DAJ CYNK

Nowości w SIMextra w sieci Era

22.03.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Użytkownicy usługi SIMextra w sieci Era mają możliwość korzystania z trzech nowych serwisów dostępnych w menu SIMextra pod zakładką Specjalne

Użytkownicy usługi SIMextra w sieci Era mają możliwość korzystania z trzech nowych serwisów dostępnych w menu SIMextra pod zakładką Specjalne, są to:

- Psychotesty - w zakładce dostępnych jest 5 różnych psychotestów: "Test na IQ", "Czy Cię lubią", "Casanova", "Sex Wamp", "Asertywność".
- Drink dnia - prezentuje nazwę drinku wraz z opisem składników i sposobem przygotowania danego drinku.
- Biorytm - dla podanej daty urodzenia prezentuje kondycję psychiczną, fizyczną i intelektualną na wybrany przez użytkownika dzień (domyślnie jest to dzień bieżący).

Każde pobranie informacji o drinku lub biorytmie wiąże się z opłatą 0,50 zł (0,61 z VAT). W przypadku psychotestów użytkownik płaci 0,50 zł (0,61 zł z VAT) za każde pytanie i wynik psychotestu.

SIMextra jest usługą dostępną w menu telefonu użytkowników sieci Era. Skorzystać z niej mogą wszyscy użytkownicy posiadający kartę SIMextra. Serwis nie wymaga konfiguracji, dostępny jest nawet w najprostszych telefonach z monochromatycznym wyświetlaczem.

Serwis SIMextra zawiera serwisy rozrywkowe i informacyjne, wśród których każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Do najpopularniejszych serwisów należą dowcipy i horoskopy. Poprzez SIMextra można zapoznać się z informacjami z kraju, ze świata oraz sportowymi, wysłać e-mail lub skorzystać z usług mobilnej bankowości.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy