DAJ CYNK

Nowe promocje na plan doMowy tp

01.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4709

Ważne 0

0

Od dziś klienci zamawiający dowolny plan doMowy tp mogą maksymalnie przez pół roku płacić za abonament 1 zł i zaoszczędzić do 500 zł.

Od dziś klienci zamawiający dowolny plan doMowy tp mogą maksymalnie przez pół roku płacić za abonament 1 zł i zaoszczędzić do 500 zł.

Wybierając jeden z planów doMowych: tp 60, tp 300 lub tp 1200 i podpisując umowę na 24 miesiące klienci przez pół roku za abonament będą płacić 1 zł, co oznacza, że  zaoszczędzą do 500 zł. Decydując się na umowę 12-miesięczną zapłacą 1 zł w pierwszym miesiącu.

Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów, którzy chcą przedłużyć umowę na czas określony.

Źródło tekstu: Grupa TP

Komentarze
Zaloguj się
18. ~man
0

2010-04-02 14:53:22

@14: taka oferta tylko dla firm!!!

Odpowiedz

17. ~jankor
1

2010-04-01 22:40:39

W P4 za kwotę 15.25 zł umowa na 12 m-cy mam 90 min. do wszystkich i 1000 min. na stacjonarne i w sieci miesięcznie . Po okresie umowy oferta trwa nadal bez zmian . Z taką ofertą tylko operatorzy VOIP mogą konkurować - tylko , że ich oferta wymaga inwestycji w sprzęt.

Odpowiedz

16. ~Simplusowiec
1

2010-04-01 20:08:00

Ale telefon VoIP jeszcze lepszy niz TP. Można teraz za darmo przenieść numer telefonu z TP do operatorów VoIP i zamiast 43 czy 60zł/m-c płacić o wiele, wiele mniej. Polecam etelefonia.pl

Odpowiedz

15. ~max
0

2010-04-01 20:07:50

A może ktoś wpadnie wreszcie na pomysł na promocje malejące. Co mi po oszczędnościach na początku, kiedy za rok, albo dwa ceny spadają a my płacimy jak idioci "super" stawki. Czy naprawdę jest aż tak źle ze świadomością ludzi, że łapią się jeszcze na jakieś pseudo promocje za 1zł? A co do ww promocji, jak to w wydaniu TP, zapłać a my Ci damy "za darmo". Polska to jednak dziki kraj.

Odpowiedz

14. ivey
1

2010-04-01 19:58:28

13. wiesz, jak komus potrzebna stacjonarka głównie do odbierania połączeń, okazjonalnego dzwonienia, a przede wszystkim potrzebuje kabla do netu, to myślę, że taka promocja nie jest wcale zła.

Odpowiedz

13. ~ariaanek
1

2010-04-01 19:47:59

średnio 37,75 ... jednak ilosc minut w TP za te kwote blado wypada na tle konkurencji a takze na tle oferty komorkowej... nawet moja babcia zrezygnowała z TP na rzecz PLAY, gdzie ma za 32.5 PLN 500 minut do play i stacjonarne i 160 minut do wszystkich...

Odpowiedz

12. aserty
-1

2010-04-01 19:25:42

dnooooooooo

Odpowiedz

11. ~
1

2010-04-01 19:09:48

i tak slabo..rewelke to by zrobili jakby zaroponowali obnizenie abo chocby o 30proc ale na caly okres umowy..

Odpowiedz

10. ~
1

2010-04-01 18:14:13

czyli na plan z 60 albo 120min średnia (24mc) wychodzi 37,75zł. rewelacji nie ma ale to wielki krok jak na tp

Odpowiedz

9. ~
1

2010-04-01 17:43:36

A ja rzucam Netie i TP i przenosze nr tel.do operatora VOIP,zamiast 43zl miesiecznego abonamentu,zaplace ok.3zl.

Odpowiedz

8. ~AnikA
1

2010-04-01 16:47:00

to nie ejst prima aprilis: http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/telefon_domowy/now_prom/6871 90/

Odpowiedz

7. pong_fan
1

2010-04-01 16:16:14

Moim zdaniem trochę wybrzydzacie, przecież promo obowiązuje także w niskich planach tp60, uwzględniając półroczny okres za 1 zł, to w sumie wychodzi naprawdę abo w przyzwoitej cenie.

Odpowiedz

6. ~zzz
1

2010-04-01 16:08:06

powinni (ale nie zrobią tego) dać symboliczny abonamnet, rzędu 25-30zł taki jak choćby w Multimo, NOM, czy chyba Dialogu dla osób zainteresowanych tylko internetem, jednocześnie chcących zachować numer. Niech nbędzie goły, lub prawie goły. Po co, tylko by się przychód na klienta zmniejszył, eh. Netia ma taką samą politykę. Zamiast dać ludziom alternatywę - chcesz tani abonament ale praktycznie bez bonusów - proszę bardzo, dużo dzwonisz - masz tutaj wyższe abonamenty z bonusami. Wszyscy uszczęśliwiają nas na siłę opcją 2. No, poza Multimo, którego pakietowy internet jest naprawdę super tani i o ile Netia sięnie opamieta, lub nie postawi LLU w mojej centrali, będzie moim nowym dostawcą. Klietom TP też rasdzę się zastanowić nad zmianą na nich.

Odpowiedz

5. ~gg
1

2010-04-01 15:11:56

jeśli przy umowie na 12 miesięcy będę miał abo za 25 złotych w tym to 60 min to mogę się na to pisać, tak to niech sobie wsadzą w 4 litery "promocję". Szukają naiwniaków na umowy terminowe.

Odpowiedz

4. noved
-1

2010-04-01 15:07:59

Wygląda to bardzo ok, tylko, że dzień mamy taki, że pewnie to rzeczywiście żart ;)

Odpowiedz