DAJ CYNK

Nowy iPad w Polsce w Orange i T-Mobile

08.03.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3500

Ważne 0

0

23. marca w dwóch polskich sieciach pojawi się następca iPada 2, czyli nowy iPad - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

23. marca w dwóch polskich sieciach pojawi się następca iPada 2, czyli nowy iPad - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Nowy iPad będzie dostępny w Orange i T-Mobile, które od kilku lat mają w swojej ofercie produkty Apple pochodzące z bezpośredniego kanału dystrybucyjnego.

Wbrew pogłoskom, P4 nie trafiło na oficjalną listę dystrybucyjną nowego iPada.

Przypomnę, że nie jesteśmy partnerem Apple i w związku z tym pozyskanie tego sprzętu w konkurencyjnej cenie w tak krótkim czasie jest ogromnym wyzwaniem - mówi TELEPOLIS.PL rzecznik P4 Marcin Gruszka w odpowiedzi na pytanie, czy 23. marca iPad pojawi się w ofercie sieci Play.

Szerzej o iPadzie trzeciej generacji pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~Felon
0

2012-03-17 10:49:48

T-Mobile koncentruje się na sprzedaży sprzętu.Nie zauważają,że sieć im się zatkała(Andrychów).Umowy są trzyletnie i zerwać się nie da.Na tym koniku jadą.Też miałem Blueconnect (skusiłem się na laptopa).Efekt taki,że karta SIM leży w szufladzie bo mimo pełnego sygnału strony otwierają się o wiele dłużej niż w darmowym AERO!!!

Odpowiedz

12. ~nabity w blueconnect
0

2012-03-17 10:40:42

Lepsze pseudo 4G od PLAY,które w mojej miejscowości działa zgodnie z obietnicą (6 Mb/s),niż super hiper Blueconnect który wyciąga maksymalnie niecały 1 Mb/s (poza szczytem).W godzinach szczytu nie da się korzystać z sieci.

Odpowiedz

11. ~
0

2012-03-09 09:58:56

@10 - lepiej mondrom ofertę TM, gdzie Pani zaproponowała mi Gwarancję Smartfona - czy jak się to zwie, kiedy wydzwaniam trzy razy więcej minut niż w ofercie jest. Więc numer przeniosłem do Playa, a telefon sobie kupiłem. Abonament będę płacił 39 zł, telefon 1500, czyli na okrągło 100zł na miesiąc, ale minut mi wystarczy, nie dopłacę jak w TM.

Odpowiedz

10. ~poprostuja
0

2012-03-09 09:45:58

I właśnie przez taką nieświadomość jaką przedstawia Pan robert.m ludzie dają się nabierać na te durne oferty Play. Gwoli informacji Play ma 4G tylko na plakatach.

Odpowiedz

9. Vieslav
0

2012-03-09 09:39:56

T-Mobile też ma HSPA+ DC.

Odpowiedz

8. ~
0

2012-03-08 20:15:52

HSPA+ DC z Orange pozwala na teoretyczne prędkości do 42 MB/s i to będzie wszystko.

Odpowiedz

7. ~
0

2012-03-08 20:14:24

5. Z pełnego 4G LTE na iPadzie w Polsce i tak nie skorzystasz, są ograniczenia technologiczne, moduł w nowym iPadzie obsługuje LTE na 700 i 2100 Mhz. Jedyne LTE w Plusie działa w 1800 Mhz. Cał nadzieja jest w Orange który ma HSPA+ DC.

Odpowiedz

6. ~piter
0

2012-03-08 19:38:52

Czy 300 zl to taka wielka cena za ipada2 przy abo za 100? Play jest dramat, galaxy taba maja za 500 zl przy abo 100 na 36mcy. W tmobile djest za 1zl i abo dla klienta sieci 90 zl.....

Odpowiedz

5. robert.m
0

2012-03-08 18:51:43

Co jest z Apple? Z kim oni sie dogadają? Play powinien mieć wyłączność na ipada bo tylko oni maja w Polsce 4g

Odpowiedz

4. ~ktos
0

2012-03-08 16:37:18

Pomarze sobie. Moze tak w prezencie go dostane od jakiegos opa? ;) Skoro w moje urodziny bedzie dostepny... ;)

Odpowiedz

3. ~zbyszek
1

2012-03-08 16:33:37

szczególnie że operatorzy dają iPada w bezmyślnie wysokich cenach, z zobowiązaniem czasami drożej niż bez zobowiązania:-P

Odpowiedz

2. ~bum
0

2012-03-08 16:08:36

Choć nie przepadam za apple to powiem tak tylko porządne sieci go mają. Plus wg mnie sam się wykończy, a plej jest niepoważny pod każdym względem.

Odpowiedz