DAJ CYNK

Nowe taryfy w Plusie - pierwsze szczegóły

12.05.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 29124

Ważne 0

0

W piątek 13. maja Plus wprowadza nowe taryfy dla klientów indywidualnych pod nazwą Do Usług, wraz z towarzyszącą im promocją Satysfakcja Monitorowana - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

W piątek 13. maja Plus wprowadza nowe taryfy dla klientów indywidualnych pod nazwą Do Usług, wraz z towarzyszącą im promocją Satysfakcja Monitorowana - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

W ramach promocji, każdy klient otrzyma darmową usługę Stała Opłata za Rozmowę (stała opłata bez względu na długość rozmowy na numer w Plusie) oraz możliwość wyboru jednego z pakietów - minut do wszystkich (od abonamentu za 39,90 zł) lub nielimitowanych połączeń na wybrane numery w Plusie i na stacjonarne. Dodatkowo, klienci otrzymują pamiet 300 MMS-ów do Plusa.

Abo- nament

29, 90 zł

39, 90 zł

59, 90 zł

79, 90 zł

99, 90 zł

199, 90 zł

Minuty

50

100

200

300

400

800

Minuta do "dużych"

0,49 zł

0,39 zł

0,29 zł

Stała Opłata za Rozmowę

0,49 zł

0,39 zł

0,29 zł

Promocja "Satysfakcja Monitorowana"

Minuty do wszystkich

-

20

50

75

100

250

Wybrane numery

1

2

5


Minuty wymienne na SMS-y w stosunku 1:1. SMS poza abonamentem - 0,19 zł. Umowa na 1 rok (bez telefonu), 2 lata (z telefonem) lub 3 lata (z tańszym telefonem). Wiodące telefony w promocji to Samsung S5830 Galaxy Ace i Nokia N8.

Oferta dla klientów przedłużających mają zawierać pakiety Stażowe, czyli dodatkowe minuty do wszystkich sieci.

Szerzej o nowej ofercie prepaid i mix pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: cennik taryf Do Usług (plik .pdf; 94 kB).


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
383. Arturo
0

2011-06-01 20:28:43

Wszystko fajnie tylko dlaczego przy okazji porządkowania taryf Plus odebrał możliwość przedłużania umów z 50% rabatem w taryfach Godziny. Zapewne dla większości nie ma to znaczenia, ale 12,5PLN za 30min co miesiąc dla osób dzwoniących mało było bardzo fajną ofertą. Telefon na kartę odrzucam bo wolę płacić abonament bliskiej osobie niż bawić się w pilnowanie kiedy trzeba uzupełnić konto. Jeśli ktoś potrafi to niech mi wytłumaczy dlaczego taki ruch zrobił Plus. Do tej pory wydawało mi się, że klient płacący abonament jest co najmniej 2 razy lepszy dla operatora niż taki, który ma telefon na kartę, a ten ruch przeczy tej teorii.

Odpowiedz

381. ~TheHX
0

2011-05-20 13:54:31

po lekturze forów unikam Playa. A chciałem w abonament bez telefonu wejść...Skąd jakieś 90 proc. komentarzy przestrzega przed P4 ? Nawet z moik kumplem we Wrocławiu nie mogę normalnie gadać. Bardzo często poza zasięgiem,..charczenie...urywanie rozmowy...

Odpowiedz

380. ~daniel
0

2011-05-19 12:16:34

wiadomo, każde odświeżenie oferty danego operaotra, czy też wprowadzenie całkowicie nowych usług (jak przykładowo zrobiła to niedawno Orange z Combo: w pakiecie usługi są tańsze), jest mile widziane przez każdego użytkownika. I nie ma co narzekać.

Odpowiedz

379. ~Kkkk
0

2011-05-18 23:46:05

PLUS kolejny raz odnowił stare taryfy-brawo;p w Play minuty w najniższym abonamencie 0,39, w wyższych po 0,29 a w najwyższych stawki obniżone do 19 groszy! A minut za 59zł mamy 350 do wszystkich, i nie trzeba płacić za jeden wybrany numer bo w Play wszyscy rozmawiają za darmo;]

Odpowiedz

378. WitekT
1

2011-05-18 10:28:12

Q: jakieś konkretne dowody? Bo ja twierdzę, że mogą mieć co najwyżej zakontraktowaną, gwarantowaną pojemność - widocznie na Twoim terenie zakontraktowali za mało, ale na pewno nie ma priorytetów...

