DAJ CYNK

Nowi redaktorzy TELEPOLIS.PL

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4599

Nowy rok, nowe twarze w redakcji TELEPOLIS.PL. Jeszcze w grudniu dołączył do nas Michał Duda, dzisiaj miło nam powitać Sebastiana Górskiego.

Tym razem do naszego teamu przyjęliśmy doświadczonych redaktorów, co mamy nadzieję szybko zaowocuje wysokiej jakości treściami i nauką... w obu kierunkach. Obu panom życzymy jak najlepszego kontaktu z Czytelnikami i nieszablonowych publikacji, a poniżej garść informacji o nowych członkach redakcji:

Michał Duda przywędrował do nas z Benchmarka, w którym - a jakże - zajmował się testowaniem telefonów, akcesoriów do nich i urządzeń pokrewnych. Techniczne wykształcenie łączy z miłością do nowych technologii, lotnictwa i motoryzacji. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczął 5 lat temu, a w świecie mobilnych technologii ceni sobie przede wszystkim minimalizm. Na Telepolis.pl opublikował już recenzje Samsunga Galaxy Watch 42 mm, Samsunga Galaxy Tab S4 czy bardzo gamingowego Razer Phone'a 2. To oczywiście dopiero początek i już niebawem spodziewać możecie się kolejnych artykułów Michała.

Z kolei Sebastian Górski (Uapsiabiduba) to autor, którego możecie znać z PC Worda, Komputer Świata oraz sekcji Biznes i Technologie Gazeta.pl. O technologiach pisze od 2003 roku (!), stale ucząc się czegoś nowego. Swoim doświadczeniem i lekkim piórem wesprze naszą redakcję podczas tworzenia codziennych treści na stronę, a umiejętności reporterskie wykorzysta reprezentując TELEPOLIS.PL na licznych wydarzeniach branżowych w stolicy. Sebastian ma muzykę nie tylko w nicku, ale i we krwi, co z pewnością przyda się podczas analizy możliwości muzycznych najnowszych smartfonów i akcesoriów do nich. Pierwsze newsy już opublikowane - sprawia wrażenie jakby w Telepolis pracował od zawsze :-).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu