DAJ CYNK

Nowy dyrektor sprzedaży w T-Mobile

03.03.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6296

Ważne 2

18

1 marca stanowisko dyrektora departamentu sprzedaży ds. rynku prywatnego T-Mobile Polska objął Radosław Sałata.

1 marca stanowisko dyrektora departamentu sprzedaży ds. rynku prywatnego T-Mobile Polska objął Radosław Sałata. Zastąpił na tym na stanowisku Wojciecha Kliniewskiego, który zamierza kontynuować karierę w ramach własnego projektu biznesowego.

Nowy dyrektor ma blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe, nie tylko w branży telekomunikacyjnej. W swojej karierze zajmował się rozwojem biznesu, budową i zarządzaniem wieloformatowymi sieciami sprzedaży oraz wprowadzaniem na rynek innowacyjnych produktów i usług. W firmie Polkomtel odpowiadał m.in. za politykę taryfową operatora oraz wdrażanie nowych produktów i usług do sieci dystrybucji. Był jedną z kluczowych osób, które na polski rynek wprowadzały Eurobank EFG pod handlową marką Polbank EFG, gdzie stworzył i zarządzał siecią oddziałów partnerskich, sprzedażą mobilną oraz współpracą z brokerami. W zarządzie Banku Pocztowego nadzorował obszar bankowości instytucjonalnej, skarbu i rozliczeń oraz współpracę z Pocztą Polską.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
72. ~Arek
0

2016-03-05 17:28:55

Teraz dopiero posypie się sałata ;)

Odpowiedz

71. ~Kpax
0

2016-03-04 15:08:14

@70 ponieważ kompromitujesz się swoim językowym (i nie tylko) prymitywizmem

Odpowiedz

70. ~heyah badada daje mi bana
0

2016-03-04 11:59:31

69 a poco

Odpowiedz

69. ~Kpax
0

2016-03-04 11:33:56

@68 Jeśli już używasz niemieckiego, to rób to proszę poprawnie!

Odpowiedz

68. ~Nur teuer tariffe
0

2016-03-04 08:52:18

Z karta polbank era kasa sport.., ucieka jak bumerang

Odpowiedz

67. ~pieprzyrano
0

2016-03-04 07:35:33

Treść wiadomości No widze, ze masz klopoty. Ale moze niedlugo mina i bedziesz zadowolony.

Odpowiedz

62. ~pieprzyrano
0

2016-03-04 07:24:24

60 a w jakiej sieci masz dobre wyniki?

Odpowiedz

61. Wiola_K
0

2016-03-04 07:23:00

Po co się non stop obrażać. Każdy ma ofertę jaka mu pasuje a pod tym postem może warto faktycznie napisać marzenia dotyczące sieci t-mobile. A nóż Sałata przeczyta... ;)

Odpowiedz

59. ~pieprzyrano
0

2016-03-04 07:13:42

@58 Darko, trzeba jeszcze dodac, ze dodawaja 1GB za darmo do wybranych MB przez rok - czyli 12 GB na rok.

Odpowiedz

58. ~Darko
0

2016-03-04 06:50:12

55 i 57 - nie nadawaj i nie zmyślaj. Jak kupiłem w kiosku starter T-Mobile to Lte po dwóch godzinach samo się aktywowało i śmiga bardzo dobrze. Tylko ujadasz i tyle

Odpowiedz

56. ~pablosox123
0

2016-03-04 01:04:55

@55 jak to 10mb??

Odpowiedz

55. ~Tmobile to zdechły pies
0

2016-03-03 23:34:22

Dziś włączyłem lte przez biuro obsługi w tmobile na prepajdzie, włączyli po pół godziny, a po 5 godzinach wyłączyli mi lte. Chyba stwierdzili ze wystarczy mi tych prędkości szalonych rzędu 10 Mb, żeby mi sie w du psku nie poprzewracało, nawet niewykorzystaniem wykupionych dwóch giga i kartę pier dolnàlem do kosza, ch uj z taka siecią.

Odpowiedz

54. ~Mexille
0

2016-03-03 22:47:55

50 : Przecież wlo sam nie mieszka, ma koty i pieski ;-)

Odpowiedz

53. ~pieprzyrano
0

2016-03-03 22:45:10

45. nie pisz o tych 4 gr. Moga zrobic 6 tak jak u innych jest ukryte

Odpowiedz

52. ~pabloki
0

2016-03-03 22:43:40

nowy dyrektor i.... od razu droższa taryfa.

Odpowiedz