DAJ CYNK

Nowe oferty w sieci Idea

15.06.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 792

Ważne 0

0

W sieci Idea dostępne są trzy nowe oferty: premiowe doładowanie konta w Abonamencie Limitowanym (Idea dla Firm)oraz nowe zasady doładowań telefonów prepaid w Idei poprzez portal www.idea.pl

W sieci Idea dostępne są trzy nowe oferty: premiowe doładowanie konta w Abonamencie Limitowanym (Idea dla Firm)oraz nowe zasady doładowań telefonów prepaid w Idei poprzez portal www.idea.pl

DODATKOWE DOŁADOWANIE W ABONAMENCIE LIMITOWANYM

Od 7.06.br. w ofercie Idea dla Firm dostępna jest specjalna promocja "Dodatkowe doładowanie w Abonamencie Limitowanym", skierowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą, posiadających numer REGON. Promocją są objęte wybrane modele telefonów.

Klient kupując aktywację w Abonamencie Limitowanym z wybranym modelem telefonu otrzymuje (w ciągu maks. 2 dni od daty aktywacji) dodatkowe jednorazowe doładowanie w wysokości 20 PLN z VAT do wykorzystania na rozmowy, SMSy lub inne usługi. Dodatkowe doładowanie nie przepada, identycznie jak wartość opłaty aktywacyjnej - 50 zł bez VAT (61 zł z VAT).

Modele telefonów objęte promocją (ceny zgodne z cennikiem telefonów w Abonamencie Limitowanym 19,99 w Idei dla Firm):
* Motorola C200 za 1 zł bez VAT (1,22 zł z VAT),
* Alcatel OT320 za 1 zł bez VAT (1,22 zł z VAT),
* Sagem MYX1 za 1 zł bez VAT (1,22 zł z VAT),
* Samsung C100 za 149 zł bez VAT (181,78 zł z VAT).

Warunkiem skorzystania z niniejszej oferty jest:
* zawarcie z PTK Centertel Sp. z o.o. umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas określony 24 miesięcy,
* posiadanie numeru REGON,
* aktywacja numeru abonenckiego w planie taryfowym Abonament Limitowany 19,99,

ZMIANY W USŁUDZE DOŁADOWANIA KONT PREPAID PRZEZ PORTAL IDEA.PL

Mając na względzie bezpieczeństwo dokonywanych doładowań, a także w związku ze zmiana centrum autoryzacyjnego kart płatniczych i jego nowymi wymogami nastąpiła zmiana w schemacie postępowania przy doładowania konta przez www.idea.pl z użyciem karty kredytowej. Główne zmiany to: * klient przed pierwszą autoryzacją za pomocą karty płatniczej podaje dodatkowe dane m.in. (imię nazwisko, nr konta bankowego, adres e-mail). Klient tak jak dotychczas składa dyspozycję doładowania konta przedpłaconego (prepaid) o wartości 25, 50 100+10 lub 150 + 30 zł. Nr karty kredytowej jest autoryzowany podobnie jak dotychczas, z tą jednak różnicą że środki na koncie karty kredytowej są w pierwszym kroku blokowane (dotychczas były pobierane)
* na adres e-mail wysyłany jest identyfikator klienta, zaś na konto bankowe wysyłana jest pewna suma z zakresu 1 gr. do 1 zł.
* klient po odebraniu pieniędzy przy kolejnej wizycie na stronie doładowania wpisuje identyfikator otrzymany przez e-mail oraz wartość otrzymanego przekazu pieniężnego oraz tytuł przekazu. Po poprawnej weryfikacji zablokowane środki z karty są pobierane (tzn. karta jest obciążana, tak samo jak w przypadku zakupów w sklepie) zaś konto prepaid zostaje doładowane.
* W przypadku nie dokonania potwierdzenia autoryzacji w ciągu 10 dni od złożenia dyspozycji środki na karcie kredytowej są odblokowywane (zwalnianie).
* powyższa procedura stosowana jest tylko przed pierwszą autoryzacją karty kredytowej pozostałe odbywają się na dotychczasowej zasadzie tj. bez autoryzacji wstępnej .
* pozostałe transakcje dokonywane bezpośrednio z konta tj.: Płacę z Inteligo, mTransfer nie wymagają procedury opisanej w pkt. od 1 do 4.
Centrum autoryzującym transakcję kartą kredytową jest firma PolCard w zawiązku z czym zwiększa się liczba obsługiwanych kart: VISA, MASTERCARD, DINERS CLUB, JCB, POLCARD, PBK STYL oraz jeśli bank - wystawca karty dopuszcza transkacje przez Internet - przy użyciu kart VISA Electron (np z Inteligo).

Źródło tekstu: Idea

Komentarze
Zaloguj się