DAJ CYNK

Nowe promocje biznesowe w Play

02.03.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 16814

Ważne 0

0

Od 3. marca Play wprowadza nową promocję dla klientów biznesowych, w której dostępne są m.in. bezpłatne rozmowy wewnątrzsieciowe.

Od 3. marca Play wprowadza nową promocję dla klientów biznesowych, w której dostępne są m.in. bezpłatne rozmowy wewnątrzsieciowe.

Oferta jest dedykowana do małych i średnich przedsiębiorstw definiowanych jako SOHO (3-5 kart SIM) i SME (6-100 kart SIM). Oferta Play dla Firm jest dostępny w całej sieci sprzedaży, w internetowym sklepie i telesprzedaży oraz poprzez wykwalifikowanych doradców biznesowych.

Oferta promocyjna dedykowana dla segmentu SOHO -Rozmowy bez ograniczeń w Firmie:



Uwagi:
nieograniczone minuty do Play i na stacjonarne - bezpłatnie przez cały okres umowy (także po przejściu umowy w umowę na czas nieokreślony),
15% upustu na abonament na całą umowę (także po przejściu umowy w umowę na czas nieokreślony).

Oferta dla przenoszących numer:



Uwagi:
nieograniczone minuty do Play i na stacjonarne - bezpłatnie przez cały okres umowy (także po przejściu umowy w umowę na czas nieokreślony),
do wyboru - rabat na abonament lub dodatkowe minuty do wszystkich. Premia za przeniesienie - 60 zł.

Oferta dedykowana do segmentu SME - Biznes na start - dostępna tylko u doradców biznesowych:



Oferta bez telefonu:



Oferta bez telefonu, 12-miesięczny kontrakt oraz nieograniczone minuty w Play i na stacjonarne.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
226. ~jaco
0

2010-03-28 16:33:49

tak czytam te wasze wypociny i az mi się śmiac chce z toku rozumowania niektórych biznesmenów...taki Jan np pisze, że siec playa może zniechęcić kontrahenta ..o czym ten pan pisze?? nie bardzo wiem, ale wiem jedno że jak sprzedaje prefabrykaty budowlane za około milion to czy kontrahent zapłaci mdzwoniąc do mnie 80 gr za minute rozmowy czy za darmo z plusa to nie ma to wiekszego znaczenie. Jak można mieć takie rozumowanie???...porażka

Odpowiedz

225. yonass
0

2010-03-14 22:29:19

http://dlafirm.playmobile.pl/resources/pdf/Regulamin_Usxugi_Nieo graniczone_minuty_od_03.03.2010.pdf a ten regulamin ktoś czytał jak to rozumieć w abonamecie a trzeba płacić??

Odpowiedz

224. ~ktos
0

2010-03-12 09:45:41

do adam: do twojej wiadomosci to srodowisko gejowe uzywa w3. wychodzi na to, ze to ty jestes gej, haha

Odpowiedz

223. ~DB PLAY
0

2010-03-12 08:40:42

odp.re jezeli wezmiesz jednorazowo 5 sim to mozesz je wziasc w SME, jezeli masz np 3 w ofercie firmowej, to jak dobierzesz 3 kolejne, moga one byc w SME odp. adam - dzieki za "wypowiedz" nawet niewiesz jak wiele świadczy ona o tobie...

Odpowiedz

221. ~Żałuj Rudy, że cię nie było
0

2010-03-12 00:50:03

220. Rycz mały rycz. :-P

Odpowiedz

219. ~r34
0

2010-03-11 22:30:13

cd. Czy jeżeli chcę 5 to tylko z segmentu SOHO i SME nie wchodzi w grę?

Odpowiedz

218. ~r34
0

2010-03-11 22:21:25

A czy można wziąć 5 aktywacji (nie 6) na raz z oferty SME np Biznes 30 i 60 z telefonem i bez?

Odpowiedz

217. ~piyoter
0

2010-03-11 00:34:05

@adaś, w kazdej sieci są miejsca braku zasiegu, w terenie w którym ja sie poruszam, problemów z playem nie mam. telefony taryfa era 60, i play pro 60: E52- 699/149 nokia 5800 - 899/199, SE W995 - 1599/899, galaxy lite - 599/199 i samsung i7350 - 699/1zł (!)Wybrałem kilka w miarę dobrych telefonów sredniej klasy. Play miażdży!

Odpowiedz

216. ~kl
0

2010-03-09 20:31:30

213. "Ciekawe" rzeczy piszesz drukowanymi literkami. Widać, że P4 zaczął ostro mieszać w biznesie, że za takie bzdurne teksty wydalasz.

Odpowiedz

215. ~Adaś
0

2010-03-09 19:19:38

@214 no właśnie nie ma taniutkiego netu. A jeżeli ma to jednak z ograniczeniem i to dużym. W terenie praktycznie bezużyteczny. Zaś poza zasięgiem płaci się makabryczne 12gr/100kB :/ tanie telefony, już też raczej nie...

Odpowiedz

214. ~piyoter
0

2010-03-09 16:48:56

@ALEX - to chyba wiekszosc mojej rodziny jest niepoważna, bo kazda nowa okolicznosc wznawiania oferty polega na przejsciu do play. Zasięg 2g/3g doskonały, żadnego zrywania rozmów (a gada sie nieraz godzinami), taniutki internet tanie rozmowy, tanie telefony... rzeczywiscie, polecam W3 "powaznym", choć niepotrafiącym liczyć ludziom

Odpowiedz

213. ~ALEX
-1

2010-03-09 16:14:07

pLAY DLA DZIECIAKÓW- ZRYWA SIEĆ NIE POLECAM POWAŻNYM LUDZIOM

Odpowiedz

212. ~Pawel
0

2010-03-08 22:00:15

Wlasnie przedluzylem umowe z bezczelnym PLAY 240 minut do W3, oddzielnie rozliczane darmowe do play i na stacjonarne za 25,92 miesiecznie. Zamin przeszedlem do play w orange nie moglem sie doprosic o oferte taka jak dla nowych abonentow! Orange przyjmowal ze na przedluzeniach to juz trzeba wiecej zarobic. buhahha ;) Moi znajomi za taki abonament w erze placa 3 razy wiecej i nie maja darmowych minut :P lekko sie zdziwili ;)

Odpowiedz

211. ~
0

2010-03-08 11:09:26

@209 niema takiego zapisu bo sa to wewnetrzne przepisy sieci, poprostu nie masz dostepu do promocji jak niemasz 5 sim, nikt Ci jej nie zaproponuje. @210 to normalne, nikt Ci nie zmieni warunkow promocji, tylko dlatego ze weszła nowa lepsza... musisz czekac az bedziesz mogł zrobic replaya czyli 2-4 mies przed koncem umowy, lub zerwac, zapłacic kare i podpisac nowa (nieopłacalna sprawa). Zadna siec nie robi takich rzeczy i niema w tym nic dziwnego to tak jakbys kupił telewizor ze znizka 10 % a z a miesiac bylo by na ten telewizor 30% a ty bys przyszedł i powiedział ze chcesz zeby Ci oddali 20% bo teraz jest nowa promocja :)

Odpowiedz