem

Odpowiedz

29. ~dino
0

2009-03-30 09:51:06

Cennik Samsunga niezbyt zachęcający, czyżby Play też miał zamiar podwyższyć ceny słuchawek?

Odpowiedz

28. ~TakTakowiec
0

2009-03-29 22:31:26

Czy wiadomo może coś w temacie wprowadzenia w PLAY internetu wraz z noetbookiem? Gdyby dali sensowną cenę, to pewnie sporo ludzi by było zainteresowanych... Ja w każdym razie chętnie bym się przyjrzał takiej ofercie...

Odpowiedz

27. ~iphone_znawca
0

2009-03-29 21:22:28

...i "18 m-cy" zamiast "18 m-c". Przepraszam, że w dwóch postach, tak jakoś wyszło. Telefon mało atrakcyjny- jak dla mnie (bynajmniej nie z powodu, że posiadam iphone''a). Jestem sceptyczny do jakichkolwiek telefonów z Windowsem- brak płynności działania, wbrew pozorom ubogi wachlarz CIEKAWYCH aplikacji. Wiem co mówię, nie opieram się na pogłoskach, sam posiadałem telefon z Windowsem. W przeszłości Samsung odrzucił mnie również niską jakością połączeń (być może mój egzemplarz był wadliwy, aczkolwiek 2 naprawy nie przyniosły efektu.) Dużym plusem jest wysuwana klawiatura tak potrzebna w tego typu telefonach. Dotyk jest mało-ponadczasowy, wyegzaltowany i design''erski, ale nie zawsze wygodny. Miłego :)

Odpowiedz

26. ~iphone_znawca
0

2009-03-29 21:12:18

"Zmianie uległą również..." Powinno być "uległa" :) pozdrawiam.

Odpowiedz

25. nemo2009
0

2009-03-29 19:37:15

24.Bardzo dobra opinia,nie za wiele się takich tu zdarza.Ten telefon,to na życzenie,bo w zwykłym cenniku go nie ma.Modem E 160 kupiłem wraz z kartą startową za 129 zł.

Odpowiedz

24. ~
0

2009-03-29 18:36:45

Głosujcie nogami,a nie płaczecie.... Jak kogoś boli ząb i nic z tym nie robi,to znaczy,że go nie boli....

Odpowiedz

23. ~ci
0

2009-03-29 18:34:19

Czekajcie na Ere jeszcze parę dni,a jak nie to do sieci,gdzie jest tanio i bez ********

Odpowiedz

22. ~jegomosc
0

2009-03-29 16:22:07

po co ktokolwiek mialby do ery przechodzic? czysty masochizm

Odpowiedz

21. ~
0

2009-03-29 16:10:44

@17 a ja jestem zdziwiony, że jeszcze nie przeszedłeś do ery buhahah

Odpowiedz

20. Rogi
0

2009-03-29 13:20:02

Może ten porażkowy Replay zmienią, bo chyba już zauważyli, że to się nie opłaca przy freszu.

Odpowiedz