DAJ CYNK

Noworoczna wyprzedaż telefonów w Orange

05.01.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7497

Ważne 0

0

W Orange ruszyła noworoczna wyprzedaż telefonów. Obniżono ceny 17 modeli, m.in.: Motoroli Flipout, SE X10, Samsunga Galaxy S, czy Nokii N8.

W Orange ruszyła noworoczna wyprzedaż telefonów. Obniżono ceny 17 modeli, m.in.: Motoroli Flipout, SE X10, Samsunga Galaxy S, czy Nokii N8.

Przykładowe ceny aparatów*
LG A310 - 1 zł w taryfie Delfin/Pelikan 39
LG GT540 - 48,99 zł w taryfie Delfin/Pelikan 39
Motorola Flipout - 49 zł w taryfie Delfin/Pelikan/Pantera 59
Nokia C3 - 99 zł w taryfie Delfin/Pelikan 39
Nokia C5 - 1 zł w taryfie Delfin/Pelikan/Pantera 59
Nokia C6 - 1 zł w taryfie Delfin/Pantera 99
Nokia E52 - 1 zł w taryfie Delfin/Pelikan 79
Nokia N8 - 1 zł w taryfie Pantera 199
Samsung S5230 Avila GPS - 69 zł w taryfie Delfin/Pelikan 29
Samsung I9000 Galaxy S - 48,99 zł w taryfie Delfin/Pantera 99
Samsung S5530 - 69 zł w taryfie Delfin/Pelikan 29
Samsung S7230 Wave - 1 zł w taryfie Delfin/Pelikan/Pantera 59
Sony-Ericsson XPERIA X8 - 1 zł w taryfie Delfin/Pelikan/Pantera 59
Sony-Ericsson XPERIA X10 - 1 zł w taryfie Delfin/Pantera 99
Sony-Ericsson XPERIA X10 mini - 1 zł w taryfie Delfin/Pelikan/Pantera 59
Sony-Ericsson Elm - 1 zł w taryfie Delfin/Pelikan 39
Sony-Ericsson Hazel - 39 zł w taryfie Delfin/Pelikan/Pantera 59
Dotyczy nowej aktywacji przez sklep internetowy, umowa na 24-miesiące

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
32. ~
0

2012-01-04 21:18:17

początek roku i wyprzedaże telefonów się zaczynają :) . Ja używam HTC, mogę polecić smartfony z tej rodziny. Ciekawy jest też HTC Desire HD, czy Nokia N8. No ale wiadomo, wszystko zależy od gustu potencjalnego użytkownika.

Odpowiedz

31. ~arek
0

2011-01-07 20:51:50

całkiem nieźle prezentuje się ta N8. Zastanawiam się właśnie czy ją sobie nie wziąć na przedłużenie planów optymalnych. Telefon za złotówkę, duży pakiet minut do wszystkich sieci. Więc chyba nie najgorzej.

Odpowiedz

30. tespos
0

2011-01-07 16:30:33

@9. Zapewne tak. Wiem, że Era sprzedaje telefony bez sim-locka i bez ingerencji w soft. Na pewno jest tak w przypadku Tak Tak FONa.

Odpowiedz

29. ~swollov
0

2011-01-07 12:05:23

Ciekawy jest ten cennik. Wynika z niego ze se x8 w abo 39zl kosztuje 99zl, a w sklepie orange.pl jego koszt to 199zl wiec jak to w koncu jest??

Odpowiedz

28. ~xxl
0

2011-01-07 09:35:53

uwaga wyprzedaż przez sklep internetowy:) kolejny haczyk:)

Odpowiedz

27. ~pegazzz
0

2011-01-06 01:16:59

Dla tych którzy nie zrozumieli... objaśnienie :) Chodzi o to, że pozostanie w starym planie taryfowym (przedłużenie bez zmiany abonamentu na "zwierzaki") "gwarantuje".. cenę telefonów wyższą czasem o kilkaset złotych! w stosunku do "Kowalskiego wprost z ulicy". Nawet tych tanich, typu nokia C3. A że po 5 latach przydałby mi się nowy telefon i wcale nie jakiś bardzo "wypaśny", bo całkiem niewygórowane mam wymagania.. to pomimo stażu, przekraczania kwot abonamentu i "średniej miesięcznej" powyżej 50 zł "niegodnym" według orange żadnych upustów i zniżek... nawet "równości" ceny z "Kowalskim" przy podobnej kwocie miesięcznego zobowiązania. Tylko dlatego, że nie chcę dać sobie "wmusić" gorszej i droższej taryfy. Stąd rozczarowanie i zawód. I chęć zmiany operatora. Bo ja znam swój profil korzystania z usług GSM i kategorycznie nowe plany mi się nie opłacają. A i ceny telefonów też znam... I jak mam "przepłacać", to wolę playowi.. są tańsi w obu przypadkach (i usług i telefonów). Nie wymagam cudów.. tylko "normalności". A w orange przestało być normalnie... Może owa wyprzedaż mnie zatrzyma w tej sieci, przekonam się w poniedziałek. A to tylko dlatego, że mi obsługa salonu "ciekawszych zabytków" na magazynie poszuka, bo może na nie będą jakieś "ludzkie" ceny/upusty w starych taryfach. Bo w normalnej ofercie przedłużeniowej dla indywidualnych, jestem "gorszym rodzajem klienta" i orange daje mi to bardzo "odczuć". Tyle wyjaśnień skąd te "ubolewania". :) Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych przedłużeń, wszystkim i w każdej sieci :)

Odpowiedz

26. ~znawca_rynku_PL
0

2011-01-05 22:50:12

Obniżki telefonów są dla przedłużających umowy nawet lepsze niż dla nowych. W cennikach pdf-owych na stronie orange.pl jest lista telefonów z niższymi cenami dla utrzymania (na samym końcu pliku)więc mozna sprawdzić jak ktoś nie wierzy

Odpowiedz

25. reebop
0

2011-01-05 18:51:54

Z przedłużaniem to nie jest tak źle. Jak ktoś jest klientem od 4 lat to dostaje +40% minut. To chyba nieźle?

Odpowiedz

24. ~ORANGEKOCHAM
0

2011-01-05 18:33:00

PS TARYFA RYBOWA :)

Odpowiedz

23. ~ORANGEKOCHAM
0

2011-01-05 18:32:16

NOKIA n8 W ABONAMECIE ZA 99ZŁ KOSZTUJE 1ZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

22. ~leyqu
0

2011-01-05 18:30:06

czy wie ktos moze czy era zaproponuje jakas wyprzedaz dla firm?

Odpowiedz

21. ~maki
0

2011-01-05 17:52:45

Orange kusi klientów promocjami. Dzisiaj przeszedłem się po stoiskach operatorów w galerii i największy tłok jest właśnie w Orange i Play. W Plusie pojedyncze osoby oglądają telefony, w Erze pustki ;-)

Odpowiedz

20. ~fungus
0

2011-01-05 17:09:14

umowe przedluzalem juz kilkakrotnie i jakos zawsze udalo mi sie wynegocjowac lepsze warunki niz dla nowych klientow. Po wprowadzeniu oferty dla nowych w "propozycji" analogiczne opcje pojawiaja sie troche pozniej.

Odpowiedz