DAJ CYNK

Nowe taryfy Ery - "Pakiet dla Biznesu"

18.09.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7118

Ważne 0

0

Od 20. września Era wprowadza nowe taryfy skierowane do klientów biznesowych - Pakiet dla Biznesu. Prezentujemy cenniki i promocje.

Od 20. września Era wprowadza nowe taryfy skierowane do klientów biznesowych - Pakiet dla Biznesu. Prezentujemy cenniki i promocje.

O szczegółach oferty pisaliśmy już w tej wiadomości.

Zobacz: pełny cennik taryf "Pakiet dla Biznesu"
Zobacz: regulamin promocji "Internet w telefonie w Pakietach dla Biznesu"
Zobacz: regulamin promocji "Rozmowy biznesowe za grosz" .
Zobacz: regulamin promocji "Rozmowy biznesowe za grosz - umowa na 36 miesięcy".
Zobacz: cennik telefonów "Internet w telefonie w Pakietach dla Biznesu".
Zobacz: cennik telefonów "Rozmowy biznesowe za grosz".
Zobacz: cennik telefonów "Rozmowy biznesowe za grosz - umowa na 36 miesięcy".

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
58. ~tomek
0

2011-04-14 12:14:36

czy pan mi odblokuje konto

Odpowiedz

57. ~Kamil
0

2010-10-22 19:01:45

SMS Premium i Dodatkowe Usługi nie wliczają się w cenę pakietu ;/ W poprzedniej ofercie się wliczały teraz nie więc beznadzieja ... zważywszy na to że miałem upust 80% przez 14Mc z później 50% ... (Tera pewnie też) lecz przedtem mogłem sobie wziąć abonament za 240netto wydzwonić 50zł a resztę zmarnować na SMS premium kupić NeoBota za 90zł netto (realnie zapłacić około 15zł) i później sprzedać kod za 80zł ;/ I byłem ponad 160zł na plusie po każdym MC. Oby się dało przedłużyć starą umowę na tych samych warunkach ...

Odpowiedz

56. tomaj
0

2010-10-02 14:55:35

@55 - w TT dopiero skończyło się potrójne doładowanie, za 2 miesiące w grudniu będzie pewnie podwójne doładowanie, są pakiety sms/mms, 1000 minut w sieci, naliczanie minut do wykorzystania za odbieranie połączeń i jest pakiet internetu bez limitu danych za 9zł miesięcznie - tego Orange One nie ma!

Odpowiedz

55. ~
0

2010-09-23 14:39:33

Miejmy nadzieje, że niebawem pojawią się też jakieś nowe oferty dla pre-paidowców. Może jakaś alternatywa do Orange One?

Odpowiedz

54. ~maciek
0

2010-09-21 13:28:45

a jest xperia x10 tu w ofercie? Bo to teraz szlaier w biznesowce orange.

Odpowiedz

53. wlo
0

2010-09-20 22:09:01

oczywiście nie chodzi mi o konkretne kwoty ;-)

Odpowiedz

52. Robo
0

2010-09-20 20:52:24

wlo - głównym powodem była optymalizacja (czyt. zmniejszenie) kosztów telekomunikacyjnych firmy bez nakładania restrykcji na dotychczasowy sposób użytkowania telefonów przez jej pracowników. Ile szacunkowo firma zyskała, zapodam Ci za jakiś czas poprzez PW.

Odpowiedz

51. ~eomateo
0

2010-09-20 20:07:32

Witam, Czy może ktoś posiada informacje o tym czy przy wyborze oferty z "internetem w telefonie" opłata 10 netto schodzi z pakietu czy jest rozliczana oddzielnie? W tej promocji telefony są o kilkanaście procent tańsze, warte rozważenia..

Odpowiedz

50. wlo
0

2010-09-20 19:46:24

Robo - zapytaj kolegi o powody przenosin... I ile na tym zyskała firma, jeśli o koszty chodziło?

Odpowiedz

49. ~Antonio
0

2010-09-20 19:13:26

Ale chyba roaming był zawsze wliczony w abonament, a jeśli nie to faktycznie jest do bardzo dobre. Bo nie będzie trzeba dopłacać dodatkowo:)

Odpowiedz

48. ~yeeesman
0

2010-09-20 16:12:35

W tej chwili to bardzo dobra oferta szczególnie dla przedłużających umowy w Erze. Pozytywnie rozczarował mnie roaming po dobrej cenie, a do tego wliczony w abo. Dla podróżującego przedsiębiorcy korzystna sprawa.

Odpowiedz

47. ~maciek
0

2010-09-20 15:42:01

w tej chwili w biznesowce najwiecej zyskuje orange prawda? zmienia sie cos tam czy tylko nowe modele telefonow?

Odpowiedz

46. Robo
0

2010-09-20 15:10:45

harrol (45) - aktualnie przenoszenie numerów to żadna filozofia. Kolega przenosił w firmie ponad 150 numerów jednocześnie. Wszyskto odbyło się bez zbędnych utrudnień dla firmy i jej pracowników.

Odpowiedz

45. ~harrol
0

2010-09-20 11:52:28

Rozumiem wlo bardzo dobrze, w rozbudowanych przedsiębiorstwa przenoszenie numeru to strata czasu, a w związku z tym strata pieniędzy. Niech coś pójdzie nie tak, to tylko masa wnerwów. A w3 do tego ma dobrze wyszkolonych konsultantów do biznesu. Firmy, które teraz będą przedłużać umowę z Erą będą miały naprawdę korzystne warunki.

Odpowiedz

44. wlo
0

2010-09-20 09:17:37

~den - jak pamiętam to jest 60 zł netto za 540 minut... No a le to nie ma znaczenia w sumie - jest generalnie tanio. Masz rację. Tyle tylko, ze analizujesz ilość minut jaką możesz wydzwonić (bez limitu w sieci i na stacjonarne np. dodatkowo). Problem nie wtym, ze ludzie w firmach liczyć nie umieją. Problem w tym, ze hasło "nielimitowane" może i dla dzieci jest chwytliwe. Po co mi powiedz za 60 zł netto 540 minut do W3 i nielimitowane na stacjonarne i do Play, skoro do Play dzwonię może kilka minut miesięcznie, a do reszty właśnie ok. 540 miut i w W3 płacę za to 50 zł netto? Nawet gdyby to było drożej o kilka czy kilkanaście złotych niż w Play... Czym są te róznice dla firmy? Po co kombinować i tracić czas dla nowego konsultanta, który nie zna potrzeb firmy jak ten od starego operatora? Znam firmy, które przeniosły numery z jednego do drugiego... Ale uwierz - nie chodziło o kilkadziesiąt złotych czy nawet kilkaset na rachunkach - to była kwestia kilku- kilkunastu tysięcy albo innych uwarunkowań - jakichś rozbudowanych usług w sieci firmowej itp. Owszem wiele małych firm przenosi numery - też znam takie. Ale np. w jednej (mają ok. 20 telefonów - właścicielka jest moją koleżanką ze szkoły) zmienili operatora, bo stary operator nie miał w ofercie Nokii 6700 ;-) A szefowa laskom w firmie te własnie telefony chciała rozdać.

Odpowiedz