DAJ CYNK

Nowe taryfy w Plusie dla indywidualnych

10.02.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 977

Ważne 0

0

W najbliższy czwartek Plus GSM zaprezentuje nowe taryfy dla klientów indywidualnych.

W najbliższy czwartek Plus GSM zaprezentuje nowe taryfy dla klientów indywidualnych.

Będą to najprawdopodobnie taryfy Nowy Plus, które do tej pory oferowane były na zasadzie promocji. Zostaną one wzbogacone o dodatkowe pakiety umożliwiające bezpłatne rozmowy. Wg. nieoficjalnych informacji ich cena ma oscylować wokół 10 - 15 zł.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
35. ~pyp
0

2005-02-20 10:05:00

Gregu ty nie myslisz! Wiadomoz e w taryfie NOWYPLUS 25 Nie opłaca się brac darmowych weekendów i wieczorów tak samo jest w taryfie NOWY PLUS 45 Ja zmieniam taryfe plus 40(TPS) na nowy plus 45 Do podstawowego abonamentu biore jeszcze strefe plus i jest GIT razem miesięcznie płace około 55 zł. A darmowe Wieczory i Weekendy opłaca się brac dopiero od taryfy NOWY PLUS 55 ! 300min za 25 min. Policz sobie jaka oszczędność!

Odpowiedz

34. ~vfvf
0

2005-02-18 18:52:00

darmowe tak naprawde nie beda darmowe. Kosztyje to 25 pln

Odpowiedz

33. ~gregu
0

2005-02-17 14:16:00

Co?? ciekawe ?? REZYGNUJE Z + jest drozej jak w simplusie dodatkowo jesli chce 1godz darmowych rozmow po 18 doplacam 25zl czyli juz place miesiecznie obonament 50zl za co ?? za 25min i jedna tzw darmowa godzinke w miesiacu?

Odpowiedz

32. ~tom
0

2005-02-17 14:01:00

i już się pojawiły i nie powalaja na kolana !!! choć są ciekawe

Odpowiedz

31. ~wojtek
0

2005-02-17 11:22:00

Nowe taryfy będą obowiązywać od poniedziałku, może dziś będe coś o nich wiedział więcej bo brat pojechał na szkolenie do Plusgsm, więc pewnie coś im tam powiedzą, pozdro

Odpowiedz

30. ~sławek
0

2005-02-16 22:15:00

Ceny na abonament muszą być tańsze jak na kartę. Po pierwsze jesteś uwiązany na jakiś okres, masz dodatkowe koszty związane z zapłata faktur, a poza tym ceny na kartę są faktycznie jeszcze dużo tańsze niż są podane w cenniku, gdyż ciągle są jakieś promocje na doładowania np. płacisz 150 zł a dostajesz 180 zł na konto. Zgadzam się z tym, że opłata za zmianę taryfy byłaby świństwem, a szczególnie zmiana z taryf wycofanych. Ja mam Czasami 150 i jest to abonament, którego teraz juz nie ma.

Odpowiedz

29. ~gregu
0

2005-02-16 18:43:58

No to zostalo jeszcze pare godzin i sie dowiemy co nam przygotowali. Ale i tak platna zmiana to swinstwo !!! Juz 4 lata place im srednio po 120zl/mc i mogliby w koncu cos dac bo szczerze zastanawiam sie nad przejsciem na karte jest duzo taniej !! Wiec jesli nie wyrownaja cen z prepaid''ami i nie dadza jakis "darmowych" polaczen z swojakami to za przeproszeniem wale ich

Odpowiedz

28. ~rcicho
0

2005-02-16 17:06:00

Nowe taryfy zostaną zaprezentowane jutro czy w czwartek i zapewne zostanie podane kiedy wejdą w życie (myślę ze od 1 marca).

Odpowiedz

27. ~rafi
0

2005-02-16 11:19:00

Jakos nie ma przecieków o tych nowych taryfach, choć wchodzą ponoć jutro. Plusie mój kochany nie katuj nas tymi Plusami.

Odpowiedz

26. ~misio
0

2005-02-16 07:29:00

Z tego co wiem to dla wszystkich.

Odpowiedz

25. ~pyp
0

2005-02-15 23:06:00

Powiedzcie mi czy te taryfy są dla nowych uzytkowników czy dla starych ??

Odpowiedz

24. ~kangooo
0

2005-02-15 16:54:00

ktos juz cos wie na temat nowych taryf?

Odpowiedz

23. ~ksad
0

2005-02-15 09:21:00

Do kangooo: a niby dlaczego mają Ci zaproponować coś lepszego? Po pierwsze, nie staż się liczy, tylko wysokość rachunków. Po drugie, pamiętej: podpisujesz umowę na warunkach ogólnych i wcale nie musisz mieć jakichkolwiek przywilejów. Skąd to sobie w ogóle ubzdurałeś? A nie chcesz, to wynocha, i nie zawracaj głowy innym!

Odpowiedz

22. ~Kangooo
0

2005-02-15 00:18:00

Tco PLUS wyprawia z indywidualnymi klientami zasluguje na kpine! Chce przedluzyc umowe (ponad 2 lata w PLUSie) i czego sie dowiaduje ze moge to zrobic ale na gorszych warunkach niz nowi klienci! Jedynym rozwiazaniem (wg. BOK) jest rozwiazanie umowy i podpisanie jej na nowych zasadach. Jednym slowem osoba odpowiedzialna za taki stan rzeczy powinna wlozyc sobie glowe miedzy drzwi lodowi a lodowke i mocno trzasnac tymi drzwiami! 3-krotnie! Smiechu warte!

Odpowiedz