DAJ CYNK

Nowy iPhone już w II kwartale?

22.03.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5829

Ważne 0

0

Nowy Phone, następca modelu 4S, pojawi się na rynku najprawdopodobniej już w II kwartale - informuje Reuters, powołując się na południowokoreańskie media. Ma on być wyposażony w ekran o przekątnej 4,6 cali.

Nowy Phone, następca modelu 4S, pojawi się na rynku najprawdopodobniej już w II kwartale - informuje Reuters, powołując się na południowokoreańskie media. Ma on być wyposażony w ekran o przekątnej 4,6 cali.

Według Maeli Business Newspaper, Apple rozpoczął już składanie u poddostawców zamówień na wyświetlacze do nowego iPhone’a. Mają być to ekrany Retina o przekątnej 4,6 cali.

Według innych informacji, kolejny iPhone miałby obsługiwać transmisję danych w technologii LTE. Nie wiadomo jednak, czy, podobnie jak w przypadku nowego iPada, byłaby to obsługa lokalna, czy też globalna.

Nowy iPhone miałby pojawić się na rynku pod koniec drugiego kwartału. Jeśli tak by się stało, to oznaczałoby, że Apple skróci czas życia iPhone’ów z 12 do zaledwie 9 miesięcy - model 4S pojawił się na rynku w październiku 2011 roku.

Źródło tekstu: Reuters

Komentarze
Zaloguj się
38. ~haha
0

2012-11-30 11:30:59

fajnie, bedzie jeszcze dluzszy :D

Odpowiedz

37. senshiro
0

2012-03-25 22:07:55

@27: iPhone ma ekran w proporcjach 3:2

Odpowiedz

36. ~majkel
0

2012-03-24 08:03:36

POZA TYM ARTYKUŁ JEST NIEAKTUALNY .. PO WYPUSZCZENIU ARTYKUŁU o 4.6" WYŚWIETLACZU ZDEMENTOWANO PLOTKI i IPHONE 5 ma miec tez 3.5" patrzcie >>> http://iphone5latest.com/iphone-5-may-be-only-3-5-inches-after-a ll

Odpowiedz

35. ~majkel
0

2012-03-24 07:54:42

WIADOMO, ŻE JAK ZOBACZĄ JAKI OSIĄGNA SPADEK SPRZEDAŻY NOWEGO IPHONE`A TO NASTEPNY ZNOW BEDZIE MNIEJSZY.. COŚ CZUJE ZE NOWY IPHONE BEDZIE JAK WINDOWS VISTA.. KTOS TO KUPI BO NOWE..

Odpowiedz

34. ~Piotrek
0

2012-03-23 14:42:21

nie skróci czas życia tylko wróci do normy ip 4s miał opóznienie i jakoś nie wierze w 4,6 cala w iphone

Odpowiedz

33. ~Słoneczny
0

2012-03-23 13:14:40

Redakcja: Zgubiliście "i" w pierwszym zdaniu. Jak na moje gusta to o wiele za duży ten wyświetlacz. Będzie drogie, mało funkcjonalne i prądożerne urządzenie. Bardziej kalkuluje się kupić netbooka i jeszcze na telefon starczy.

Odpowiedz

32. ~Mack
0

2012-03-23 11:02:27

@22, Mungo - To chya oczywiste, że psy są lepsze!!! A te 4.6'''' to totalna plota, nie wierzcie w to ;)

Odpowiedz

31. M@jkel
0

2012-03-23 10:38:32

Nie wierzę. Gotów byłbym postawić pieniądze na to, że w nowym iPhone będzie ekran 3,7 - 3,8 cala, góra 4, no ale 4,6 to przesada. No, chyba że byłby to protoplasta nowej linii produktów Apple.

