DAJ CYNK

Nowy dyrektor sprzedaży i marketingu w ZTE Polska

01.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2236

Ważne 0

1

Jacek Koba został nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu w ZTE Polska.

Jacek Koba został nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu w ZTE Polska.

Jacek Koba to menedżer z kilkunastoletnim stażem w branży telekomunikacyjnej, a szczególnie telefonii komórkowej. Zanim dołączył do ZTE, realizował cele w PTK Centertel, a także u producentów rozwiązań i produktów teleinformatycznych, jak Siemens czy Samsung.

Przez ostatnie dwa lata Jacek Koba, jako dyrektor sprzedaży i marketingu, odpowiadał za rozwój sprzedaży i budowanie wizerunku marki Kazam w Europie Środkowo-Wschodniej. Wcześniej przez 7 lat pełnił funkcję national key account managera w Samsungu. W Siemens/BenQ prowadził działania przedsprzedażowe i wsparcia produktowego na 16 rynkach, głównie w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Wcześniej, przez 3 lata był kierownikiem produktu w PTK Centertel, gdzie odpowiadał za wprowadzanie produktów oraz współpracę z dostawcami sprzętu. Jacek Koba jest absolwentem Ośrodka Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Zdobył także tytuł Master of Business Administration na Politechnice Warszawskiej.

Źródło tekstu: ZTE

Tagi: ZTE ZTE Polska
Komentarze
Zaloguj się
1. ~Hgf
0

2016-06-01 16:40:08

Lepiej by zatrudnili kogos rozgarnietego na dzial wdrozen i serwis... Widac stawiaja tylko na sprzedaz, a pozniej niech sie klienci z nimi uzeraja...

Odpowiedz