DAJ CYNK

Nowe reklamy T-Mobile o podwajaniu w TakTaku [wideo]

10.09.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5137

Ważne 0

0

10. września miała miejsce premiera nowego spotu T Mobile na kartę, który będzie kontynuował serię reklam nakręconych ukrytą kamerą. Wszystkie filmy pokazują prawdziwe, żywe reakcje klientów na niespodziewane podwojenie ich zakupów.

10. września miała miejsce premiera nowego spotu T Mobile na kartę, który będzie kontynuował serię reklam nakręconych ukrytą kamerą. Wszystkie filmy pokazują prawdziwe, żywe reakcje klientów na niespodziewane podwojenie ich zakupów.

Kampania promuje ofertę T-Mobile na kartę, 2x Więcej na konto, w której każde doładowanie telefonu jest podwajane bez względu na kwotę, częstotliwość doładowania czy staż w sieci. Dodatkowe środki można wykorzystać w pierwszej kolejności na pakiety Internetowe, rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisję danych.

Najnowszy spot kręcony był na stacji benzynowej, a każdą scenę nagrywało aż 16 ukrytych kamer, aby najlepiej uchwycić reakcje zaskoczonych podwojeniem klientów. Realizacji spotu, tak jak i poprzednich, podjął się reżyser Michał Bulik. Wszyscy uczestnicy biorący udział w nagraniu nie są zawodowymi aktorami i wyrazili zgodę na wystąpienie w spotach.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
43. ~aaa
0

2013-01-27 14:44:41

@polon - przecinki i kropki nie gryzą.

Odpowiedz

42. ~polon
0

2013-01-27 13:51:34

macie tak denne te reklamy zenujace to sa antyreklamy zatrudniajcie do tworzenia swoich produktow bardziej inteligentnych ludzi hej pa

Odpowiedz

41. ~
0

2012-09-15 13:09:42

To fakt, reklama słaba, tamta z hot dogami przynajmniej wywołała krzywy uśmiech, ale ta na stacji-to tandeta. Ale Ery sprawa co puszcza na antenie..

Odpowiedz

40. ~bo
0

2012-09-15 13:04:14

reklama denna jak cały T-mobile, do reklam Play-a mają lata świetlne z ofertą jest tak samo

Odpowiedz

39. ~Mario
0

2012-09-14 18:53:10

No to jest wydarzenie roku. NOWA REKLAMA W T-MOBILE. Nową promocje by zrobili a nie kotlety odświeżają!

Odpowiedz

38. ~
0

2012-09-12 20:57:48

@25 jak to nie sposób? Pakiet Heyah za 3,90 jest aktualny, kod ten sam, 1000 sztuk do dyspozycji. Może jakąś cyfrówkę walnąłeś? ;)

Odpowiedz

37. ~gieros
0

2012-09-11 23:49:05

Reklama się nie myli, jak zmiesza ON z bezołowiową to wyjdzie taka sama promocja jak w T-mobile :)

Odpowiedz

36. ViNYL
0

2012-09-11 14:06:51

Taryfa ma sens tylko gdy ktoś ma odpaloną promocję dla stałych abonentów lub dla nowych (+20zł do doładowania za min. 25zł). Wtedy ładując za 30zł dostaje się 50zł + darmowy net 1,2GB za free (z podwójnego doładowania). W tym przypadku dodatkowo nie skraca się ważność konta. Z promocji trzeba umieć korzystać. Mnie na tą chwilę tym zatrzymali. Na jak długo się okaże.

Odpowiedz

35. ~Marcin
0

2012-09-11 10:44:18

Heh Zrobia wszystko aby do nowej gorszej taryfy ludzi zaciągnąć

Odpowiedz

34. ~Kabanos
0

2012-09-11 10:19:50

Niech se wsadzą w *** tą swoją ofertę. T-mobile i IV RP to największe organizację przestępcze na świecie.

Odpowiedz

33. ~DonAdriano
0

2012-09-11 09:39:20

Ja już na szczęście nie jestem w T-złodzieje jak była ERA było ok jak tylko weszło T-złodziej zaczął się koszmar i uciekłem od nich do Play. Co to za podwójne doładowanie jak najpierw musisz wydzwonić swoją kase na kącie a potem dopiero możesz gadać za to co oni ci dali chory operator.

Odpowiedz

32. ~marionetka
0

2012-09-11 08:04:48

dobre!:) jakby gazownia dała mi gazu extra to bym nagotowala powideł, jakby RWE dał mi prądu extra to bym wymaglowala całą szafę...ale pewnie nie byłoby za wielu chętnych na cos takiego bo znowu by ktoś powiedział, ze 21 dni na to wszystko to zdecydowanie za maaaaalo...:-)))

Odpowiedz

31. ~Bramborowy potfur-otfur
0

2012-09-10 20:11:43

29* a dlaczego do play ? Orange ma fajne promo z pakietem- tez mam orange oprocz play. Jak kupisz doladowanie z teleprzelewu to wychodzi jeszcze taniej. T mialem z "dziennikarskiego obowiazku" ale przez 4 lata bylo takie dno - myslalem ze sie odbija- a jak sie okazalo zaryli w muł w kwietniu kasujac pakiety i zostali na nim- nie dajac mozliwosci korzystania ze starego podwojnego doladowania i krzyczac kase za spr konta. Bul bul bul !

Odpowiedz

30. ~
0

2012-09-10 20:08:17

reklamy wspaniale, cudowne i zabawne a jak sie wczytac w oferte TT i regulamin tej promocji- to smierdzi trupem. Srodki trzeba wypultac w 21 dni- ta promocja to taka namiastka mixa- laduj czesto, dostaniesz jakies ochlapy- plac nam 59/2 za minute- bedziesz mial taniej ! A jak nie, to zmien na taryfe hot bez pakietow ! No i jeszcze 4 gr - przez podwojne doladowanie platne tylko 2 gr ;) telefonu nie dostaniesz, bo masz obowiazej ladowac i nie pytac sie o nic. Dobry klient to glupi klient i ladujacy klient co 21 dni. Cale szczescie, ze juz nie mam tej rushoffej sieci.

Odpowiedz