DAJ CYNK

Nowy "blueconnect" i nocny transfer

10.11.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10542

Ważne 0

0

Nadchodzą nowe odsłony blueconnect w Erze, z nielimitowanym ściąganiem danych w nocy i pakietem SMS-ów. Także dotychczasowi klienci będą mogli uruchomić "nocny" transfer - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Nadchodzą nowe odsłony blueconnect w Erze, z nielimitowanym ściąganiem danych w nocy i pakietem SMS-ów. Także dotychczasowi klienci będą mogli uruchomić "nocny" transfer - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Abonament

Limit

Pakiet SMS-ów

blueconnect noc (miesięcznie)

39 zł

2 GB

50

niedostępny

59 zł

4 GB

100

5 zł

79 zł

7 GB

2000

0 zł

149 zł

35 GB

2000

0 zł


Dotychczasowi klienci Ery, posiadający aktywacje postpaid, począwszy od blueconnect 59 zł będą mieli obniżony abonament o 10 zł.

Użytkownicy blueconnect, którzy będą chcieli uruchomić usługę blueconnect noc, będą mogli to zrobić za pomocą SMS-a. Miesięczna opłata za usługę będzie wynosiła 9 zł.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
76. ~
0

2010-12-24 12:56:27

Do 75 nie prawda Stali klijęci nie mogą korzystać wcale z usługi < blueconnect Noc > tylko nowi klijęci mogą aktywować usługę

Odpowiedz

75. ~...
0

2010-11-18 10:18:19

@74 A spradzałeś w salonie? Bo na stronach rzeczywiście jest możliwość dokupienia za 5zł nie później niż 2 miesiące po aktywacji, ale jak widzisz na telepolis jest cena 9zł. Jeśli dobrze myśle to stali też mogą korzystać z noecnego transferu ale zapłacą za to 9zł.

Odpowiedz

74. ~aaa
0

2010-11-18 09:41:26

Jak można było się spodziewadź, olali stałych klientów. Nocy transfer jet dostepny dla nowych klientów a dla stałych nie. Pogratulować...

Odpowiedz

73. tespos
0

2010-11-17 17:53:59

@72 blueconnecta możesz testować przez miesiąc i jeśli coś jest nie tak (np. właśnie problemy z zasięgiem) możesz z niego zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

Odpowiedz

72. ~chilly
0

2010-11-13 12:40:53

@71 tak z tego co widzę, to Era zawsze da jakieś obniżki dla stałych klientów, zwłaszcza jak ma się abo z netem po kablu tp, czy tel stacjonarny, tutaj znowu coś dorzucili, to jest bardzo ok. Z netu mobilnego to zawsze trzeba przejrzeć mapy opów, zanim oferte się wybierze i np. u jednej osoby najlepiej działa bc, a u sąsiada iplus itd.

Odpowiedz

71. ~cadi''''ka
0

2010-11-13 00:45:26

no ciekawe, u mnie w Łodzi, w miejscu w którym mieszkam najlepiej działa Era, choć już u bliskiej znajomej Orange, ale wygląda ciekawie, z resztą co to jest 5 pln:) a że mam u nich komórkę, to jest ciekawie. fajnie, niech się dzieje, niedawno (ok. 3m-ce temu, czytałem wypowiedź osoby z plusa która mówiła że niższych ab. już nie będzie bo jest to nieopłacalne dla firm, dobrze że wprowadzają takie usługi:)

Odpowiedz

70. ~abc
0

2010-11-12 17:34:43

Niektórzy podają cenę 49zł za 4GB, ale zapomnieli dodać dodatkowe 5zł za nocny transfer i idąc tą drogą czyli mając już jakiś abonament u nich to w playu za 9zł mniej mam 10GB.

Odpowiedz

69. ~...
0

2010-11-12 16:45:47

@68 Szkoda

Odpowiedz

68. ~żabol
0

2010-11-12 16:36:05

@63 zniżka jest naliczana tylko gdy posiadaną aktywacją jest kom

Odpowiedz

67. marshmellow
0

2010-11-12 13:36:23

@63 to nie są chyba jeszcze oficjalne cenniki od Ery, a przynajmniej tak mi się wydaje bo nie ma regulaminów, więc trzeba czekać na oficjalne info.

Odpowiedz

66. ~...
0

2010-11-12 12:00:38

Oferta Ery jest naprawdę niezła. Dla mnie tym bardziej ciekawa że w miejscu zamieszkania Era jest najszybsza. Gdyby jeszcze marketing wykorzystał ostatnie posunięcia Plusa i Orange, tj. pogorszenie warunków umowy bez modemu i zaoferował np. rabat 25% i umowę na rok to oferta byłaby naprawdę konkurencyjna i to wobec dowolnej oferty na rynku. Potencjał jest, na konkrety trzeba poczekać.

Odpowiedz

65. rcicho
0

2010-11-12 11:44:14

correct: 2 pomiary. Filmiki z pomiarów speedu publikowałem już kilka miesiecy temu na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=2NZtrtJ3Crk

Odpowiedz

64. rcicho
0

2010-11-12 11:37:52

Ad 49. 2 pomiar robione przed chwilą: http://www.speedtest.net/result/1027292733.png oraz http://www.speedtest.net/result/1027294430.png

Odpowiedz

63. ~...
0

2010-11-12 10:03:37

Pytanie bonus. Czy zniżka 10zł jest dostępna gdy jedyną posiadana aktywacją w Erze jest blueconnect? Ktoś coś wie? 2 Pytanie. Czy będzie jakaś opcja bez modemu z krótszą umową? pzdr

Odpowiedz

62. ~Lisek
0

2010-11-12 09:55:34

Oferta wchodzi 17/11.

Odpowiedz