DAJ CYNK

Noworoczna wyprzedaż telefonów w Erze

31.12.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6855

Ważne 0

0

1. stycznia Era wprowadzi nowe cenniki aparatów w taryfach dla osób indywidualnych. Nastąpi obniżenie cen ponad 30 modeli telefonów.

1. stycznia Era wprowadzi nowe cenniki aparatów w taryfach dla osób indywidualnych. Nastąpi obniżenie cen ponad 30 modeli telefonów.

Lista aparatów, których cena zostanie obniżona:

BlackBerry 8520 - obniżka o 100 zł
Emporia Elegance - obniżka o 100 zł
Emporia Talk Premium - obniżka o 48 zł
LG GD330 - obniżka o 48 zł
LG Bali (GM360) - obniżka o 100 zł
LG Swift (GT540) - obniżka o 100 zł
LG Cookie (KP500) - obniżka o 68 zł
Nokia 2700 - obniżka o 48 zł
Nokia 5130 XM- obniżka o 98 zł
Nokia 5230 - obniżka o 150 zł
Nokia 6303 - obniżka o 100 zł
Nokia 6700 classic - obniżka o 250 zł
Nokia 7020 - obniżka o 148 zł
Nokia 7230 - obniżka o 48 zł
Nokia C5 - obniżka o 200 zł
Nokia E52 - obniżka o 200 zł
Nokia X2 - obniżka o 100 zł
Samsung Avila GPS - obniżka o 200 zł
Samsung Diva (S7070) - obniżka o 148 zł
Samsung E2550 - obniżka o 48 zł
Samsung Galaxy (I5800) - obniżka o 298 zł
Samsung Monte (S5620) - obniżka o 100 zł
Samsung Solid (B2100) - obniżka o 48 zł
Samsung Solid (B2710) - obniżka o 200 zł
Samsung Wave (S5330) - obniżka o 100 zł
Samsung Wave (S7230) - obniżka o 48 zł
Sony Ericsson Cedar - obniżka o 148 zł
Sony Ericsson Elm - obniżka o 200 zł
Sony Ericsson Naite - obniżka o 98 zł
Sony Ericsson Xperia X10 Mini - obniżka o 100 zł
Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro - obniżka o 48 zł
Sony Ericsson Xperia X8 - obniżka o 100 zł

Kwota obniżki podana przy telefonie oznacza największą różnicę w cenie pomiędzy poprzednim cennikiem, a obecnym i dotyczy wybranych planów taryfowych.

Dodatkowo od nowyego roku pojawi się Sony-Ericsson Hazel.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~
0

2011-01-02 18:45:40

Ja mam LP i iPhone 4 za 1zł w PLAY.

Odpowiedz

22. ~chilly
0

2011-01-02 18:25:06

@21 dotowane telefony są popularne wśród uczniów, studentów, dla których nawet te 100-150 zł to spory wydatek, więc w ten sposób mają dobrą opcję.

Odpowiedz

21. tespos
0

2011-01-02 16:30:42

@17 albo kupić telefon w pre-paidzie, ale ze zniżką. W Tak Taku jest oferta Tak Tak Fon, gdzie przy podpisaniu zobowiązania, że będzie utrzymywać się ważność konta przez 24 lub 36 mies. można kupić tani telefon. Np. Samsunga Avilę za 1 zł. Jest to jakieś rozwiązanie dla osób, które chcę mieć dotowany telefon, ale nie chcą płacić abonamentu.

Odpowiedz

20. ~Adaś
0

2011-01-02 12:49:42

@16 to nic między sobą nie zawadza, to że kupuje się także usługi nie oznacza że tych obniżek nie ma. Są i to spore. 300zł taniej za telefon to naprawdę sporo. @14 nie wiem do czego zmierza Twój post, przecież to nie wina operatora że obsługa danego telefonu jest taka a nie inna...

Odpowiedz

19. ~abonent
0

2011-01-02 11:17:32

Prosze czy ktos zna cennik telefonów dla stałych abonentów którym konczy sie umowa czyli cennik telefonów dla aneksów???!!!!REDAKCJO prosze o info bo na stronie ERY nie potrafie odnaleść

Odpowiedz

17. marshmellow
0

2011-01-01 12:54:48

@16 zawsze też można kupić telefony bez usługi, tak jest we wszystkich sieciach. A tu w promocji jest dużo telefonów jeśli mówimy powiedzmy o usłudze.

Odpowiedz

15. ~
0

2011-01-01 08:51:17

Nadal w erze odpalenie internetu kosztuje 2x72 groszy za odebrane i wyslane?

Odpowiedz

14. ~budu
0

2011-01-01 02:06:03

Się dziadek najrała, a potem nie będzie umiał połączeń odbierać, a jak telefon "sam mu się połączy" i natrzepie paręset złotych rachunek to będzie, że operator złodziej. A to Polska właśnie, postaw się a zastaw się.

Odpowiedz

13. ~Adaś
0

2010-12-31 20:17:12

Obniżka nawet o prawie 300zł to naprawdę duża różnica w cenie. Takie obniżki są naprawdę wskazane i to nie tylko w Erze. W dodatku Era opuściła ceny nie jednego czy 5 modeli ale ze 20 więc jest w czym wybierać, ładnie.

Odpowiedz

12. ~stefan
0

2010-12-31 16:15:38

A mi mobilny net w Erze hula jak miło w HSPA, a do Play online z takim zasięgiem to już nie wrócę. @Play w tę stronę też bywa:)

Odpowiedz

11. ~Play
0

2010-12-31 16:11:08

@Darkeners. Brawo. U mnie już 3 fony wyszły z Ery a w kwietniu wyjdzie ostatni

Odpowiedz

10. Darkeners
0

2010-12-31 13:19:11

marshmellow, era po prostu mogła by być bardziej konkurencyjna i dostosowywać aktywniej swoją ofertę do konkurencji. Nic wiecej nie oczekuje.

Odpowiedz

9. marshmellow
0

2010-12-31 12:29:15

T-mobile przejął na dobre Ere w grudniu @Darkeners czego Ty si spodziewasz? natychmiastowego prześcignięcia Play? Można ich będzie rozliczyć z tego, co zrobią dopiero na koniec przyszłego roku. A ceny telefonów są nieźle przecenione. Teraz trzeba czekać co do jakiego abo.

Odpowiedz

0

2010-12-31 12:07:59

pff... co jak co, ale konkurencja ma znacznie tańsze telefony, a minut też nie mało. To był mój główny powód odejścia z Ery do Playa na początku wakacji... po 7 letnim abonamencie powyżej 100zł HD2 przy abonamencie 140zł zaoferowano mi przy cenie 1200zł za telefon... w Playu dostałem więcej minut, tyle samo neta, czyli 2GB i abonament o 50zł niższy, bo 90zł, a nie 140zł za to samo, a sam telefon dostałem za 499zł a nie 1200... to mowi samo za siebie. Jestem zadowolony i niedługo dalsza część rodziny przejdzie do Play... nikt nie jest już zainteresowany niskobudżetowymi telefonami za złotówkę, nawet mój dziadek, który ma 74 lata, chce Smartphona bo najarał się na automapę.

Odpowiedz