DAJ CYNK

Nowy dyrektor generalny w Huawei Polska

13.06.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3085

Ważne 3

1

Owen Ou objął stanowisko dyrektora generalnego Huawei Polska. Zastąpił w tej roli Phillipa Gana.

Owen Ou objął stanowisko dyrektora generalnego Huawei Polska. Zastąpił w tej roli Phillipa Gana.

Bardzo się cieszę, że dołączyłem do polskiego oddziału Huawei. Polska jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się krajów w regionie, dlatego jestem przekonany, że najbliższe lata będą dla mnie pełne ciekawych wyzwań i projektów. Będziemy kontynuować współpracę z operatorami, a jednocześnie intensywnie rozwijać ofertę rozwiązań dla przedsiębiorstw i urządzeń konsumenckich. Wierzę, że będzie to bardzo ciekawy okres w Huawei Polska - powiedział Owen Ou, nowy dyrektor generalny Huawei Polska.

Owen Ou rozpoczął pracę w Huawei w 2000 roku. W latach 2008-2012 pełnił funkcję zastępcy dyrektora zarządzającego w malezyjskim oddziale Huawei w Kuala Lumpur, gdzie odpowiadał między innymi za budowanie relacji z klientami i zewnętrznymi partnerami firmy. Do jego zadań należało również planowanie i realizacja strategii biznesowej i marketingowej Huawei Malezja, a także tworzenie analiz rynkowych oraz zarządzanie komunikacją wewnętrzną.

W Polsce Huawei działa od 2004 roku, zatrudniając obecnie ponad 500 pracowników. Od 2008 roku Warszawa jest centralą firmy na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. Huawei Polska współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie sieci transmisyjnych i urządzeń dostępowych (modemy, routery), a od 2011 roku dostępne są w Polsce także telefony, smartfony i tablety Huawei

Źródło tekstu: Huawei

Tagi: owen ou
Komentarze
Zaloguj się