DAJ CYNK

Nowości w promocjach w Orange

14.03.2007

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5498

Ważne 0

0

Od 14. marca Orange obniża ceny telefonów w ofertach dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Od 14. marca Orange obniża ceny telefonów w ofertach dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

W ofercie dla klientów biznesowych obniżone zostały ceny telefonów Sagem my600X i Sagem my700X, a dodatkowo wprowadzono modele: Motorola KRZR K1, Motorola W375 oraz SPV C600.

W ofercie dla klientów indywidualnych Nowy Twój Plan i Orange Premium obniżone zostały ceny telefonów: LG U8210, LG KG800, Sagem my600X, Sagem my700X, Sony-Ericsson K750i. Wprowadzono nowe modele Motorola KRZR K1 i Motorola W375.

Użytkownicy oferty Twój Mix taniej kupią Sagem my600X i Sagem my700X. Ponadto mogą zdecydować się na trzy nowe modele: Motorola W375, Sony Ericsson K750i i LG KG800.

W ofercie POP obniżono ceny telefonów: Sagem my202X, Sony Ericsson J220i i Motorola SLVR L6. Nowością w ofercie jest Samsung SGH-X510 oraz Nokia 5200. Z kolei do oferty Orange Go operator dołączył Motorola W375.

Orange obniżył też ceny kart i modemów w ofertach mobilnego Internetu.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
11. ~kabanji
0

2007-03-15 14:05:50

no, juz juz, spokojnie. po tej aktualnej obnize, to orange ma zdecydowanie najelpsza oferte jesli chodzi o ceny aparatow, zreszta nigdy nie odstawala od reszty, tylko trzeba to porownac, a nie bluzgac na forum

Odpowiedz

10. ~MINN25
0

2007-03-15 11:01:43

JEżELI KTOś MóWI żE ORANGE MA NAJNIżSZE CENY TO MA NIE RóWNO POD SUFITEM, A TE NIBY NOWOśCI TO W ERZE Są JUż OD Pół ROKU :)

Odpowiedz

9. ~sid
0

2007-03-15 10:51:27

do 3 i 4 jak ja bym byl opem to tez bym ci nei dal w najnizszym abo tel za 1 zl bo ciebie nie zarobie skoro chcesz taki tel w takim abo. zobacz w abo pow w rganicach 100zl np n70, 6280, k 800i i mow wtedy kto jest drogi a kto tani. poprastu nie dla ciebie oferta. nie dziwie sie opowi. sam prowadze swoj bzines i jak ktos duzo placi to duzo u mnei dostaje, jak malo placi to nie dam mu wiele bo wiele z niego nie mam- EASY

Odpowiedz

8. mov9k
0

2007-03-15 10:15:20

#7: ???

Odpowiedz

7. ~lukasm
0

2007-03-15 10:13:29

#6: ???

Odpowiedz

6. mov9k
0

2007-03-15 10:06:38

Ale gadacie od rzeczy, Orange ma najniższe ceny telefonów na rynku. Porównajcie sobie z Plusem i Erą, a później mówcie coś, ale sensownego.

Odpowiedz

5. ~karol
0

2007-03-15 09:54:30

no i moje podejrzenia się sprawdzają! Wejscie czwartego PLAY na rynek zadziała również na konkurencje :) i widać to jeszcze przed opublikowaniem cenników przez PLAY! same korzyści!

Odpowiedz