DAJ CYNK

Nowości w Simplusie

07.06.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2669

Ważne 0

0

Użytkownicy Simplus, którzy korzystają z taryfy Team 2, za każdy SMS wysłany do innego użytkownika Simplus lub abonenta Plus GSM zapłacą tylko 15 gr brutto.

Użytkownicy Simplus, którzy korzystają z taryfy Team 2, za każdy SMS wysłany do innego użytkownika Simplus lub abonenta Plus GSM zapłacą tylko 15 gr brutto. Jednocześnie w ofercie Simplus pojawił się nowy zestaw w atrakcyjnej cenie 175 zł brutto. W jego skład wchodzą: telefon Sagem MyX1 Twin – dostępny wyłącznie w ofercie Simplus – karta SIM z limitem początkowym 30 zł brutto oraz dodatkowy Mini Zestaw z limitem 3 zł brutto.

Simplus oferuje także najtańszy na rynku Mini Zestaw w cenie 18 zł brutto. Początkowo na karcie SIM znajduje się 3 zł brutto. W ciągu 24 godzin od włączenia się do sieci użytkownik otrzymuje dodatkowe 12 zł brutto, co z kwotą początkową daje łącznie 15 zł brutto na połączenia i SMS﷓y.

Nowi użytkownicy usługi Simplus mogą również skorzystać z trwającej do 30 września br. promocji "10-15". Osoby, które w tym czasie włączą się do sieci oraz dokonają promocyjnych zasileń konta o wartości co najmniej 30 zł brutto, w okresie od trzydziestego pierwszego do dziewięćdziesiątego dnia od momentu włączenia się do sieci otrzymają rabat w kwocie:
· - 10 zł brutto dla pierwszego zasilenia konta w okresie od trzydziestego pierwszego do sześćdziesiątego dnia od momentu włączenia się do sieci;
· - 15 zł brutto dla pierwszego zasilenia konta w okresie od sześćdziesiątego pierwszego do dziewięćdziesiątego dnia od momentu włączenia się do sieci.

Z usługi Simplus korzysta obecnie ponad 3,2 mln użytkowników.

Źródło tekstu: Plus GSM

Komentarze
Zaloguj się
1. ~Karus
0

2006-08-29 16:30:50

simplus jest tani i dobry czeste promocje przekonuja mnie do simplusa ale promocji nigdy nie za wiele czekam na kolejne.pozdro

Odpowiedz