DAJ CYNK

Nowi członkowie redakcji

04.05.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 45

Ważne 9

4

Miło nam poinformować, że do stałego składu redakcji TELEPOLIS.PL dołączył nowy redaktor - Marian Szutiak. Z kolei w weekendy najświeższe wiadomości dostarcza Michał Świech.Miło nam poinformować, że do stałego składu redakcji TELEPOLIS.PL dołączył nowy redaktor - Marian Szutiak. Z kolei w weekendy najświeższe wiadomości dostarcza Michał Świech.

Marian Szutiak ma 37 lat, z wykształcenia jest chemikiem i mieszka w niewielkiej miejscowości w Bieszczadach - Czarnej Dolnej. Redakcyjny Góral współpracuje z nami od końca 2015 roku, a jego pierwszy test telefonu (Galaxy J5) przeczytało do tej pory ponad 140 tys. osób. Ciepłe przyjęcie ostatnich felietonów Mariana o bieszczadzkich realiach zasięgu i mobilnym Windowsie ostatecznie utwierdziło nas, że to idealny kandydat na redaktora. Marian Szutiak będzie pisał pod pseudonimem msnet.

Prywatnie Marian to chwilowo niepraktykujący pasjonat fotografii (trwają sprzętowe foto-rewolucje), podróżnik i wszędołaz. Interesuje się nowymi technologiami oraz udziela się jako wolontariusz w WOŚP-ie.

Z kolei naszym lekarstwem na weekendową nudę jest Michał Świech z Raciborza. Michał niebawem skończy 23 lata, w ramach licencjatu studiował filologię serbską i chorwacką, a obecnie studiuje filologię francuską. Oprócz wiadomości weekendowych, będzie przygotowywał dla TELEPOLIS.PL recenzje telefonów - oby nie zabrakło jego ulubionych urządzeń BlackBerry, którym jest wierny od lat.

Obok telekomunikacji, pasją Michała są podróże, ale takie bez All Inclusive - autostopem po Europie z noclegiem pod gołym niebem, kultura japońska i pływanie. Na TELEPOLIS.PL szukajcie go pod pseudonimem Isand, a jego wiadomości mogliście już przeczytać w miniony długi weekend.

Nowi redaktorzy powoli wdrażają się w standardy serwisu. Pewnie na początku zdarzą się jakieś drobne pomyłki i chochliki - będziemy wdzięczni za wyrozumiałość ;-).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy