DAJ CYNK

Nowy Philips 639

18.03.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3

Ważne 0

0

Philips 639 to telefon komórkowy, w którym po raz pierwszy zastosowano nowy rodzaj ekranu PolyLED - unikalne rozwiązanie Philipsa, wykorzystujące wyświetlacz Organic Light-Emitting Diode.

Philips 639 to telefon komórkowy, w którym po raz pierwszy zastosowano nowy rodzaj ekranu PolyLED - unikalne rozwiązanie Philipsa, wykorzystujące wyświetlacz Organic Light-Emitting Diode.

Ekran Magic Mirror znajduje się na zewnętrznej części nowego, składanego telefonu Philipsa. W trybie czuwania, ekran spełnia rolę lusterka - funkcja ta wydaje się być szczególnie interesująca dla pań - natomiast w momencie nadejścia połączenia wyświetlacz się aktywuje i pełni rolę normalnego ekranu, na którym pokazywane są te same informacje, co na głównym panelu wewnątrz telefonu. Panel Magic Mirror może także w oryginalny sposób informować użytkownika o tym kto dzwoni. Funkcja IconCall pozwala przyporządkować numerom z książki telefonicznej indywidualne ikony, wyświetlane przy nadejściu połączenia.

Telefon Philips 639 charakteryzuje się eleganckim wyglądem, obudowa o zaokrąglonych kształtach posiada chromowe wykończenia, co jest zgodne z najnowszymi trendami estetycznymi. Urządzenie dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych: "magicznie perłowym", "zaskakująco zielonym" i "fantastycznie szarym". Telefon jest niezwykle lekki, wazy tylko 85g wraz z baterią, która pozwala na 4 godziny rozmów lub 400 godzin czuwania. To ponad 16 dni.

Philips 639 jest wyposażony w cyfrowy aparat fotograficzny, z dwukrotnym zoomem cyfrowym, który w trybie Night Mode pozwala robić zdjęcia nawet przy ograniczonym oświetleniu zewnętrznym. Urządzenie ma 32 pre-instalowane dzwonki polifoniczne oraz mikser pozwalający na komponowanie i mieszanie własnych dzwonków.

Jak informuje producent, telefon Philips 639 trafi do sprzedaży, niestety tylko do wybranych krajów, w drugim kwartale tego roku. Czy wśród nich jest także Polska, nie wiadomo.

Komentarze
Zaloguj się