DAJ CYNK

Nowe telefony w promocjach Plusa

17.01.2009

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6726

Ważne 0

0

Plus wprowadził trzy nowe telefony do oferty dla klientów indywidualnych.

Plus wprowadził trzy nowe telefony do oferty dla klientów indywidualnych.

W promocjach pojawiły się telefony: Motorola U9, Nokia 2680 slide oraz Nokia N96.

Jest jednak zła informacja dla osób, które zamierzają przedłużyć umowę z Plusem. Operator usunął z oferty całkiem sporą cześć telefonów, mimo tego, że są one dostępne dla nowych klientów.

Zobacz: regulamin i cennik promocji Wielka Wyprz w Umowie Minutowej.
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w Taryfach Syberyjskich w Plusie"
Zobacz: regulamin promocji "Telefonopromocja w Taryfach Syberyjskich".
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w Cafe Plus dla Kobiet".

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
40. ~groo
0

2009-01-20 14:49:39

paweł a w jakiej masz ofercie dla firm czy indywidualnej? bo jak dla firm, to nie zrywaj, bo lepszej nie znajdziesz teraz;). ja podpisalem umowe wczoraj, i na prawde przesledzilem sporo tych ofert. ale jak mnie wkurza kiedys to nie bede mial litosci ;). no i nokie e71 za zlotowka wyciagnalem ;)

Odpowiedz

39. ~bieniak
0

2009-01-19 20:05:31

...a i jeszcze warto dodac, ze E71 od zlotowki juz jest w ofercie dla firm. poza tym przekonuja polaczenia za 28 groznych.

Odpowiedz

38. ~marcin
0

2009-01-19 10:36:23

36 - w biedronce ?to troche obciach

Odpowiedz

37. ~wer
0

2009-01-19 09:59:08

Ech, niezbyt fajna zagrywka. Jeśli nowi mają większy wybór niż dotychczasowi klienci,to xzawsze wzbudza trochę niesmak

Odpowiedz

36. papszmir
0

2009-01-19 08:20:41

#32 to nie bierz syberyjskich tylko minutową, albo starsze taryfy, gdzie jest więcej SMS-ów, a minut chyba tyle samo, a jak nadal źle, to weź sobie kartę, np. w Biedronce :D

Odpowiedz

35. ~jrz
0

2009-01-18 19:40:26

Gdzie masz Samsunga S7330 na przykład o ograniczonej dostępności? Albo Motke E8? Są na punktach cały czas i nie ma z nimi problemów!

Odpowiedz

34. ~Barnaba
0

2009-01-18 19:01:59

#1 są to telefony o ograniczonej dostępności,natomiast jeśli ktoś chce taki aparat to wystarczy podejść do salonu firmowego

Odpowiedz

33. ~Alex
0

2009-01-18 14:48:51

Jak będzie Vodafone to napewno nie będzie lepiej.Ja niewiem dlaczego to co Polskie musi być sprzedane,czy my jesteśmy aż tak tępym narodem,że nie potrafimy sami na tym zarabiać!!!

Odpowiedz

32. ~marcin
0

2009-01-18 14:35:55

48 gr. a 49 czy 50 kilka to małą róznica,nie dająca sie raczej zauważyć,tu sie rozchodzi o mniejszą wymienialnośc minut na smsy,mało minu w abo podstawowym i brak pakietów na stacjonarne bo te 5 numerów to troche mało

Odpowiedz

31. papszmir
0

2009-01-18 13:16:11

#30 chyba żartujesz :D za 48 gr. dają połączenia i to jest odstawanie?

Odpowiedz

30. ~cost
0

2009-01-18 09:31:07

Przede wszystkim Plus zaczyna powoli odstawać z taryfami od konkurencji. Ostatnie dobre taryfy to "Godziny" i od tamtej pory właściwie nic się nie zmienia.

Odpowiedz

29. ~
0

2009-01-18 02:39:59

Wydaje sie ze plus ma na tyle duzo kasy od p4 ze moze sobie na takie excesy pozwolic.od taryf godziny niebylo nic powiedzmy wielkiego.ceny fonow w abo i mixplusie b.wysokie..simplus tez nie blyszczy.to celowe jak gnojenie tt z mysli DT.vodafone wezmie od pkn orlen akcje i tyle.kapitalizm-nie chcesz u nas idz do play lub mvno.siec i tak jest nasza..mirekb

Odpowiedz

28. ~
0

2009-01-17 23:30:17

Zmieniamy świat na Plus, stały kliencie idź na szczaw...

Odpowiedz

27. ~qgar
0

2009-01-17 22:24:40

smiech na sali...jesli chodzi o telefony

Odpowiedz

26. ~berdys
0

2009-01-17 22:12:58

20.* wyslij listem poleconym. W salonach kolejki , ze pizdzielca mozna dostac :) Przynajmniej na Warszawskiej w Katowicach.

Odpowiedz