DAJ CYNK

Nowe oprogramowanie dla Samsunga Wave

05.10.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13044

Ważne 0

0

Samsung przygotował aktualizację oprogramowania bada dla Samsunga S8500 Wave. Aktualizacja przynosi wiele istotnych zmian.

Samsung przygotował aktualizację oprogramowania bada dla Samsunga S8500 Wave. Aktualizacja przynosi wiele istotnych zmian.

System bada w wersji 1.2 (firmware S8500XXJID), oferuje przede wszystkim szybszą ogólną pracę urządzenia. Poza tym dostajemy Swype - szybką klawiaturę do wpisywania tekstu bez odrywania palca od ekranu.

Teraz przy podłączaniu do Kies telefon nie wymaga wyłączania pracujących w tle aplikacji. Poza tym poprawiła się jakość dźwięku w nagraniach audio i zmniejszyło się "klatkowanie" filmów w nagraniach wideo jakości HD.

Aktualizacja oprogramowania dostępna jest (również w Polsce) po podłączeniu telefonu do komputera i uruchomieniu aplikacji Kies.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~samsung
0

2011-03-22 22:00:05

czy po zainstalowaniu nowego softa wszystko mi sie usunie czy nie

Odpowiedz

23. ~stefan
0

2010-11-14 11:08:32

co to za beznadziejny program! nie może odtworzyć nagranego filmu! WMP nie ma z tym problemu, nie ma możliwości przeglądania większej ilość zdjęć, każde trzeba otwierać oddzielnie straszny syf!!!

Odpowiedz

22. Vincenzo
0

2010-10-31 11:52:34

Bo w Kies jeszcze tej wersji nie ma i chyba narazie nie bedzie, bo jak sie okazuje ma troche bledow. Ostatnia jaka wyszla kilka dni temu to JI3 i ona nie ma jeszcze BadaOS 1.2 tylko nadal 1.0.2.

Odpowiedz

21. ~play
0

2010-10-29 19:11:46

W play już działa przez Kies tylko trzeba go zaktualizować Ale brak Swype!!!

Odpowiedz

20. ~ala
0

2010-10-25 14:18:54

Mam pytanie,jeżeli ktoś do mnie dzwoni to sygnał dzwonka mam najpierw długo cichy a potem nagle głośny,już parę osób zrezygnowało bo myślało,że nie odbiorę,a ja po prostu nie słyszę. Zmieniałam w profilach wszystko co możliwe i nic. Jak myślicie mam felerny telefon (Samsunga Wave)

Odpowiedz

19. ~N N
0

2010-10-24 13:54:52

Aktualizacja nie jest ingerencja w oprogramowanie urządzenia. Jeśli sam zaczniesz go modyfikować przy pomocy dostępnych programów to wtedy gwarancja idzie do kosza.

Odpowiedz

18. ~fireman24
0

2010-10-20 19:49:07

a czy jak mam telefon kupiony w Euro RTV AGD nie u konkretnego operatora, aktualizując soft przez kies nie strace gwarancji? coś tam w gwarancji jest o samodzielnej modyfikacji w oprogramowanie urządzenia.

Odpowiedz

17. ~esiu
0

2010-10-09 18:04:26

a w play wciaz sie nie da przez Kies''a

Odpowiedz

16. ~GPS wolno pobiera położenie.
0

2010-10-08 00:08:11

Już nie! dodam, że GPS szybciej pobiera położenie

Odpowiedz

15. ~qwerty
-1

2010-10-07 21:17:12

Ten news jest beznadziejny, raz ze soft w kiesie pojawi się za miesiąc może 2 na razie tylko multiloader, a dwa że "klatkowanie" filmów nie dotyczy nagrań HD tylko avi kodowanych na xvidzie

Odpowiedz

14. ~pakierhakierzxd
0

2010-10-06 21:53:10

ok poczekam mam nadzieję fajnie by było zęby za 3 dni było i najlepiej jakby można było by uaktualnić przez nową funkcję w telefonie aktualizacji oprogramowania :)

Odpowiedz

13. ~DamianeKSW
0

2010-10-06 19:30:11

*11 tak jak napisałem max 3 dni i będzie u wszystkich nawet jeśli teraz ci wyświetla że masz najnowsze. *12 monte to nie ta klasa sprzętu co Wave. To tak jak z mercedesem "A" klasy i "S" klasy!!!

Odpowiedz