Odpowiedz

377. ~Q
-1

2011-05-18 10:17:37

Witek: P4 jest zdecydowanie ostatnie do obsluzenia w roamingu Plusa :) to widac, slychac i czuc. Wyslij SMS z zyczeniami w sylwestra a dojdzie dzien pozniej, itd itp. To jest normalne, ze Plus najpierw obsluzy wszystko co Plusa a dopiero pozniej Play? Nawet jesli jacys wirtualni sa obslugiwani PO play to i tak potencjal samego Plusa niezle blokuje Play. Play to takie tanie cos dla tanich uzytkownikow. Czasem dziala czasem nie ale jest tani i zawsze na imprezie mozna sie pochwalic super taryfa.

Odpowiedz

376. ~
0

2011-05-16 14:37:28

Analizując koszt połączeń, to chyba jest drożej niż w pozostałych sieciach tak o ok. 10 gr. Niby to niewiele, ale przy dużej ilości połączeń może się uzbierać niezła suma. Swoją drogą mogliby wprowadzić jakieś promocje bądź nowe oferty na internet mobilny. Przecież konkurencyjne sieci od dłuższego czasu działają w tych segmentach- a przynajmniej tak mi się wydaję. W orange poza wprowadzeniem jakiś nowych planów taryfowych(z tabletem), jest też dostępny nowy netbook (Hp mini 210 3g) i to zarówno w taryfach indywidualnych jak i biznesowych. Miejmy nadzieję, że tutaj też pojawi się coś nowego

Odpowiedz

375. WitekT
0

2011-05-16 07:51:23

372: a jak myślisz?

Odpowiedz

374. ~
0

2011-05-16 05:04:34

Dla jasnosci-mnie takze nie zalezy zeby pisac glupoty ale pewne sytuacje warto byloby wyjasnic. W to, ze uda sie je wyjasnic oficjalna droga w p4 zwyczajnie nie wierze. Wg nich wszystko dziala niemal perfekcyjnie. Nie twierdze ze redaktor klamie ale tutaj mamy doczynienia z sytuacją, kiedy teoria mija sie z praktyką. Byc moze po uruchomieniu handoveru to zniknie?-nie wiem, bo sam korzystam czwsciej z zasięgu p4, ktory jakosciowo bardzo sie poprawil. Takie przynajmniej dostrzegam zmiany pozytywne.

Odpowiedz

373. ~
1

2011-05-16 04:55:53

371, wklejony link sytuacji nie poprawi. Tutaj mamy slowo redaktora przeciwko slowom uzytkownikow. Sytuacja z logowaniem do plusa byla podobna. Czy ktos wowczas stwierdzil, ze mogą byc problemy? Otoz nie- wszyscy z p4 zaprzeczali. Malo tego w reklamacjach dotyczacych fatalnej jakosci 2g playa otrzymuje sie info, ze z ich strony jest wszystko ok, co jest smieszne. Akurat od ciebie to innej wypowiedzi spodziewac sie nie mozna ;) dlaczego telefon majac pelny zasieg nie odbiera polaczen tylko slychac komunikat, ze jest poza zasiegiem?

Odpowiedz

372. ~
0

2011-05-16 02:52:18

#371. Gwarantowana pojemność. Nieźle brzmi. Dla kogo gwarantowana?

Odpowiedz

371. toms
0

2011-05-15 17:13:15

Wreszcie Witek autorytatywnie uciął spekulacje na temat obniżonej jakości roamingu w Plusie dla Playa. Niech no ktoś się teraz odważy temu zaprzeczyć, to zaraz ma wklejonego linka.

Odpowiedz

370. ~Realista
0

2011-05-15 16:05:26

sorry, szukałem 6300 :-) i znalazłem.

Odpowiedz

369. ~Realista
0

2011-05-15 16:03:34

Przeszedłem z plusa do playa i siedzę zawsze w zasięgu Polkomtela,nie mam żadnych problemów z zajętością sieci.To jakieś bajki. Nie odczuwam żadnej różnicy jakościowej, płacę połowę tego co w plusie. Zasięg własny 2G play to ciągle jakościowy dramat.Widzą o tym nawet ludzie w punktach sprzedaży Play. Szukałem starszego już modelu N6303 i obdzwoniłem około 15 salonów operatora. 13 z nich korzystało z zasięgu Plusa(słychać różnicę w sygnale oczekiwania,play bardziej piskliwy). Był u mnie przedstawiciel biznesowy i na jego telefonie ujrzałem :iPlus 3G. To o czymś świadczy. Wstyd, gdy dzwoni klient i słyszy trzaski,buczenia i przerywanie.

Odpowiedz