DAJ CYNK

Nowe odsłony promocji Mix Plusa

22.04.2009

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3113

Ważne 0

0

Plus wprowadza nowe odsłony promocji w ofercie Mix Plus. W ofercie obniżone zostają ceny telefonów.

Plus wprowadza nowe odsłony promocji w ofercie Mix Plus. W ofercie obniżone zostają ceny telefonów.

W porównaniu do wcześniejszych promocji wprowadzone zostają dwa nowe telefony: Nokia 5130 XpressMusic oraz Nokia 5220.

Zobacz: szczegóły promocji "MixPlus na liczbę doładowań".
Zobacz: szczegóły promocji "MusicPack na liczbę doładowań" .

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~
0

2009-04-25 22:46:48

Do6.nie bez Twojej zgody:) zobacz na dokumencie ktory podpisywales gdy rozwiazywales umowe...wyraznie jest SIMPLUS,SAMI SWOI!a jak umowa nie byla przez Ciebie rozwiazana,to bajki opowiadasz piszac,ze tak sie stalo. NIE MA TAKIEJ TECHNICZNEJ I PRAKTYCZNEJ MOZLIWOSCI:) pozdr

Odpowiedz

18. ~saxol
0

2009-04-24 15:58:34

Raczej wprowadza podwyżki!! Sprawdzcie sami, ceny znowu poszły w góre!!!!

Odpowiedz

17. ~el pederasta
0

2009-04-22 22:17:12

do 15. oczywiscie!:D przeciez wszystko mozna zwalic na "kryzys", dobrze przynajmniej ze ramzesa sie nie czepiaja :P

Odpowiedz

16. kompromis
0

2009-04-22 22:15:49

Najpier podwyżka cen usprawiedliwoana wzrostem kursów walut, teraz obnizka w ramach "promocji" sprzedaż nie idzie, reklamy same telefnów nie sprzedadzą i okazuje się że ceny mogą być niższe, a więc nie musiały być podniesione, przynajmniej tak drastycznie. W mix 30 z dnia na dzień cena do góry średnio o 100zł potem kolejne podwyżki, w Mix 50 ceny bez zmian, a więc aby telefon był za magiczną złotówke wciskanie emerytom konraktów na 50 zł. w tym w pierwszym miesiącu zasilenie 2 razy. Obecnie w MIX30 nie ma żadnego telefonu za 1zł. a do 100 zł 2-3 modele i jak zwykle w Plusie w cenniku uświadczymy modele które nie są sprzedawane i produkowane od +/- roku. Nie rozumiem sensu zamieszczania w cenniku modeli których sieć nie ma w sprzedaży od roku !!!?

Odpowiedz

15. ~
0

2009-04-22 21:26:04

w tamtym roku dałem na 36 doładowań po 30zł za W890i 70zł, a teraz kosztuje on 319zł :D:D:D coś im się w głowach poprzewracało

Odpowiedz

14. ~
0

2009-04-22 21:04:42

czyżby jeden z kolegów zmienił nick?

Odpowiedz

13. ~
0

2009-04-22 18:19:03

"wprowadzone zostają dwa nowe telefony: Nokia 5130 XpressMusic oraz Nokia 5220. " Przeciez te telefony były juz wczesniej w cenniku. ???

Odpowiedz

12. ~el pederasta
0

2009-04-22 17:23:04

do 8. papszmir. byly komendant policji ojciec dwoch synow, ktorzy zreszta sa moimi kumplami, razem ze swoim potomstwem ogladal pirackie filmy na komputerze przy czym byl w 100% swiadom ze synowie sciagaja pirackie filmy i mp3 z sieci. pokaz mi "pale", ktora korzysta tylko z legalnego oprogramowania i slucha legalnej muzyki w postaci mp3 to wybuduje ci pomnik i zamienie sie w 1000 sztabek zlota (wiem ze druga wypowiedz jest nieco dziecinna i z kosmosu, ale jest adekwatna do poziomu wypowiedzi papszmira)

Odpowiedz

11. ~el pederasta
0

2009-04-22 17:18:49

promocja na nokie 5220 wyglada nastepujaco plus sprzedaje nokie za zlotowke na umowe 36 doladowan za 30 zl teraz w promocji ten fon w tej samej umowie kosztuje 239 :D lahahaha dobre te promocje klienta maja w glebokim ale nie poszanowaniu lecz powazaniu

Odpowiedz

10. ~el pederasta
0

2009-04-22 17:05:12

motorola e8 poszla w gore z 29 do 159 w miedzyczasie zanim podwyzszyli cene zaczeli robic problemy z zamowieniami tak zeby klient rezygnowal z zakupu telefonu za 29 zl na 24 doladowania po 50zl. musialbym upasc na pysk i szlifowac policzkiem beton zeby teraz podpisywac z takim operatorem jakakolwiek oferte

Odpowiedz

9. taktakowiec
0

2009-04-22 16:42:15

Po otwarciu regulaminu dla zasileń kwota 30zł nadal twierdzę że ceny telefonów są wzięte z innej planety.Np taki u900 Soul kosztuje ponad 6 stów,w wolnej sprzedaży mozża za tyle kupić bez zobowiązań.

Odpowiedz

0

2009-04-22 15:57:52

#7 czemu bzdura? bo za grosze możesz mieć oryginalne mp3? bez problemu policji etc.?

Odpowiedz

7. ~mirekb
0

2009-04-22 15:28:59

@5 to bardzo proste:tym ze deklarujesz ze czesc kwoty doladowania z music pack(40,60,100)w tym wypadku bodaj 5,10..pln idzie na muze do sciagniecia z muzodajni prosto na tela..jak dla mnie bzdura,a co wazniejsze kwoty tych doladowan zmuszaja do doladowan elektronicznych i odchodzenia od zdrapek.rynek doladowan sie jeszcze rozwinie przy takim biznesie

Odpowiedz

0

2009-04-22 15:28:57

Plus różne rzeczy robi,na przykład moją kartę sim przeniósł do simplusa,po zakończeniu umowy abonamentowej,bez mojej zgody.

Odpowiedz

5. ~
0

2009-04-22 15:21:57

moze ktos wytlumaczyc czym rozni się mixplus od music packa jesli chodzi o ceny usług polaczen/sms oraz cen nowych telefonow ?

Odpowiedz