DAJ CYNK

Nowe usługi na portalu głosowym

01.03.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 15

Ważne 0

0

Portal głosowy Ery "Serwisy na Głos" uzupełniony został o nowe podserwisy.

Portal głosowy Ery "Serwisy na Głos" uzupełniony został o nowe podserwisy. Teraz można uzyskać również informacje o pogodzie, wynikach losowań Lotto, sprawdzić notowania Listy Przebojów 30 Ton, a także uzyskać informację o lokalizacji wybranych miejsc jak kina, teatry, bankomaty...

Do portalu głosowego "Serwisy na Głos" dostęp ma każdy użytkownik sieci Era. Wystarczy połączyć się z numerem numer *7100. Później poprzez wybieranie odpowiednich klawiszy wędrujemy po serwisie w poszukiwaniu interesujących nas informacji.

Główne menu Portalu głosowego składa się z 3 serwisów:
- serwisów rozrywkowych - 1 na klawiaturze telefonu,
- serwisów Powitania, Pocztówki, Dzwonki - 2,
- serwisów informacyjnych - 3.

Ostatnio do serwisów dodano nowe podserwisy. Serwis Lista Przebojów umożliwia odsłuchanie aktualnego notowania Listy 30 Ton. W serwisie podawane są takie informacje jak: tytuł utworu, wykonawca oraz miejsce w aktualnym notowaniu. Notowanie aktualizowane jest w każdy poniedziałek.

Serwis Lotto do dostęp do informacji o wynikach losowań prowadzonych przez Totalizator Sportowy. W serwisie prezentowane są informacje o wynikach losowań:
- Dużego lotka;
- Express lotka;
- Multilotka;
- Twojego szczęśliwego numerka;
- Zakładów Specjalnych

Dzięki usłudze można sprawdzić wyniki ostatniego losowania wybranych zakładów lub sprawdzić wyniki z wybranego dnia.

Ponadto można się dowiedzieć, jaka będzie pogoda dziś lub za kilka dni oraz sprawdzić lokalizację wybranych obiektów: kina, teatry, stacje benzynowe, bankomaty....

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się