DAJ CYNK

Nowe telefony w ofercie Tak Tak Fon

11.07.2007

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 16221

Ważne 0

0

Era wprowadziła sześć nowych telefonów do oferty Tak Tak Fon.

Era wprowadziła sześć nowych telefonów do oferty Tak Tak Fon.

W promocjach pojawiły się telefony: LG KG130, Samsung SGH-X510, Sony Ericsson K510i, Nokia 6103, Nokia 6131, Samsung SGH-E250.

Zobacz: szczegóły promocji Tak Tak Fon.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~
0

2007-08-02 11:31:58

wlecze się jak flaki w oleju, od sądu do sądu, odwołanie za odwołaniem. Niewiadomo kiedy i jak się zakończy.

Odpowiedz

21. ~taktakfon
0

2007-07-31 12:49:48

a czy ktoś wie jak zakończyła się sprawa kary za zmianę regulaminu w erze, bo podoba mi się ich oferta ale nie za bardzo traktowanie klientów

Odpowiedz

20. ~Legat
0

2007-07-25 11:55:43

zgodzę się z jedną z poprzednich wypowiedzi. MixPlus jest najciekawszy w tej chwili. jednak telefony muzyczne mają w sobie to coś. zresztą nie ma co ukrywać to jest kolejny krok w przyszłość. coraz mniej sprzętu trzeba już nosić ze sobą, bo wszystko jest w jednym urządzeniu.

Odpowiedz

19. ~wielebny radziu
0

2007-07-15 14:24:57

co za żałosna oferta !!ceny telefonów ,przy umowie na 24 miesiące, wynoszą prawie tyle samo jakbyśmy je mieli kupić na ALLEGRO. I nie trzeba się wiązać umową dla telefony.

Odpowiedz

18. ~gormar
0

2007-07-14 23:53:01

@15. Adres strony do sprawdzania numerów telefonów i ich sieci: http://is.eranet.pl/updir/

Odpowiedz

17. ~
0

2007-07-12 12:38:08

Dokladnie, Era spi i spoznia sie z oferta. Moim zdaniem najlepsza jest oferta Plusa. Sam mam MIXa z nowym telefonem z mp3.

Odpowiedz

16. ~Sb
0

2007-07-12 00:20:29

Sorry ale od 6020, 6030 czy 6080 chyba lepszy jest E250...

Odpowiedz

15. ~sq5buo
0

2007-07-11 21:05:25

sorry, ze nie w temacie ale moze znacie adres strony, na ktorej po wpisaniu nru telefonu wyswietla sie info o sieci (czy mobilna czy stacjonarna)? Mialem gdzies zapisane ale jak potrzeba to nie moge znalezc. Zdaje mi sie, ze to byla strona z Wielkiej Brytanii. Jak mozna to podrzuccie link na willow31(at)wp.pl Dzieki.

Odpowiedz

14. ~Kefas
0

2007-07-11 19:53:32

Może lekki OT ale wiadomo co z rebrandingiem Ery na T-Mobile? Można na niego liczyć jeszcze w tym roku?

Odpowiedz

13. ~Dina
0

2007-07-11 19:28:53

A ja jestem fanką Nokii. A stałam się nią dopiero po okresie "mienia" dwóch Alcateli,Motoroli,trzech Sagemów i Samsunga. I myślałam,że pozostanę przy Samsungu,chociaż kilka rzeczy mnie w nim wkurzało. Aż pewnego dnia kupiłam Nokię 6680 i było wielkie WOOOW!!! To było to,czego szukałam,telefon dla mnie idealny! Tak zostałam fanką Nokii,której przez tyle lat nie chciałam. Teraz w moim domu są 4 Nokie (N70,6080,6021,6030) i wszyscy są zadowoleni. :)

Odpowiedz

12. ~jojo
0

2007-07-11 19:01:36

"inka" - no to witaj w klubie. ;-) Ja też jestem fanem Samsungów (szczególnie tych z klapką), choć niekoniecznie akutat tego konkretnego modelu...

Odpowiedz

11. ~hmm
0

2007-07-11 19:00:37

A w ofercie brakuje W200i i 3110 Classic. Po wakacjach pewnie na to wpadną.

Odpowiedz

10. ~hmm
0

2007-07-11 18:48:06

Bo podstawowy problem Ery dla mnie od jakiegoś czasu polega na tym że swoje oferty poprawiają z 2-miesięcznym opóźnieniem. Z lidera stają się outsiderem. Może i Orange tylko dorównuje dziś w prepaidzie Tak-Takowi ale zrobiło jakiś postęp, za to Era śpi !!

Odpowiedz

9. ~hmm
0

2007-07-11 18:41:10

Chcą jak najwięcej łosiów na tą ofertę złapać, dopiero po tej łapance zmienią coś w TT. Ale się przeliczą barany, bo mnie już wtedy w TT od daawna nie będzie. TT już mnie wkurza a jak człowieka zaczyna wkurzać operator z którego korzysta to już jakby rozwód.

Odpowiedz