DAJ CYNK

Nowości w biznesowych promocjach Ery

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2978

Od 7. stycznia Era w ofercie dla biznesu wprowadziła modyfikacje w promocjach. Dodane zostały nowe telefony oraz zmodyfikowane ceny.

Od 7. stycznia Era w ofercie dla biznesu wprowadziła modyfikacje w promocjach. Dodane zostały nowe telefony oraz zmodyfikowane ceny.

Operator wprowadził zmodyfikowane promocje "Najwięcej minut i 10 numerów za grosz" oraz "Witamy: Najwięcej minut i 10 numerów za grosz". Wprowadzono w nich możliwość aktywacji 10 numerów z sieci Era oraz oferty Tak Tak, do których połączenia będą w cenie 1grosza netto (1 gr z vat) przez 24 miesiące od daty aktywacji. Opłata za każdy numer wynosi 1 zł. Istotny jest fakt, że połączenia z tymi numerami nie są rozliczane z z żadnego dostępnego w taryfie Pakietu minut (ani z promocyjnych pakietów minut, ani z pakietu minut zawartego w abonamencie)

Do cenników dodano nowe telefony: SonyEricsson J132, Sony-Ericsson G502, Samsung SGH-i900 Omnia, Nokia N96 oraz Sony-Ericsson K850i w komplecie z drukarka DPP-FP60.
Ceny zmieniono modelom: SonyEricsson W880i, SonyEricsson C702, Samsung SGH-U900 Soul, SonyEricsson C902, Samsung SGH-F480, LG KC910, SonyEricsson C905 oraz Nokia 8600 Luna.

Zobacz: regulamin promocji "Najwięcej minut i 10 numerów za grosz"
Zobacz: regulamin promocji "Witamy: Najwięcej minut i 10 numerów za grosz"
Zobacz: cennik telefonów - "Najwięcej minut w Firmie".
Zobacz: cennik telefonów - "Najtańsze telefony w Firmie"
Zobacz: cennik telefonów - "Nowy pakiet biznes".

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu