DAJ CYNK

Nowy prezes PTC wydał oświadczenie

07.03.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 395

Ważne 0

0

Oświadczenie Tadeusza Kubiaka, Dyrektora Generalnego Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Oświadczenie Tadeusza Kubiaka, Dyrektora Generalnego Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Polska Telefonia Cyfrowa rozpoczyna bieżący tydzień w nowej, spokojniejszej sytuacji. Zarząd, którym kieruję, spędził bardzo pracowity weekend zapoznając się z sytuacją spółki i ustalając harmonogram najpilniejszych zadań. Ze względu na to, że dwa największe piony firmy - Strategii, Marketingu i Sprzedaży oraz Eksploatacji Sieci - mają zapewnioną kontynuację kierownictwa, łatwiej będzie utrzymać normalne tory pracy.

Jako Dyrektor Generalny biorę odpowiedzialność za firmę, a jej bieżąca działalność i rozwój są moim najważniejszym celem. Tydzień rozterek i niepewności w 9-letniej historii firmy to naprawdę niewiele. Przed nami przyszłość.

Najwyższym moim priorytetem w tej chwili jest przywrócenie pełnej obsługi finansowej PTC i znormalizowanie relacji firmy ze wszystkimi jej partnerami. W dalszej perspektywie, moim zadaniem będzie sprawne i twórcze zarządzanie firmą w kierunku niezagrożonego przywództwa w branży i na rynku. Stoją przed nami gigantyczne wyzwania: milion nowych abonentów w ciągu roku i nowe usługi, które będziemy wprowadzać, jak zwykle, pierwsi w Polsce. Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi naszych pracowników trwają nieprzerwane prace nad wszystkimi rozpoczętymi projektami. Najważniejsze z nich to udostępnienie usług 3G i przetarg na wolne częstotliwości GSM i UMTS.

Mając na uwadze rolę naszej firmy w gospodarce kraju obiecuję, że będziemy na bieżąco informować Państwa o realizacji obranej strategii i kierunków rozwoju. Dzisiejsze spotkanie prasowe jest mocnym sygnałem powrotu normalności w spółce. Sygnałem skierowanym do klientów, partnerów, banków, sieci dilerskich i prawie czterech tysięcy pracowników.

Znam tę firmę. Byłem przy jej narodzinach, a kilka dni temu minęła 9 rocznica, gdy pierwszy raz rozpoczynałem tu pracę. Zarówno przeszłość Firmy, jak i jej przyszłość, są mi bardzo bliskie.

Tadeusz Kubiak
Dyrektor Generalny PTC

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
2. ~messer
0

2005-03-07 15:35:00

pachnie komunistyczna retoryka... chyba sie potne jesli Era wygra przetarg na nowe czestotliwosci-nie zniose tego.

Odpowiedz

1. ~ksad
0

2005-03-07 15:09:00

Bardzo ładna nowomowa, jak zawsze, "pierwsza w Polsce"...

Odpowiedz