DAJ CYNK

Nowe promocje Play Online

01.10.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3

Ważne 0

0

1. października ruszyły nowe promocje w ofertach Play Online. Otrzymać można rabat na abonament i dodatkowe pakiety SMS-owe.

1. października ruszyły nowe promocje w ofertach Play Online. Otrzymać można rabat na abonament i dodatkowe pakiety SMS-owe.

Dla abonentów sieci Play obecnie dostępna jest w salonach promocja, dzięki której otrzymać mogą ofertę 5 GB za 35 zł i 10 GB za 45 zł. Dodatkowo - przy każdej aktywacji dowolnej oferty telefonu lub Internetu na abonament bądź mix, klient otrzyma od sprzedawcy specjalny kupon promocyjny.

Dzięki niemu będzie można skorzystać z promocji Play Online dla Abonentów z dodatkowym rabatem na abonament: pierwsze 2 miesiące za 1 zł.

Nowi jak i obecnie klienci mogą skorzystać z kolei z promocji Play Online 2 GB za 29 zł (zamiast 35 zł). Dla klientów wybierających promocje Święta z Play Online, Play Online dla Abonentów oraz Play Online 2 GB za 29 zł Play przygotował dodatkowy bonus - pakiet SMS-ów.

Pakiet przyznawany jest na pierwszy pełny miesiąc od momentu aktywacji i nie jest odnawialny. Wielkość pakietu uzależniona będzie od wybranej taryfy - dla Play Online 2GB udostępniony zostanie pakiet 1000 SMS-ów, dla Play Online 5GB i 10GB - pakiet 300 SMS-ów. Uruchomienie pakietu wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty aktywacyjnej w wysokości 1 zł.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy