DAJ CYNK

Nowe telefony w Simplusie

12.10.2006

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4484

Ważne 0

0

Od 11. października oferta zestawów Simplus z telefonem została poszerzona 2 nowe modele telefonów.

Od 11. października oferta zestawów Simplus z telefonem została poszerzona 2 nowe modele telefonów.

Nowe telefony w ofercie to LG B2100 za 329 zł brutto i Motorola V235 za 339 zł brutto.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~elzbieta
0

2006-10-15 19:05:56

11. nie dziwie sie ze nie miales problemow,bo jakby nie patrzac TAK TAK to najlepszy prepaid. a simplusowi mowie NIE!

Odpowiedz

11. ~
0

2006-10-12 23:23:01

Tu gdzie mieszkam (małe miasteczko w Zachodniopomorskim)Era sprawdza się bardzo dobrze. Z TAK TAK-iem nie miałem nigdy problemu, a korzystam już parę lat. Jestem z tej sieci bardzo zadowolony. Jeżeli chodzi o ofertę i ceny, to też bardzo korzystne.

Odpowiedz

10. ~issa
0

2006-10-12 22:12:35

***tipex - nie żartuj , przecież mówię o nowej platformie oczywiście. Dzięki Bogu , że kupiłem ojcu Orange , bo by go szlag trafił chyba.

Odpowiedz

9. ~tipex
0

2006-10-12 22:10:23

No cóz ja puki co niemam problemów z aktywacją pakietów moge jedynie polecic przejście to tzw "nowej platformy" dzisiaj juz kończe życze wszystkim kolorowych snów - dobranoc tipex

Odpowiedz

8. ~issa
0

2006-10-12 22:04:20

Wczoraj dzwoniłem na stacjonarny z Mixa , połaczenie za pierwszym razem , 18 minut rozmowy , ani razu mnie nie rozłączyło. Niela sielanka , ale oczywiście po wykorzystaniu pakietu o 21.24 , do północy , czyli przez ponad 2.5h nie mogłem aktywować nowego pakietu. Dziś 7 razy próbowałem się dodzwonić na Plusa , kolejna rozmowa , po "zaledwie" 4 próbach. Nie mam już słów , które określiłyby to dziadostwo.

Odpowiedz

7. ~tipex
0

2006-10-12 21:37:56

I jak "wrażenia" kolegi będąc użytkownikiem Tak Taka - osobiscie twierdze że zawsze to była ciekawa oferta alternatywna w stosunku pozostałej konkurencji.

Odpowiedz

6. ~
0

2006-10-12 21:22:12

To tak samo jak ja w przypadku TAK TAK-a.

Odpowiedz

5. ~tipex
0

2006-10-12 21:15:07

Hmmm troszke odchodząc od tematu jeśli chodzi o Simplusa to sytuacje znam od podszewki poniekąd jakby nie było jestem mniej więcej 6 lat związany z tym operatorem i szczerze powiedziawszy nie planuje w tym zakresie zmian.

Odpowiedz

4. ~tipex
0

2006-10-12 21:05:32

Na wirtualnych sobie jeszcze poczekamy, co do P4 niesądze że zastosują nadzyczaj mocna polityke konkurencyjności. Raczej usterki w działaniu systemu będą powodowały odpływ klientów do obecnej konkurencji zwłaszcza PTC ( Tak Tak i Heyah ).

Odpowiedz

3. ~
0

2006-10-12 20:02:04

Moim zdaniem bardzo dużą, zważywszy, że niedługo rebranding, a w tle P4 i wirtualni.

Odpowiedz

2. ~tipex
0

2006-10-12 19:10:00

Longman - prędzej czy później Polkomtel wprowadzi nową platformę systemową zmusi go "samo życie" tylko jaką cene za to zapłaci...

Odpowiedz

1. ~Longman
0

2006-10-12 18:45:36

Wolalbym uslyszec o nowej platformie w Simplusie. To co ostatnio sie dzieje to chyba "powtorka poczatku roku 2006 w wersji light". Dramat.

Odpowiedz