DAJ CYNK

Nowy szef regionu i plany marki Honor

06.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 18

Ważne 3

1

Kim Jin został mianowany na stanowisko szefa Regionu Europy Centralnej i Wschodniej oraz Państw Nordyckich marki Honor.Kim Jin został mianowany na stanowisko szefa Regionu Europy Centralnej i Wschodniej oraz Państw Nordyckich marki Honor.

Kim Jin, który będzie zarządzał działaniami Honor w regionie CEE & NORDIC ma 12-letnie doświadczenie na rynku producentów telefonów komórkowych, włączając w to 7 lat pracy dla Grupy Huawei, gdzie odpowiadał m.in. za rozwój produktów, sprzedaż i marketing. Bezpośrednio przed objęciem stanowiska szefa marketingu, był Country Managerem Honor w Szwecji. Jeszcze wcześniej mógł się pochwalić dobrymi wynikami sprzedaży smmartfonów Honor 8 i Honor 7 Lite w regionie Europy Centralnej i Wschodniej oraz Państw Nordyckich.

W 2017 roku rozwój Honor był wyższy niż zakładano. Z modelem biznesowym opartym na Internecie, dobrej jakości produktach oferowanych w przystępnej cenie, Honor z przenosi swój model biznesowy z Chin na globalny rynek.
Naszym celem jest znalezienie się w pierwszej 5 światowych marek smartfonów do 2020 roku - podkreśla George Zhao, prezes Honor.

Źródło tekstu: Honor

Komentarze
Zaloguj się