DAJ CYNK

Nowy spot reklamowy poświęcony Galaxy S8

13.04.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3621

Ważne 3

2

Samsung Mobile USA opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube nowy spot reklamowy poświęcony Galaxy S8. Film rozpoczyna się od włączenia urządzenia "when it sees you" (kiedy Cię widzi).Samsung Mobile USA opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube nowy spot reklamowy poświęcony Galaxy S8. Film rozpoczyna się od włączenia urządzenia when it sees you (kiedy Cię widzi). Jest to odniesienie do skanera tęczówki, który pierwotnie znalazł się na wyposażeniu Galaxy Note'a 7, ale po jego wycofaniu technologia ostatecznie trafiła do Galaxy S8 i S8+.

Następnie widzimy prezentację ekranu Infinity, asystenta Bixby oraz między innymi zastosowanie smartfonu do VR (wirtualnej rzeczywistości).Zobacz: Galaxy S8 rozebrany i sponiewierany
Zobacz: Fotorelacja z Samsung #UNPACKED
Zobacz: Prototyp Samsunga Galaxy S8+ był wyposażony w podwójny aparat
Zobacz: Możliwe, że zobaczymy Galaxy S8+ z 6 GB RAM-u na innych rynkach

Źródło tekstu: gsmarena

Komentarze
Zaloguj się
2. judasz
0

2017-04-14 10:42:50

1# hehehe nie jestem zwolennikiem androida ani samsunga ale jak chcesz to sobie na nim zainstaluj jakikolwiek inny system( windows 95, linux, cokolwiek...). Na tych parametrach nie ma prawa mulić. Chyba, że go zaśmiecimy aplikacjami. Taki przykład mi się nasówa - windows xp do poprawnej pracy wymagał 21 procesów systemowych co zajmowało mniej niż 200MB Ramu. Sprawdzałeś ile było w twoim komputerze? A ile masz ich obecnie? Czy wszystkich potrzebujesz w każdej chwili pracy komputera? Tak samo jest z telefonami - kwestia odpowiedniej optymalizacji systemu. Niestety Ani android, ani iOS ani Windows Phone nie daje dostępu do wygodnej kontroli nad procesami - dlatego z czasem chyba każdy z nich muli.

Odpowiedz

1. ~Clown7
-1

2017-04-14 09:20:08

Wstyd z takim telefonem jest się pokazać na ulicy, bo dla mnie jest za duży i na mulącym androidzie:-D

Odpowiedz