DAJ CYNK

Nowe taryfy iPlus prywatnie

13.09.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8583

Ważne 0

0

Od 16 września Plus odświeża ofertę iPlus prywatnie wprowadzając nowy cennik.

Od 16 września Plus odświeża ofertę iPlus prywatnie wprowadzając nowy cennik.

Prezentujemy nowe taryfy:

Taryfy iPlus prywatnie iPlus prywatnie 3GB iPlus prywatnie 4GB iPlus prywatnie 7GB iPlus prywatnie 20GB iPlus prywatnie 37GB

abonament

70 zł

90 zł

105 zł

180 zł

250 zł

Limit wysyłanych i odbieranych danych

3 GB

4 GB

7 GB

20 GB

37 GB

Prędkość pobierania danych

do 2 Mbit/s

do 3 Mbit/s

do 6 Mbit/s

do 10 Mbit/s

do 20 Mbit/s

Prędkość wysyłania danych

do 512 kbit/s

do 768 kbit/s

do 1 Mbit/s

do 1 Mbit/s

do 1 Mbit/s

Wysłanie SMS krajowego

0,18 zł

Wysłanie MMS krajowego

0,40 zł

Minuta połączenia do sieci komórkowych i stacjonarnych

0,80 zł


Rozliczenia pakietów transmisji danych następuje za każdy rozpoczęty 1 kB - oddzielnie za dane wysłane i odebrane.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
83. ~
0

2011-10-06 19:25:42

ja powinienem miec 10 megabitów na sekunde i czekam cztery miesiace od lipca i nic mi niezmienili powinienem miec teraz do 10megabitów na sekunde a nie 7,2 megabita na sekunde

Odpowiedz

82. ~
0

2010-09-17 15:58:22

@maciek w orange net mobilny, można mieć też za 9 zł w opcji "39,5" , ale to przy zakupie oferty freedom. Jak by nie było, oferta tez atrakcyjna

Odpowiedz

81. ~maciek
0

2010-09-17 15:38:33

@75 ja nie moge sie zgodzic. Orange ma lepsza oferte. Tansza, maja cdma i wieksze limity. Do tego bez limitu ejst od 19 zl. Ciezko porownywac.

Odpowiedz

2010-09-17 14:04:23

http://www. iplus.pl/materialy/ Cennik_iPlus_Prywatnie. pdf?t=34.451458769697574-30.pdf (3 spacje) Sory jednak na stronie plusa jest taki cennik ale juz nie wiem o co chodzi.

Odpowiedz

2010-09-17 13:57:55

W regulaminie na stronie iplus.pl w promocji bez modemu widac ze zamiast znizki 25% jest teraz 5GB wiecej w abonamencie za 110zl . Oczywiscie w innych tez sa GB zamiast znizki 25%. Ten cennik ktory jest powyzej nie wszedl do oferty w plusie w kazdym razie nadal nie widac go na stronie plusa. Natomiast ten ktory zamiescilo media2 jest na iplus.pl

Odpowiedz

78. ~Unlimited
0

2010-09-17 13:33:17

Wiesz ale wszyscy by chcieli za free i bez limitu do 42Mb/s tyle że teraz to nawet w japę za darmo nie dostaniesz.

Odpowiedz

77. ~
0

2010-09-16 23:11:05

Zastanawiam się czy te informacje są oficjalne czy to jakiś żart ? Lepiej miec internet po limicie od 2 do 20 mb/s tak jak na na kablu niż z lejkiem 16 kb/s. Cena 70 zł jeszcze jest do zaakceptowania, którzy nie mają neta na kablu.

Odpowiedz

2010-09-16 23:07:47

media2 zamiescilo newsa z 16 z rozniacym sie cennikiem o co tu chodzi czemu telepolis nic o tym nie pisze?

Odpowiedz

75. ~rej
0

2010-09-16 15:25:46

zgadzam się, że internet bez limitu za 70 zł z tą prędkością to świetna oferta. iplus jest bezwzględnie najlepszy na rynku jeżeli bierzemy uwagę jakość i prędkość

Odpowiedz

74. Szalony
0

2010-09-16 10:28:34

Na Telix juz od wczoraj sa regulaminy i jasno z nich wynika ze nowe aktywacje promocyjne od 16wrzesnia beda mialy ograniczone predkosci z tego Cennika - jeszcze nizsze predkosci taryfa promocyjna ma !!! Robi sie nie wesolo :/

Odpowiedz

73. ~rappy
0

2010-09-16 09:34:12

Niezbyt interesujące te ceny, nawet jeśli to tylko ogólny cennik jest... jedynym plusikiem jest pobieracz, reszta tylko w dol mierzy i dna szuka

Odpowiedz

72. ~ciekawski
0

2010-09-16 09:26:13

Już 16, a gdzie nowe taryfy iPlusa? Będzie jakaś konferencja? Może to tylko dla biznesu?

Odpowiedz