Odpowiedz

30. piotras
0

2012-03-23 09:37:31

na waszym miejscu już bym się ustawiał w kolejki przed salonami ;), nie można tego przegapić ;P

Odpowiedz

28. neptun88
0

2012-03-23 09:28:23

@mungo Ale narkoman napisał to w taki sposób, że Apple powinno robić takie telefony jak On zechce. A prawda jest taka że Apple ma metodę 1 fon na raz, i prawda jest taka że wielu ludzi byłoby zainteresowanych czymś większych a z braku iPhona w większym rozmiarze wybiorą model innej firmy. I tak, ciężko mi zrozumieć, bo dla mnie liczy się wiele czynników a nie tylko to jaki telefon ma znaczek, i nie przeszkadza mi jak firma nie wyda fona pod moje potrzeby. Użyteczność iPhone dla mnie jest niewspółmierna do kosztów więc go nie kupuję, proste. Wolę przeznaczyć pieniądze na coś innego. A co do hate''owania Apple to nie wiem gdzie to u mnie wyczytałeś. Ja nie mam nic przeciwko firmie, sam posiadam iPoda, ale rozwalają mnie ludzie którzy zachowują się w taki sposób jak by firma miała pod nich wszystko robić. "Ja sam bym chciał kupić nowszego iPhona, bo mój 3GS jest już trochę wysłużony." no i tutaj widzę bardziej logiczne pojęcie, a nie że mieć telefon ponad rok bo jakiś model iPhona nie przypasował to już tragedia. Sam wymieniam telefony mniej więcej co półtora roku, ale jeżeli jakiś mi się podobał i nie miałem z nim problemów to do 3 lat dojeżdżałem.

Odpowiedz

27. ~SLAin
-1

2012-03-23 09:22:40

Kompletna bzdura. Urządzenia iOS mają (w przeciwieństwie do Androidowych z 16:9) ekrany w proporcjach 4:3(i tak pozostanie ze względu na kompatybilność z iPad i iPod i wcześniejszym generacjami). Urządzenie 4,6'' z proporcjami 4:3 byłoby szersze niż Galaxy Note (16:9) - co jest wystarczającym powodem by zakończyć dyskusję i potwierdzić moją tezę z pierwszego zdania.

Odpowiedz

26. ~Kruk
0

2012-03-23 09:15:28

Pytanie może nie na temat: czy ktoś z Was wie, do jakiej kabury poziomej z zapięciem na magnes zmieści się IP 4S z bumperem? Dzięki za pomoc.

Odpowiedz

25. ~Funboy
1

2012-03-23 09:12:44

My nic nie powiemy, poczekamy, zobaczymy, jak będzie nam odpowiadał to kupimy, a jak nie to zostaniemy przy starym lub przeniesiemy się do konkurencji.

Odpowiedz

2012-03-23 08:20:13

W końcu ciekawe jaka będzie cena przez to pewnie ponad 3000 wobec tego nie kupię go wolę kupić sobie samsunga s II do 1500zł który mi całkowicie wystarczy :)

Odpowiedz

23. rain86
0

2012-03-23 07:42:39

@18 Galaxy Nexus: 135,50 x 67,94 x 8,84 mm, SGS II: 125,30 x 66,10 x 8,49 mm. Gdzie Ty tutaj masz takie same wymiary, zwłaszcza wysokość? Moim zdaniem prędzej fanboje apple''a i androida się pogodzą i będą się bawić w jednej piaskownicy niż Apple da 4,6" w następcy iPhone''a 4s. Jednakże 4" to już bardzo prawdopodobne choć przecież czy to czasem nie Apple mówiło, że: maksymalnem rozmiarem może być 3,5" gdyż wszystko co większe jest niewygodne ponieważ kciuk nie dosięga lewego górnego rogu ekranu? Z drugiej stron to przecież oni mówili, że: - multitasking jest zbędny, - zakładanie folderów jest zbędne - dobry aparat jest zbędny a jak to się skończyło wszyscy wiemy :). Apple pomimo wysokiej sprzedaży musi gonić konkurencję zawsze wprowadzając to co jużbyło dawno w innych telefonach by ich iprodukt był bardziej "amejzing" i bardziej doskonały - nic dziwnego, że nie dają wszstkiego od razu w końcu wtedy co roku nie mogliby posbawić kilku milionów osób paruset $ :)

Odpowiedz