DAJ CYNK

Nowe plany taryfowe MEGA w Idei

15.03.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3

Ważne 0

0

W sieci Idea dostępna jest nowa oferta abonamentowa (postpaid) MEGA, skierowana do aktywnego użytkownika usług telefonii komórkowej która oferuje wyjątkowo atrakcyjne plany taryfowe Mega 150 i Mega 350.

W sieci Idea dostępna jest nowa oferta abonamentowa (postpaid) MEGA, skierowana do aktywnego użytkownika usług telefonii komórkowej która oferuje wyjątkowo atrakcyjne plany taryfowe Mega 150 i Mega 350. Taryfy MEGA to oferta zarówno dla obecnego lub nowego klienta Idei, który docenia duże pakiety darmowych minut (i SMSów) oraz atrakcyjne (płaskie) stawki za połączenia - już 0,30 zł bez VAT za 1 min.

Nowa oferta taryfowa Idei MEGA, to swoista rewolucja na rynku ofert abonamentowych, gdyż oferuje zakup usług komórkowych bez subsydiowanego telefonu w promocji! "Nowe taryfy MEGA mogą być zakupione bez telefonu (aktywacja i karta SIM) lub z telefonem w cenie rynkowej" - mówi Jean-Marc Vignolles, Wiceprezes Zarządu PTK Centertel - "Dzięki odejściu od wysokiego subsydiowania telefonów możemy w taryfach MEGA w Idei zaoferować wyjątkowo atrakcyjne na polskim rynku GSM ceny połączeń, co jest szczególnie istotne dla osób aktywnie korzystających z telefonów komórkowych".

Nowa oferta taryfowa MEGA w Idei to: Dwa plany taryfowe: Mega 150 i Mega 350 posiadające różną ilość bezpłatnych minut, opłata abonamentowa i cena minuty po wykorzystaniu minut z abonamentu. Wielkość abonamentu miesięcznego dostępna dla sformatowana jest pod kątem potrzeb aktywnego użytkownika telefonu komórkowego.

Taryfy Mega w Idei oferują wymienność w ramach abonamentu: minut do sieci Idea i dowolnej sieci stacjonarnej, minut do innych sieci komórkowych i SMS-ów (do dowolnej sieci komórkowej). Podstawową jednostką jest ilość minut do sieci Idea i dowolnej sieci stacjonarnej. Minuty do sieci Idea i dowolnej sieci stacjonarnej wymieniają się na minuty do innych sieci komórkowych w stosunku 2:1, natomiast minuty do sieci Idea i dowolnej sieci stacjonarnej wymieniają się na SMS-y w stosunku 1:2.

Przykład: jeśli w ramach planu taryfowego przysługuje 150 minut, oznacza to, że abonent może:
- Wykonać 150 minut połączeń do sieci Idea lub dowolnej sieci stacjonarnej; lub
- Wykonać 75 minut połączeń do innych sieci komórkowych; lub
- Wysłać 300 SMS-ów do dowolnej sieci komórkowej.

Po wykorzystaniu minut dostępnych w ramach abonamentu płaska stawka w ciągu dnia z rozróżnieniem na połączenia do sieci Idea i dowolnej sieci stacjonarnej oraz do innych sieci komórkowych. Po wykorzystaniu minut dostępnych w ramach abonamentu standardowa cena SMS-a 24 grosze netto (do dowolnej sieci komórkowej).

Brak usług dodatkowo obniżających koszt połączeń (Trzy i Ja, Wolne Chwile, itd.). Dostępne pozostałe usługi dodane tak jak w ofercie Nowa Idea Optima (w tym usługa GPRS Maniak bez abonamentu):
- Standardowy kapitał minut / SMS-ów przez jeden miesiąc
- Standardowy billing - co 30 sekund po pierwszej minucie

Umowa promocyjna taryf MEGA podpisywana jest na 24 miesiące. Brak w promocji subsydiowanego telefonu (oferta może być kupiona bez telefonu lub z telefonem po cenie rynkowej). Wartość dotacji ceny telefonu jest oddawana klientowi poprzez bardzo atrakcyjną ofertę. Abonent kupuje jedynie usługi telekomunikacyjne (kartę SIM + aktywację) oraz ew. telefon w cenie rynkowej

Usługi dostępne w ofercie MEGA w Idei:

W pakiecie usług podstawowych (włączanych każdemu w momencie aktywacji):
* Rozmowy telefoniczne i SMS-y
* IdeaMMS
* Prezentacja Numeru Przychodzącego
* Przekierowania (bezwarunkowe, brak zgłoszenia, niedostępny, zajęty)
* Info o Połączeniu Oczekującym
* Połączenie Konferencyjne
* Zawieszenie Połączenia
* Standardowa Transmisja Danych
* GPRS Maniak (bez opłaty abonamentowej)

Inne dostępne usługi:
* Poczta Głosowa STANDARD i GOLD - do wyboru przez abonenta w momencie aktywacji
* Zastrzeżenie danych i Zastrzeżenie identyfikacji numeru (CLIR)
* Blokady rozmów i Blokada Połączeń 0700 i 0701
* NKM, Sekunda i Sekunda PRO
* Pakiety SMS (50, 100 i 250) i MMS (10 i 25)
* Usługi GPRS - InterOptimaWAP, Pakiet GPRS 5 MB
* Roaming
* SMS ILE dla planów MEGA
* mBox + Skrzynka MMS oraz WAP e-mail
* Usługi lokalizacyjne (Co, Gdzie, Którędy?, Gdzie jesteście?, Gdziecko?, Co zobaczyć?, Bezpieczne auto)
* Usługi informacyjne (Głosowo-faksowe serwisy informacyjne, Interaktywne Serwisy SMS, Serwisy informacyjne TELEPRESS)
* WBK24

Źródło tekstu: Idea

Komentarze
Zaloguj się